• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.204 films
  • 12.223 series
  • 33.998 seizoenen
  • 647.352 acteurs
  • 199.060 gebruikers
  • 9.374.845 stemmen
Avatar
 
banner banner

Shadow of the Wolf (1992)

Avontuur / Drama | 107 minuten
2,88 24 stemmen

Genre: Avontuur / Drama

Speelduur: 107 minuten

Alternatieve titel: Agaguk

Oorsprong: Frankrijk / Canada

Geregisseerd door: Jacques Dorfmann en Pierre Magny

Met onder meer: Lou Diamond Phillips, Toshirô Mifune en Jennifer Tilly

IMDb beoordeling: 5,8 (1.145)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Shadow of the Wolf

Agaguk is, sinds hij een grote witte beer heeft gedood, een gerespecteerd man bij de eskimo's. Zijn vader verkoopt de huid echter aan blanke handelaren, iets wat bij hem in het verkeerde keelgat schiet.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van scorsese

scorsese

  • 13165 berichten
  • 11078 stemmen

Matige film over de Eskimo's. Prachtige natuuropnamen en een aardig kijkje in de cultuur van de Eskimo's zoals bijvoorbeeld een scene waarin een iglo wordt gebouwd. Helaas is het verhaal nogal onevenwichtig en mist een duidelijke richting. Dit geldt ook voor de personages. Een wat betere en uitgebreidere introductie was ook welkom geweest.


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12271 berichten
  • 5514 stemmen

Het verhaal is misschien niet echt hoogstaand en misschien ook wel een beetje cliché (soort indianen vs stoute cowboys verhaal) maar ondanks dat wist deze film me toch enigszins te boeien. Dat kwam vooral door Jennifer Tilly waar ik altijd een zwak voor heb en als ze dan ook nog eens uit de kleren gaat en haar twee fraaie iglo's zijn te bewonderen is dat natuurlijk helemaal mooi meegenomen. De beelden van de omgeving en de Eskimo's zagen er overigens best fraai uit. Het einde vond ik overigens een beetje onnozel. De film zenden ze soms nog uit op MGM. Leuk om eens gezien te hebben maar meer ook niet.