• 15.829 nieuwsartikelen
  • 178.407 films
  • 12.229 series
  • 34.010 seizoenen
  • 647.671 acteurs
  • 199.116 gebruikers
  • 9.378.371 stemmen
Avatar
 
banner banner

Michel Vaillant (2003)

Actie / Sport | 90 minuten
2,43 221 stemmen

Genre: Actie / Sport

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Frankrijk

Geregisseerd door: Louis-Pascal Couvelaire

Met onder meer: Sagamore Stévenin, Peter Youngblood Hills en Diane Kruger

IMDb beoordeling: 5,4 (4.643)

Gesproken taal: Frans en Engels

Releasedatum: 4 maart 2004

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Michel Vaillant

Michel zit geconcentreerd achter het stuur van zijn blauwe Vaillante met het nr. 10. Aan zijn zijde, Steve Warson, zijn vriend, Amerikaan en eveneens een fantastisch piloot, in de Vaillante met het nr. 8. Ze staan klaar op de grid voor de start van de 24 Uur van Le Mans. Vlak voor hen staan twee, agressieve rode wagens met aan boord twee piloten van het Leader-team: Bob Cramer en Dan Hawkins. De menigte wacht vol ongeduld op het moment dat deze bolides zich lanceren. Niemand die zich ervan bewust is dat dit een onvergetelijke race zal worden die ieders nachtmerrie zal overtreffen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van titia

titia

  • 601 berichten
  • 1302 stemmen

Gister gezien, staat op het lijstje "slechte films". Wat een chaos! De film wordt gedeeltelijk in het frans en gedeeltelijk in het engels gesproken. Michel Vaillant spreekt uiteraard Frans, zijn (amerikaanse) teammaatje spreekt engels, maar dat wordt nagesynchroniseerd in het frans, de (engelse) concurrentie spreekt engels, en als ze tegen michel praten, gaat dat dus ook in het engels, maar michel praat frans terug (??)

Oja, en de plaatjes zijn op zich prima voor in een computerspelletje, maar voor een film toch een beetje te amateuristisch. Verder is de film een wandelende reclamespot voor Total en Peugeot, (mag je eigenlijk merken noemen op deze site), en in de krant las ik dat de regisseur voor het eerst een speelfilm maakt, maar vooral bekend is van vele....trommels....reclamespotjes. Nou, dat geloof ik wel!

Duzz, half sterretje!


avatar van gotti

gotti

  • 14075 berichten
  • 5889 stemmen

Het race gedeelte was aardig; het verhaal eromheen te stupide voor woorden. Weinig boeiend dus.

1,5*


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31154 berichten
  • 5451 stemmen

Dit is een film die enkel bestemd is voor liefhebbers van autoracen. Het verhaal is miniem (denk ook aan Fast and the furious, Torque, ...) maar de dankzij Luc Besson is het toch leuk om te zien. Ik zie wel graag autoraces en ben ook een liefhebber van Luc Besson. Ik kende Vaillant van de strips en ze hebben het goed verfilmd. Probleem was dat de strips al wat ouder zijn, maar het is toch nog goeie ouderwetse Formule 1 gebleven dat centraal blijft in zowel strip als film.


avatar van Chimpz

Chimpz

  • 158 berichten
  • 188 stemmen

Verschrikkelijk. De film was half engels en half frans, waar het fransgesproken deel terug naar het engels werd gedubbed (dat alleen al). Verder was het plot afschuwelijk, ondoordacht en zat het vol gaten en het acteerwerk (en ook de dubbing) was ontzettend plat. Het enige lichtjes positieve waren de autoraces die vrij mooi in beeld gebracht werden (zoals in reclamespots), maar die verveelde extreem snel. Zéér zwak.


avatar van blurp194

blurp194

  • 5502 berichten
  • 4197 stemmen

Toch leuk.

Voor Diane Kruger.

Want ze heeft toch echt de mooiste rol in deze prul. De volgende rol is voor de auto's. Die glimmen toch algauw minder mooi. En de andere rollen zijn absoluut bordkarton.

Jammer. De strips indertijd waren echt leuk en spannend. Dat is deze film niet echt. Wel moet ik zeggen dat ik best gecharmeerd ben van de mooie hard-contrast kleuren. Fijn primair. Zwart is zwart, rood is rood, blauw is blauw. Als de ogen van Diane Kruger. Ben ik daar weer terug. Dat was geen lange omweg, maar die maakt de film ook niet.

Kijkvoer.


avatar van Decec

Decec

  • 6743 berichten
  • 8588 stemmen

Een goede actie/sport film...

Prima verhaal...

Prima acteerwerk...

Mooi HD kwaliteit...

Perfect achtergrond geluid/muziek

(Dolby Digital)...

Heerlijk autorace/mooi landschap (sneeuw)...

Heerlijk genoten...


avatar van des1

des1

  • 1737 berichten
  • 993 stemmen

Vond de dvd in de ramsj bak. Gekeken. Jeez Louise, wat een slechte film. In de zin van een puberaal onzin scenario en premisse. Wel aardig waren de ronkende Panoz GTR's als Leader cars, en dat de acteurs duidelijk gekozen waren op hun eveneens houterige stripkarakter voorkomen. De Engelse nasynchronisatie zette de 2D nog wat vetter aan. Dit is een film waar je zo doorheen kan skippen naar de highlights en prima doorhebben waar het over gaat. Zou als schoolvoorbeeld kunnen dienen op menige filmacademie hoe je een film vooral niet moet maken. Stripverhalen laten zich maar moeilijk overbrengen naar de silver screen. Het is een medium op zich. Ook Kuifje van Spielberg vond ik in wezen niks. Als je een racefilm wilt zien, draai Le Mans met Steve McQueen. Overigens... als er een paar stripverhalen zijn die zich wél goed lenen voor verfilming (afgezien ff van de characters), omdat ze praktisch storyboards zijn, dan is het... (tromgeroffel)... Buck Danny. Met name "NC-22654 antwoordt niet meer". En Blake & Mortimer, met name "Het Gele Teken".


avatar van K. V.

K. V.

  • 4364 berichten
  • 3769 stemmen

'k kende eigenlijk niks van de stripreeks, maar deze dvd voor een prikje kunnen kopen, dus toch maar eens geprobeerd. 'k vond het geen slechte film, maar ook geen waw-film. Uitstekend popcornvertier en leuke races, maar veel diepgang moet je niet verwachten.

De film verveelde gelukkig niet en verder zag de film er prima uit.

De cast was niet slecht, maar ook niet waw.

Goh ja, een prima film om je anderhalf uur bezig te houden.