• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.000 films
  • 12.205 series
  • 33.974 seizoenen
  • 647.001 acteurs
  • 198.993 gebruikers
  • 9.371.211 stemmen
Avatar
 
banner banner

Diario Segreto da un Carcere Femminile (1973)

Misdaad / Erotiek | 100 minuten
2,71 7 stemmen

Genre: Misdaad / Erotiek

Speelduur: 100 minuten

Alternatieve titels: Women in Cell Block 7 / Love and Death in a Women's Prison / Love in a Womens' Prison / Hell Prison

Oorsprong: Italië / Verenigde Staten

Geregisseerd door: Rino Di Silvestro

Met onder meer: Anita Strindberg, Eva Czemerys en Jenny Tamburi

IMDb beoordeling: 4,6 (321)

Gesproken taal: Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Diario Segreto da un Carcere Femminile

"What makes a nice girl die in a place like this?"

Hilda (Anita Strindberg) belandt achter de tralies van een beruchte vrouwengevangenis om het leven van haar vader te redden. Eenmaal in het gevang loopt haar leven echter zelf gevaar.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Daniela Vinci

Religious prisoner

Pyromaniac

Daniela's lawyer

Prison Matron

Chief-inspector

Gerda - the Chief Matron

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van bladonis

bladonis

  • 245 berichten
  • 3762 stemmen

Poliziotesco + WIP = What the HAILZ???

Dit is een rare mix. Een vrij standard Women In Prison verhaaltje. MAAR er is méér aan de hand! Een meisje belandt in de gevangenis voor een fout gelopen drugsdeal die haar vriendje had opgezet. Jammer genoeg stierf hij, en nam het bewijs voor haar onschuld mee in zijn graf, alsmede de locatie van 20 kilo verdwenen heroïne! Stuff waar iedereen naar op zoek is...

Interpol stuurt een undercoveragente om het meisje uit te horen wat zij weet over de vermiste smack. Ondertussen houden criminelen haar vader vast, die maffiabaas blijkt te zijn, betrokken bij de deal!

Het valt eigenlijk best mee. Een Interpol-agente gaat ondercover om van het vriendinnetje van een overleden crimineel te weten te komen waar een lading gestolen drugs verstopt zijn. Ondertussen wordt haar vader vastgehouden door boze, opgelichte criminelen die hun 20 kilo heroïne willen!

Er zitten een paar super autoachtervolgingen in. Ze jagen hun auto’s al schietend in volle vaart door Italiaanse achterafstraatjes en bergweggetjes, gassend, botsend en slippend, nog geen meter van de afgrond! En áls een auto over de rand schuift, gebeurt dat spectaculair! Die Italianen weten hoe je een auto bestuurt, móet besturen! En ook effecten en stunts -vechten, schieten, explosies, bloed, wow...

Ondertussen is er in de gevangenis legio lesbische aktie. De stereotype potige lesbische gevangenenbewaarder maakt het de gevangenen moeilijk, dringt zich aan hen op, en vangt hongerig elke glimp van naakte –douchende- meiden op die ze kan! De stoere chick die het reilen zeilen inside weet, en iedereen te vriend wil houden, het ritselaartje, is ook hitsig. Een andere viert haar frustraties bot door zich ziek voor te doen, zodat ze de –mannelijke- dokter kan verleiden! Het heerst, lijkt het.

De aktie is interessant. De switch tussen gevangenis en zaken buiten de poorten, vooral met de maffiabaas, werken goed. Er is zelfs een ‘kritisch’ tintje, als vrouwen in staking gaan, voor schone badkamers en minder strenge opzichters! Dat allers wat abrupt en onbevredigend eindigt, is jammer. Neemt niet weg dat ik me zeer heb vermaakt met dit ‘70s Italiaanse Women in Prison sleazefest!

Uiteraard zijn de douchescènes vol met naakte vrouwen. En wat een geluk, mid-70s Europese vrouwen waren iets anders dan de models of today! Geen gladgeschoren babyhuidjes, streepjes of landingsbanen, hier is het weelderig, bos en jungle wat de klok staat. Vrouwen in alle soorten en maten, allemaal naturel, allemaal prachtig. Hulde voor deze dikke middelvinger naar de Hollywood vierentwintig-in-een-dozijn, plastic fantastic siliconenmaffia!

Voor natuurlijke gevangenisvrouwen in hun natuurlijke habitat, 3,5 zeepsterretjes. Laat ze NIET vallen!


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12268 berichten
  • 5513 stemmen

"Women in Cell Block 7" is één van de weinige "Women in Prison" films welke ik nog niet gezien heb en gezien het aantal stemmen en recensies is dit een vrij onbekende film. "Women in Cell Block 7" is vooral een film voor liefhebbers van naakte Italiaanse vrouwelijke beroemdheden uit de jaren 70, want die zijn ruimschoots vertegenwoordigd en de meeste waren ook nog eens schoonheden. Het is opzicht een aparte "Women in Prison" film, want normaal gesproken worden de vrouwen in dit soort films mishandeld, gemarteld en misbruikt onder leiding van een lesbische en brute gevangeniscommandant, maar dat is in deze misdaadfilm niet het geval. Er is wel een lesbische gevangeniscommandant, maar gemeen is deze eigenlijk niet (hoewel ze wel een paar vrouwen doodt, maar dat vanwege andere redenen).

Interpol organiseert een drugsbestrijdingsplan om maffiabaas Don Carmello te vangen, maar rivaal Tonino komt weg met de 20 kilo heroïne van Don Carmello. Tonino had daarbij zijn nietsvermoedende vriendin Daniella Vinci (Jenny Tamburi) als muilezel gebruikt, die uiteindelijk wordt opgepakt door de politie en in een streng beveiligde gevangenis terecht komt. Gelukkig voor haar is het een gevangenis waarin de vrouwen mooi verzorgde handen hebben, een glinsterende gladde huid hebben en regelmatig douches mogen nemen. Daniela heeft ook een bondgenoot in de vorm van Hilda (Anita Strindberg), de dochter van Don Carmello, die zich in de gevangenis heeft laten opnemen om haar welzijn in de gaten te houden. Maar als bekend wordt dat Daniela misschien weet waar Tonino's 20 kilo heroïne zich bevindt, wordt ze een kwetsbare doelwit.

Na een korte inleiding op het vliegveld met ook wat actie en doden, belandt Daniela Vinci al vrij snel (al na circa drie minuten) in gevangenis en daar wordt ze geïnspecteerd door de lesbische Gerda (Olga Bisera), die de leiding heeft over de bewakers, waarbij ze zich moet uitkleden (dan zien we voor het eerst de borsten en billen van Jenny Tamburi) en voorover moet bukken. Gerda stopt dan een soort van condoom om haar middelvinger en steekt daarna deze middelvinger in de kont (deed me denken aan de film "The Devil in Miss Jones (1973)", welke ik afgelopen zaterdag heb gezien) van Jenny Tamburi (aan haar gezicht te zien vond ze het niet fijn) voor een lichaamsonderzoek. Daarna moet ze op haar rug gaan liggen op een onderzoekstafel
(dan zie je voor het eerst de schaamstreek van Jenny Tamburi) en wordt ook haar schaamstreek onderzocht. Met een start als deze zijn de verwachtingen natuurlijk hooggespannen en ze worden niet genegeerd, hoewel het voor de rest wel erg braafjes is

Circa 20 minuten later zijn we getuige van een paar minuten durende lesbische scène (waarbij er ook met de borsten gespeeld wordt) tussen twee gevangenen (Eva Czemerys en de fraaie roodharige Paola Senatore) en niet veel later volgt nog een andere lesbische scène (die vond ik persoonlijk de mooiste) tussen bewaakster Gerda (Olga Bisera) en een gevangene (de fraaie roodharige Maria Pia Luzi) en daarbij zijn alle genoemde vier vrouwen volledig naakt te zien en met name het fraaie achterwerk van Olga Bisera is daarbij een genot om naar te kijken.

En zoals al eerder genoemd mogen de vrouwen regelmatig douchen en daarvan zitten er twee scenes (de eerste na circa 30 minuten en de tweede na circa 66 minuten) in deze film, waarbij vrijwel alle gevangenisvrouwen volledig naakt (vrijwel allemaal voorzien van een stevig zwart tapijtje op de schaamstreek) te bewonderen zijn en sommigen raken elkaar ook aan. Ze plagen daarbij ook een gelovige vrouw (Cristina Gaioni waarvan alleen de borsten te zien zijn), die o.a. met een badmuts en een broekje onder de douche staat

Eigenlijk is er ook nog een derde douchescène te zien. Want als de vrouwen op de buitenplaats na circa 80 minuten in opstand (door de gebeurtenissen in de gevangenis, waarbij ook één vrouw om het leven komt onder de douche) komen, spreekt de gevangenisdirecteur (Massimo Serato) de vrouwen toe via de intercom. En als de vrouwen dan allemaal als antwoord roepen "Fuck You !", pakken de bewakers (in dit geval waren het mannen) een waterslang en spuiten ze de vrouwen nat, waarbij er wederom van vrijwel alle gevangenisvrouwen wat naaktheid (in de vorm van borsten) valt te zien. Vlak voordat ze gaan spuiten met de waterslang, laten ook twee gevangenen (Eva Czemerys en Senatore) hun borsten zien aan de bewakers.

De mooie (o.a. haar blauwe ogen en blonde haren) Anita Strindberg had ik nog niet specifiek genoemd, maar buiten een douchescène en de opstand op de buitenplaats is zij ook regelmatig naakt (wel alleen haar borsten en billen) te zien en dat o.a. als Gerda in haar cel kijkt en zij zogenaamd ligt te slapen met een geopend shirt. Gerda raakt daar opgewonden van en gaat dan naar de cel van een andere gevangene (Maria Pia Luzi), waar ze dan samen lesbische seks hebben. Die Gerda wordt naderhand ook door Hilda vol in het gezicht geslagen met de vlakke hand, waardoor Hilda wordt afgevoerd (dat wilde ze ook, want zodoende komt ze vlak bij Daniela).

Ook de mooie roodharige Valeria Fabrizi had ik nog niet genoemd en ook zij is een gevangene. We zien haar o.a. naakt als ze gaat masturberen op bed (ze draagt dan een doorzichtig zwart topje, waardoor haar mooie borsten goed te zien zijn) en ze laat zich ook onderzoeken door een dokter, waarbij ze zich op een gegeven moment helemaal uitkleedt (dan zijn weer haar borsten te zien en ook een klein beetje haar van de schaamstreek) en waarna ze dan gaat vrijen met de dokter.

Buiten het gebeuren in de gevangenis, speelt zich ook nog buiten de gevangenis een verhaal af (waarbij het draait om Don Carmello en Tonino) en dat zit best vol met actie en o.a. met een spannende en spectaculaire (vanwege de smalle straatjes in een stadje) auto achtervolging tijdens de eerste 20 minuten. Ook vind er het nodige geschiet en geweld plaats en daarbij vallen veel doden en wordt ook iemand levend in een brandende oven gegooid. Ook de ontknoping mocht er best wezen, want dan zien we weer een auto achtervolging waarbij er ook geschoten wordt en één van de auto's (met daarin Hilda en haar vader Don Carmello) stort dan via een klif in de zee waarbij iedereen omkomt. Van te voren is dan ook al Daniela gedood (heeft dan verteld waar de 20 kilo heroïne zich bevindt) in de ziekenboeg van de gevangenis door Gerda met gif. In een laatste shot zien we nog Tonino en de gevangenisvrouwen op de buitenplaats en daarna is de film na 100 minuten afgelopen.

Daniela komt overigens terecht in de ziekenboeg doordat haar cel in brand raakt (ze wordt daarna ook hysterisch en wordt dan vastgebonden op een bed), ze bedreigd wordt met een mes en ze geslagen wordt. Ze voelt zich op een gegeven moment ook niet goed (ze is dan waarschijnlijk vergiftigd) in haar cel en moet dan overgeven. Daarna krijgt ze ook een aanval (rolt dan op de grond) en trekt ze o.a. haar gevangenisuniform open (dan zien we weer de borsten van Jenny Tamburi) en wordt ze uiteindelijk door bewakers meegenomen en belandt ze dus in de ziekenboeg.

De film duurt met circa 100 minuten eigenlijk iets te lang, waardoor de film hier en daar wat langdradig is en dat komt mede door een overvloed aan vertellingen (om duidelijkheid aan de kijkers te geven), wendingen, personages (veel zijn overbodig) en actie. Hoewel de actie best spectaculair was, zit je bij een "Women in Prison" niet echt te wachten op dit soort actie, dan wil je namelijk een ander soort van actie zien De film is verder uitgerust met veel goedkope muziek, die wel eigenlijk meestal goed geplaatst was.

Desondanks is dit zeker geen slechte "Women in Prison" film (het is een combinatie van "Women in Prison" met een misdaadverhaal en het combineren van beiden had zeker potentieel) en ik heb me er ook best mee vermaakt en ook zijn er veel mooie Italiaanse vrouwen (die vrijwel allemaal lange haren hebben in deze film) naakt te zien zoals Anita Strindberg, Olga Bisera (alleen haar achterwerk al) en alle roodharige vrouwen waar ik een zwak voor heb. Qua actie (en dan doel ik op de seks) had het wel wat spannender mogen zijn, want buiten een tweetal lesbische scenes en een vrij scène met een man en een vrouw, zie verder alleen naaktheid. Het meest spannende was misschien wel de middelvinger in de kont bij Jenny Tamburi en dat is al te zien na vijf minuten.