• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.231 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.386 acteurs
  • 199.071 gebruikers
  • 9.375.420 stemmen
Avatar
 
banner banner

Freebie and the Bean (1974)

Komedie / Misdaad | 113 minuten
3,21 33 stemmen

Genre: Komedie / Misdaad

Speelduur: 113 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Richard Rush

Met onder meer: James Caan, Alan Arkin en Loretta Swit

IMDb beoordeling: 6,6 (3.950)

Gesproken taal: Engels, Duits en Spaans

Releasedatum: 30 januari 1975

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Freebie and the Bean

"Above all... It's a love story."

Freebie en Bean, twee politierechercheurs in San Francisco, willen naar één ding: Red Meyers, het lokale criminele kopstuk, inrekenen. Als ze denken bewijs te hebben, horen ze dat er een huurmoordenaar op Meyers afgestuurd is en moeten ze hem in leven houden om uiteindelijk in te kunnen rekenen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van scorsese

scorsese

  • 13169 berichten
  • 11078 stemmen

Goeie film waarin twee agenten een crimineel beschermen tegen een huurmoordenaar. Het verhaal en de personages stellen niet al te veel voor van deze actie-komedie. Goeie actie-scenes met uitstekend, ouderwets stuntwerk en goed gebruik van de locaties. James Caan en Alan Arkin zijn lekker op elkaar ingespeeld en dit levert een aantal vermakelijke momenten op.