Genre: Actie / Komedie
Speelduur: 101 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Todd Phillips
Met onder meer: Ben Stiller, Owen Wilson en Snoop Dogg
IMDb beoordeling:
6,1 (160.954)
Gesproken taal: Engels en Koreaans
Releasedatum: 29 april 2004
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Starsky & Hutch
"They're the man."
Californië, 1975. Starsky en Hutch, twee eigenzinnige speurders, moeten op bevel van kapitein Dobey samen op pad. De ontdekking van een lijk op het strand van Bay City, brengt hen op het spoor van een omvangrijke drugshandel. Huggy Bear, de tipgever van Hutch, weet te vertellen dat de invloedrijke zakenman Feldman de touwtjes van de organisatie in handen houdt.
Externe links
Acteurs en actrices
David Starsky
Ken Hutchinson
Huggy Bear
Reese Feldman
Captain Doby
Kitty
Kevin
Holly
Staci
Chau
Video's en trailers
Reviews & comments
Dutchmeister
-
- 492 berichten
- 733 stemmen
Leuke film. Heb wel veel moeten lachen om die 2 mafkezen. Had ik niet verwacht.
3,5*
Quaest
-
- 1314 berichten
- 1733 stemmen
Wat een leuke film! Had het niet verwacht.. vond het russchische roulette GENIAAL! maar minpunt is de dansscene.. is echt bagger...
3.0
Barcel
-
- 1370 berichten
- 30 stemmen
Had het niet verwacht.. vond het russchische roulette GENIAAL!
Die dode paard in dat garage vind ik ook erg geniaal.
Miami Heat
-
- 109 berichten
- 30 stemmen
Ik kon alleen lachen om die personage die Stiller neerzette met zijn "do it" en de scenes met Chris Penn op het politiebureau
als ze door het raampje naar die video kijken wat ze bij die Dragon-gast hebben uitgevoerd, of met de te kleine handdoek, geniaal gewoon 
Verder een 13 in een dozijn actiefilmpje, met wel een leuke rol van Snoop Dogg
"I know everything about grass" 
2,0
Miami Heat
-
- 109 berichten
- 30 stemmen
Ik vond het trouwens wel raar dat Wilson Koreaans bleek te verstaan en te praten, maar hij kon blijkbaar niet verstaan dat die vader tegen zijn zoontje riep dat hij niet moest stoppen met die messen gooien 
Onderhond
-
- 87598 berichten
- 12853 stemmen
Nogal vreemde schoffel/update van een oude serie.
Ken de serie zelf niet goed, vroeger wel eens een deel van een aflevering gezien vermoed ik, maar zeker niet iets waar ik op blijf plakken.
Weet in ieder geval genoeg om aan te voelen dat hier nogal wat gelachen wordt met de jaren '70. Daar zit wat mij betreft ook het grootste vermaak. Idiote afros, permanentjes en andere idiote kapsels/kledij.
Stiller en Owen doen het aardig, nooit supergrappig maar doorheen de film gewoon lollig. Compleet nonverhaaltje verder maar daar hecht de film zelf ook weinig belang aan.
Vermakelijk, goed genoeg voor een avondje vlot plezier, maar vraag me toch af hoe de mensen van de originele reeks nu tegen zo'n remake aankijken.
2.5*
Leland Palmer
-
- 23785 berichten
- 4897 stemmen
vraag me toch af hoe de mensen van de originele reeks nu tegen zo'n remake aankijken.
Wel positief denk ik. Tijdje geleden dat ik 'm zag, maar op het eind zie je de ''echte'' Starsky & Hutch nog langs komen, dus ze vonden het vast wel grappig.
Linn
-
- 3289 berichten
- 3798 stemmen
Leuk vermakelijk filmpje
Ik ken de serie niet zo goed, maar heb het idee dat het wat serieuzer was als the A-team.
Leuk dat dat in deze film wat op de hak genomen word. Snoop Dogg als Huggy Bear is geweldig! Hij speelt gewoon praktisch zichzelf. En Wilson en Stiller zijn zoals altijd weer de twee sukkels bij elkaar. Stiller de onhandige kluns en Wilson de lompe womanizer.
Erg grappig stuk was trouwens dat Wilson zingt en Stiller helemaal weg van de coke een vogeltje bij Wilson ziet vliegen 
Een leuk vlot verhaal verder en een grappige nabootsing van het seventies tijdperk maken dit leuk om te zien!
Luchtig vermaak 3*
Marcellus
-
- 136 berichten
- 825 stemmen
Matige komedie over de succesvolle serie. Stiller en Wilson vormen een leuke combi, maar daar word vrij weinig mee gedaan. Nergens word het écht lollig. Niet dat dat moet, maar dan moet dat zodanig gecompenseerd worden. Verder zaten de leukste stukjes in de trailer, dus die kende ik al (aangezien deze destijds vaak op tv langs kwam). Toch leuk dat de originele acteurs er ook in voor kwamen. 
B_B
-
- 1969 berichten
- 776 stemmen
Beetje rare film voor een remake. In plaats van een ode te doen aan de serie lijkt deze film hem eerder belachelijk te maken. Het verhaal en personages worden nergens serieus genomen en de 70's sfeer ligt er heel flink bovenop.
Al deze dingen zijn opzich niet erg want dit zorgt voor een leuke komedie zich goed lijkt te voelen in de jaren '70 sfeer en hier de nodige aspecten van parodieert. Owen Wilson en Ben Stiller zijn lekker op dreef en passen samen prima in een film als deze. Ook de bijrollen van o.a. Vince Vaughn en Snoop Dogg zijn erg grappig.
Alleen de gastrollen van de originele acteurs voelen erg geforceerd aan.
3 ster.
Zonnedaeler
-
- 67 berichten
- 64 stemmen
Erg vermakelijke film, mooi gefilmt, goed geacteerd, leuk verhaal, enz,
Gelukkig leek het niet precies op de oude serie want daar vond ik dus echt niks aan haha
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen
Ik had hier best veel van verwacht maar het uiteindelijke resultaat viel me zwaar tegen. Het verhaal is zeer flauw, net zoals de meeste humor. Er zitten best een paar leuke scene's maar dan heb je het ook wel gehad.
RaoulDuke
-
- 377 berichten
- 917 stemmen
Na al die tenenkrommende bagger eindelijk eens een redelijk leuke film van Todd Phillips.
doodah
-
- 1538 berichten
- 1233 stemmen
Ben Stiller, Owen Wilson en Vince Vaughn; 3 leden van de Frat Pack in 1 film, dat moest wel topvermaak worden, en dat werd het ook.
Vooral Ben Stiller deed het weer goed. Hij acteert, vind ik, prima in al zijn films en wist ook hier weer zijn karakter, een inspecteur in hart en nieren, geloofwaardig neer te zetten.
Terwijl Stiller als acteur nog wel wat verschillende soorten personages heeft vertolkt, blijft Owen Wilson toch steeds de vrouwengek spelen, die steeds bij iedereen in een goed blaadje wil staan. En naar wat ik over hem gelezen heb, speelt hij als vrouwengek zo ongeveer zichzelf. Zijn leven veranderde toen hij vrouwen en vuurwerk leerde kennen. Zo zei hij toch.
Niet dat hij het slecht deed, nee zeker niet, maar Stiller deed het toch net iets beter.
Het 3de Frat pack-member uit deze film, namelijk Vince Vaughn, had hier maar een klein rolletje, dat hij naar behoren vervulde, maar daarmee is ook alles gezegd.
Het was dus vooral het duo Stiller & Wilson die hier, als politiepartners, de show steelden door in vanalle grappige situaties te belanden. Ook de figuren zoals Huggy Bear, hier gespeeld door Snoop Dogg, maakten het geheel best grappig.
De hele film was ook op een zeer aangename en vlotte manier gefilmd. Alles werd duidelijk, maar toch in een passende sfeer getoond.
3.5*
belizard
-
- 1777 berichten
- 506 stemmen
geweldige film,
sommige stukjes zijn echt heel droog maar wel weer heel grappig zoals de stukjes met huggybear
The Almighty
-
- 1586 berichten
- 440 stemmen
Leuke film, met grappige stukjes. Verder waren de acteerprestaties goed. Enige minpunt was het verhaal.
baksteeen
-
- 4 berichten
- 3 stemmen
net op tv, niet veel aan..
af en toe ene momentje wat wel grappig was zoals idd het DO IT stukje, maar had over het algemeen wel meer van verwacht, zonde zo'n film voor een acteur als ben stiller
rep_robert
-
- 27517 berichten
- 4085 stemmen
De film was alweer op tv, blijft een vermakelijke film. Goede chemie tussen Stiller en Wilson, zoals altijd. Leuke bijrollen van Vaughn, Ferrell en Snoop Dogg en genoeg komische situaties. Het verhaal is niet altijd even boeiend, maar de cast maakt het grotendeels goed.
Het einde is ook wel grappig, overduidelijk met de originele cast van Starsky & Hutch. Heb me hier prima mee vermaakt 
3*
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Formule werkje
Maar dat maakt het wel een lekker wegkijkend, zeer lollig en vermakelijke film. Stiller en Wilson doen het beide zeer aardig in deze rollen. Verder zit de vaart er goed in en is het op z'n tijd best grappig, erg flauw maar dat hoort er wel bij.
Vermakelijke film die nergens in uitblinkt maar garant staat voor 90minuten vermaak. 3*
Rosicky
-
- 1436 berichten
- 1709 stemmen
Alles wat zichzelf grappig vind in Amerika verzamelt zich voor deze remake van een oude tv-serie. Niet alleen Stiller en Wilson, ook Vince Vaughn en zelfs Will Farrell komen nog langs. Best een leuk filmpje, maar soms net iets te flauw.
AjaxRulezzz
-
- 2085 berichten
- 569 stemmen
Mooie film. Heb heel veel moeten lachen. Natuurlijk ook een mooie cast met Wilson en Stiller.
thunderball
-
- 5882 berichten
- 1414 stemmen
Gisteren ook eens bekeken.
Film heeft behalve de hoofdkarakters weinig met de oorspronkelijke serie uit de jaren '70 te maken, die er om bekend stond wat ruiger en harder te zijn qua actie en geweld als zijn tijdgenoten.
Men heeft er voor gekozen er een comedy, of zoals je wilt, er een parodie van te maken.
Helaas zijn de grappen bijna nooit echt geweldig en duurt het zeker een half uur voor dat het nog eens op gang komt.
De film is rommelig, zonder echte verhaallijn en de finale is eigenlijk ook een domper en te makkelijk.
De twee hoofdrolspelers doen het aardig, maar het zijn de bijrolspelers die de show spelen.
Snoop Dog is overduidelijk geen acteur, maar is misschien juist daarom het grappigst van allemaal.
Ook Ferrel in een kleine maar gedenkwaardige rol is zo idioot -het slaat werkelijk nergens op- dat het weer leuk wordt.
Als verassing zien we dan nog "het jaren '70 icoon van-de-lekker-foute actiefilm" Fred Williamson als de politiechef. Leuk!
Kortom: hier en daar wel aardig, maar nergens echt goed.
Een vijf, ofwel 2,5 ster.
jansma
-
- 138 berichten
- 170 stemmen
Een vijf, ofwel 2,5 ster.
een 6 is aardig maar niet geweldig.
geef dan een 6, ofwel 3 sterren.
Het laatste nieuws

Netflix-hit 'Finding Her Edge' zeker van een tweede seizoen

'Bridgerton' best bekeken Netflix-serie van dit moment: bekijk de volledige Top 10

Netflix gaat op zoek naar antwoorden in true crime 'The Investigation of Lucy Letby'

Het aankomende derde seizoen van 'Knokke Off' krijgt een eerste teaser
Bekijk ook

Brassed Off
Drama / Komedie, 1996
76 reacties

Dogtown and Z-Boys
Documentaire, 2001
30 reacties

9 Rota
Oorlog / Actie, 2005
120 reacties

State of the Union
Drama, 1948
8 reacties

His Three Daughters
Drama, 2023
14 reacties

Croupier
Drama / Misdaad, 1998
16 reacties
Gerelateerde tags
californiëjaren 70undercoverdrugshandelcocaïneagentinformantdiscobuddy copinformantjumping from a rooftopsurveillance footagedrug traffickingdrug kingpin based on tv series
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








