• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.079 films
  • 12.210 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 199.010 gebruikers
  • 9.371.961 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Master Blackmailer (1992)

Misdaad / Mystery | 102 minuten
3,28 9 stemmen

Genre: Misdaad / Mystery

Speelduur: 102 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Peter Hammond

Met onder meer: Jeremy Brett, Edward Hardwicke en Robert Hardy

IMDb beoordeling: 7,4 (1.424)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Master Blackmailer

Haar overspel is nu al meer dan 10 jaar geleden, maar ze wordt ermee gechanteerd. Ook andere vooraanstaande leden van de gemeenschap worden aangeschreven en een kolonel pleegt zelfmoord. Voor zijn dood stuurt hij echter een brief aan Sherlock Holmes, want als de meesterchanteur gestopt kan worden kan dit leed anderen bespaard blijven.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Sherlock Holmes

Dr. John Watson

Charles Augustus Milverton

Lady Diana Swinstead

Inspector Lestrade

Lady Eva Blackwell

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Leno

Leno

  • 5921 berichten
  • 4402 stemmen

Prima Holmes film weer, met een excellerende Brett als de eigenzinnige detective. Er gebeurd niet heel veel, maar het verhaal is aardig en de climax is spannend. Robert Hardy speelt een goede rol als meesterchanteur.

Brett is onovertroffen als Holmes en Hardwicke is een uitstekende Watson.


avatar van neo

neo

  • 15435 berichten
  • 10035 stemmen

Doyle schreef niet enkel moordmysteries, maar ook over chantage. Nadelig bij deze plot is dat al vrij snel de chanteur bekend is bij Holmes, en hij enkel nog een manier moet zien te vinden om deze te kunnen arresteren met bewijzen. Het spelletjes met die chanteur is echter nooit erg spannend, en is te lang uitgesponnen. Oorspronkelijk was het een kort verhaal wat als film niet heel erg bijzonder is uitgebouwd naar meer. En toch is het nog wel best om te kijken. 3 sterren