Genre: Horror / Komedie
Speelduur: 104 minuten
Oorsprong:
Australië
Geregisseerd door: Michael Spierig en Peter Spierig
Met onder meer: Felicity Mason, Mungo McKay en Rob Jenkins
IMDb beoordeling:
5,3 (15.185)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Undead
"Crazy has come to town for a visit."
Berkeley is een rustig, vredelievend Australisch vissersdorpje. De lokale schoonheid René besluit echter dat het tijd is om naar de grote stad te vertrekken. Voor het zover is, wordt het plaatsje echter getroffen door een meteorietenregen, inclusief een buitenaardse infectie waardoor mensen spontaan in vleesetende zombies veranderen. Rene en enkele andere overlevenden proberen hun weg te vinden tussen de levende doden en uit te zoeken wat er aan de hand is.
Externe links
Acteurs en actrices
Rene
Marion
Wayne
Sallyanne
Harrison
Molly
Man in Office
Officer in Locker Room
Zombie
Zombie
Video's en trailers
Reviews & comments
SSeagal
-
- 1866 berichten
- 659 stemmen
28 days later is best sfeervol en doet nergens overdreven duur. Deze film is puur een zombiefilm en dat was 28 days later niet.
raijmmar
-
- 55 berichten
- 1162 stemmen
Overdreven film met humor. De zombies kan men gewoon in twee stukken hakken met een stuk ijzer.
Hemdale
-
- 2222 berichten
- 8831 stemmen
De zogenaamde humor in de film was niet lachwekkend, en puur een zombiefilm is dit eigenlijk ook niet maar meer een mix van zombies en aliens, na 50 minuten kwamen er zelfs bijna geen zombies meer in voor, wat ik persoonlijk erg jammer vond. Voor de rest ook geen geweldige film, ik irriteerde me mateloos aan het hysterische geschreeuw van de mensen.
Smiley
-
- 31 berichten
- 40 stemmen
Redelijke zombiefilm. Je moet wel van dit soort genre houden.
Overdreven veel bloed, losse ledematen, veel gegrom en humor zoals het in een zombiefilm hoort.
Safri
-
- 867 berichten
- 1592 stemmen
Ik vond het best ingewikkeld allemaal. Waren de aliens nou uiteindelijk wel zo slecht?
Nee, geef mij maar 28 days later of de zombiefilms van Romero. Deze alien-zombie-combi vond ik niet zo geslaagd.
SSeagal
-
- 1866 berichten
- 659 stemmen
Een leuke (en totaal niet ingewikkelde
) zombiefilm, heerlijke b-gore film. Veel gore en leuke vondsten. De film is ook heel erg droog, dat maakt het wel komisch op zijn tijd. Helemaal geen slechte film voor een straight to video film. De zombies zijn na zo'n 3 kwartier niet echt meer te zien, heel af en toe, maar het is wel max knallen in deze prent, en daardoor toch wel vermakelijk. Ook dat de aliens uiteindelijk de bewoners komen redden is op zich wel leuk bedacht. Wel slecht acteerwerk, maar dat mag de pret zeker niet drukken, beetje overdreven soms, maar ook dat neemt niet echt de fun weg voor mij, voor de zombie/horror freak een prima te versmaden tussendoortje. ***
Justice4All
-
- 2152 berichten
- 457 stemmen
SSeagal schreef:
... De zombies zijn na zo'n 3 kwartier niet echt meer te zien
Daarom zagen we de laatse 1/2 uur/3 kwartier geen zombies meer. Het is een simpele film. Ik begrijp niet waarom sommige mensen het niet begrijpen.
In ieder geval 3,5 *. Moest denken aan Bad Taste en Braindead
SSeagal
-
- 1866 berichten
- 659 stemmen
SSeagal schreef:
... De zombies zijn na zo'n 3 kwartier niet echt meer te zien
Begrijp het prima, vond het ook niet echt storend, maar afgezien daarvan als de film simpel is blijft het wel logisch dat als je een Zombiefilm kijkt dat het wat vreemd overkomt als er opeens Aliens ten tonele verschijnen en je haast geen zombies meer ziet, toch?
Justice4All
-
- 2152 berichten
- 457 stemmen
SSeagal, zie het maar als een SF en niet als horror 
Net als "Event Horizon"
Minotrax
-
- 98 berichten
- 48 stemmen
Vreemd, op Joblo staat dat deze pas in 2005 komt.... Maar hier zijn er al mensen die de film gezien hebben 0_o
SSeagal
-
- 1866 berichten
- 659 stemmen
Vreemd, op Joblo staat dat deze pas in 2005 komt.... Maar hier zijn er al mensen die de film gezien hebben 0_o
Hij is al gewoon een tijdje te huur hoor, check je videotheek maar eens.
Minotrax
-
- 98 berichten
- 48 stemmen
ow.. loopt joblo een beje 8ter
ik zal eens in m'n videotheek kijken, thx
kungfuzombie
-
- 274 berichten
- 1626 stemmen
HA, het eerste deel van de film is hilarisch!!! Deed mij ook denken aan de horrors van Jackson! Daarna wordt ie wat minder, maar toch nog een leuke zombiefilm!
Quentin
-
- 10202 berichten
- 8556 stemmen
Onevenwichtige film. Het zombie-gedeelde van de film is erg "cool", maar het alien-verhaal slaat alles
... 2,5 *
djelle
-
- 6070 berichten
- 0 stemmen
Wat een geschifte film! Vliegende zombies in deze day of the dead from outer space-film die in pure independence day-stijl de aarde willen veroveren en de mensheid dus willen uitroeien. Gelukkig is er boer Charel met zijn zelfgemaakte drieloop
die duidelijk teveel naar de matrix gekeken heeft, en in alle kalmte de zombies (soms op matrix-achtige wijze) op hun plaats knalt. Totaal geschift nietwaar?
Wat mij wel stoorde was inderdaad de humor die niet altijd werkte door o.a. de overdreven hysterie in sommige scenes. Wel lekker goor maar ze komt niet altijd even smerig over doordat de film zichzelf niet te serieus neemt. Aan de ene kant is het totaal de max door het geflipte verhaal en de bloederige gore-effecten, maar aan de andere kant schiet hij op bepaalde punten tekort. Persoonlijk vond ik hem al bij al wel leuk. Een twijfelgeval. Niet iedereen zal hem lusten denk ik. Op eigen risico. (3)
bisse
-
- 646 berichten
- 444 stemmen
Ik vond het wel een beetje zonde want op bepaalde momenten zag de film er heel goed uit en zaten er zeer mooie shots in. Ook het onevenwichtige script zat vol met stukken en grappen die wel degelijk werkte maar al snel verzandde het weer in onduidelijkheid en onzin. Het kwam echt over alsof de regisseurs maar de helft van de tijd echt zin hadde4n tijdens de opnamen.2 ster
V
-
- 8369 berichten
- 3366 stemmen
Op een paar uitzonderingen na bijzonder flauw. Tegen het einde aan werd het me echt te veel. 1,5*
damon
-
- 1887 berichten
- 0 stemmen
totaal niet boeiende film (met uitzondering van een paar gore scenes) Ze proberen ook grapjes uit te halen, maar dat werkt zelden
Peter Jackson-fans zullen vast van dit soort meuk houden 2*
Horrorfanaat
-
- 231 berichten
- 0 stemmen
In het begin dacht ik: Dit kan best wel een lekkere zombiefilm worden. Dat is het ook het eerste half uur, maar toen het huis verlaten werd gooiden de makers het op science fiction en dat pakte echt verkeerd uit. Op het laatst probeerden ze er zelfs nog wat drama aan toe te voegen.Dat deed de film absoluut geen goed. Ik geef de film ** sterren maar dat is puur voor het eerste half uur.
SmuttWars
-
- 592 berichten
- 1060 stemmen
Rare film! Het is gewoon een humor film eigenlijk, maar zo is de film nooit gepromoot.
De gore die er in zat was goed, maar te weinig en dat schoonmaak gedeelte komt er zo stuntelig in.
Ook de hoofdpersoon is een fout aftreksel van de Sarah Connor van Terminator 1 NAAR Terminator 2.
En die zombi veteraan is echt een domme boer, maar het wordt snel duidelijk dat hij gewoon een soort parodie op Neo (Matrix) en El Mariachi is, met zijn onnavolgbare pistool trek truukjes (zelf als die naakt is kan hij pistolen tevoorschijn laten komen).
Ik kreeg het gevoel dat de film twijfelde tussen een absolute parodie film ala Scary movie of een gewone enge horror/sci-fi met veel humor.
Eigenlijk zijn in deze film alle aspecten niet goed uitgewerkt, maar ik heb mij toch vermaakt met deze flick en ondanks dat het een low-budget was, had de productie toch wel aardige FX in huis.
***
krabat
-
- 360 berichten
- 360 stemmen
Dit is niet om aan te zien. Het begint als een zombie film met de nadruk op spanning en sfeer, maar draait vervolgens richting komedie/horror. De grappen die vervolgens aan bod komen zijn echt te slecht. Het acteerwerk overtuigde nergens, om over het einde maar te zwijgen.
een half sterretje, omdat ze het toch voor elkaar hebben gekregen om mij deze te laten huren.
as
-
- 3548 berichten
- 5932 stemmen
Eigenlijk zijn in deze film alle aspecten niet goed uitgewerkt, maar ik heb mij toch vermaakt met deze flick en ondanks dat het een low-budget was, had de productie toch wel aardige FX in huis.
Postie
-
- 2 berichten
- 7 stemmen
Onlangs deze film gezien en ik heb me rotgelachen. Het was een erg grappige film en bood heerlijk vermaak op een avondje met een biertje in de hand. Dat het niet altijd vloeiend liep kwam omdat sommige takes niet over gedaan konden worden ivm budget.
En idd, de broers hebben de FX op hun eigen PC gedaan. Je moet deze film niet gaan kijken met het idee een echte horror te gaan zien maar meer met het idee dat het een komedie horror wordt.
Sheriff Hoyt
-
- 4 berichten
- 2077 stemmen
Deze film is echt slecht.
Ik vind de acteurprestaties echt zwak.
Ik heb de film op een bepaald moment gewoon afgezet .
Hij zou een groot humorgehalte bevatten.
Ik vind er echt geen humor in terug.
Dit kan je toch niet vergelijken met een film zoals "Braindead" waar humor en horror op een sublieme manier worden gecombineerd met elkaar.
Het laatste nieuws

Maker 'The Abandons' is boos op Netflix: 'Destructief voor Hollywood en Wall Street'

HBO Max scoort in Nederland met de matig beoordeelde bodyhorrorfilm 'Nightbitch'

Prime Video-hitserie 'The Night Manager' krijgt een derde seizoen

Netflix verwijdert de dramafilm 'It Ends With Us' met Justin Baldoni en Blake Lively
Bekijk ook

The Football Factory
Drama / Misdaad, 2004
287 reacties

The Animatrix
Animatie / Sciencefiction, 2003
206 reacties

Versus
Horror / Actie, 2000
109 reacties

Bubba Ho-Tep
Horror / Komedie, 2002
147 reacties

The Fog
Horror, 1980
275 reacties

Suicide Kings
Komedie / Drama, 1997
42 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.



