Genre: Actie / Avontuur
Speelduur: 120 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten / Duitsland / Ierland / Verenigd Koninkrijk
Geregisseerd door: Frank Coraci
Met onder meer: Jackie Chan, Steve Coogan en Cécile de France
IMDb beoordeling:
5,9 (98.999)
Gesproken taal: Duits, Engels, Frans, Hindi, Turks en Kantonees
Releasedatum: 12 augustus 2004
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via CANAL+
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Around the World in 80 Days
"Let your imagination soar."
Passepartout is een Chinese dief die een waardevol Boeddhistisch erfstuk steelt en zich vervolgens wil schuilhouden in het reizende gezelschap van de excentrieke Londense uitvinder en avonturier Phileas Fogg. Fogg is een weddenschap aangegaan met de leden van zijn herenclub om binnen tachtig dagen rond de wereld te reizen. Tijdens zijn rondreis gebruikt Passepartout met regelmaat zijn geweldige vechttechnieken om Fogg te verdedigen tegen de vele gevaren die zij tegenkomen. Een grote bedreiging vormt een hun achterna reizende detective, die er van uitgaat dat Fogg voor zijn vertrek de Bank of England heeft overvallen.
Externe links
Acteurs en actrices
Passepartout / Lau Xing
Phileas Fogg
Monique Laroche
Lord Kelvin
Inspector Fix
General Fang
Colonel Kitchener
Lord Rhodes
Lord Salisbury
Steamer Captain
Video's en trailers
Reviews & comments
gimli f
-
- 1454 berichten
- 0 stemmen
Een nieuwe filmversie van het welbekende verhaal van Jules Verne. Een van de leukste en bekendste avonturenverhalen ooit!
Het gerucht gaat dat Hugh Grant is benaderd voor de rol van Fogg. Wat ik verder van de film moet verwachten, weet ik niet hoor: Passepartout gespeeld door Jackie Chan, die zich flink uit gaat leven in de martial arts. Verder o.a. rollen (in cameo's) voor John Cleese en Arnold Schwarzennegger. En Johhny Knoxville speelt mee.
Een en ander zal niet al te serieus zijn, denk/ vrees ik.
Er wordt op dit moment gefilmd in Berlijn, trouwens. En dit plaatje is voorlopig: het is het logo van de film.
Hier meer over de film:
Laatste nieuws verder:
Richard Branson (de gekke Engelse multimiljardair) speelt ook mee in een cameo, als...een heteluchtballonvaarder. 
Verder doet Wim Wenders mee in de film.
En, jaja: wie echt in de stemming wil komen leest eerst even de novel zelf- online:
T.O.
-
- 2418 berichten
- 2795 stemmen
Dit verhaal met Jackie Chan, Ahnold en Johnny Knoxville? Lijkt me suf
empirekees
-
- 1597 berichten
- 2401 stemmen
Dit verhaal met Jackie Chan, Ahnold en Johnny Knoxville? Lijkt me suf
empirekees
-
- 1597 berichten
- 2401 stemmen
De trailer laat een toch niet al te onaardige film zien
Dus niet..
pascal83
-
- 2736 berichten
- 2480 stemmen
Dus niet..
Minder kut dan je zou denken in ieder geval
T.O.
-
- 2418 berichten
- 2795 stemmen
Ik vond die miniserie met Pierce Brosnan en Eric Idle destijds erg leuk.
gotti
-
- 14075 berichten
- 5889 stemmen
Die miniserie is nu op dvd voor enkele euro's in de graaibakken bij de FRS te vinden.
moviefreak#1
-
- 14390 berichten
- 25163 stemmen
Kosten : 140.000.000 Amerikaanse Dollars
opbrengst eerste weekend : 6.833.000 Amerikaanse Dollars. Hij komt binnen op nummer 9 deze week, dreigt dus na The Alamo weer een "blockbuster flop" te worden.
shoppy
-
- 5 berichten
- 4 stemmen
Een heerlijke film vol onzin!
Vooral de vechtscene in zijn geboortedorp met het "bankje" is meesterlijk.
Voor de oplettende kijker zitten er grote namen verborgen in kleine rollen zoals John Cleese.
Let even op de broeders Wright, zijn partner uit de "Shanghai"-serie.
Ik mistte alleen de bloopers tijdens de aftiteling.
bioscoopzaal
-
- 2805 berichten
- 4325 stemmen
Nog best een geinige avonturenfilm, al wordt er soms iets te nadrukkelijk gemikt op een kinderpubliek. Gelukkig zit de film vol met spitse dialogen en heerlijke knipogen naar de geschiedenis (de broertjes Wright als fietsenmakers, de schilderijen in het Franse atelier), en spelen vooral Steve Coogan en Cécile De France hun rollen uitstekend.
Helaas is het begin van de film enorm rommelig, en is de episode in Turijke (met Arnold Schwarzenegger als prins) tenenkrommend slecht. Ook de montage is soms erg onoverzichtelijk en alweer véél te hectisch.
Gelukkig zijn er nog de enorm grappige stukken in Parijs en China (met Sammo Hung als de legendarische Wong Fei Hung (!)) die de film uiteindelijk nog best de moeite waard maken.
3 sterren.
rogierverkaik
-
- 10 berichten
- 138 stemmen
Ik heb de film gister gezien en ik vond er werkelijk niks aan. Ik heb me vooral geergerd aan Jackie Chan en Arnold. Ik had echt gehoopt op een goede avonturenfilm, maar ik zag niks terug van een echte avontuur. 1,5 ster!
MFEO
-
- 682 berichten
- 38 stemmen
Ik ga speciaal naar deze film voor Steve Coogan! Zeker niet voor Jackie Chan. Daar ben ik nooit gecharmeerd van geweest.
Anne_Girl
-
- 206 berichten
- 188 stemmen
Ik vond niet fantastisch maar slecht wassie ook weer niet...
- Langdradig
- Veel flauwe grappen
- Saai
+ Orginaliteit
+ "Ontroerende" momenten
+ Sommige grappen
3*
chrissie85
-
- 76 berichten
- 41 stemmen
tot de pauze was hij vermakelijk en naar de pauze werd ie echt leuk. mn vriendin ging met tegenzin mee en moest toch toegeven dat de film leuk was om te zien. Alleen redelijk wat vecht scenes maar dat was te verwachten met jackie chan.
stinissen (crew films & series)
-
- 23444 berichten
- 76937 stemmen
Wat een draak van een film.. Ga aub deze versie kijken; Around the World in Eighty Days (1956) stukken beter... een magere 3 dus 1.5*
gotti
-
- 14075 berichten
- 5889 stemmen
Kijk liever die mini-serie met Peirce Brosnan; die is veel leuker dan die versie uit 1956.
Anne_Girl
-
- 206 berichten
- 188 stemmen
Ik vond niet fantastisch maar slecht wassie ook weer niet...
- Langdradig
- Veel flauwe grappen
- Saai
+ Orginaliteit
+ "Ontroerende" momenten
+ Sommige grappen
3*
2,5*
jackie
-
- 3084 berichten
- 10437 stemmen
Zeer geslaagde film, drie goede hoofdrolspelers, alle bijrollen ook goed gespeeld, leuke teksten en leuke grappen.
Justice4All
-
- 2152 berichten
- 457 stemmen
Moest denken aan een sprookjesfilm
Maar ik vind het zeker geen slechte film, zoals ik hier de negatieve reacties zie. Oke, het is ietsje minder dan zijn vorige films, maar ik vind het wel dat het de moeite waard is om deze film te zien. 3,5*
JosH60
-
- 15 berichten
- 19 stemmen
Af en toe een beetje flauw maar toch leuk genoeg om me twee uur van de straat te houden. Verder valt er weinig over te melden 2.5*
jacksparrow
-
- 117 berichten
- 156 stemmen
Gewoon een leuke lekker achtoverhang film. Heb er prima van genoten.
DieGo
-
- 5808 berichten
- 2366 stemmen
een leuke lekker achtoverhang film.
In de volgende druk van de dikke van dale? 
Idol
-
- 235 berichten
- 363 stemmen
ja langdradig was het wel
had veel beter gekunt
maar soms was het best grappig
2.5*
TLD
-
- 39 berichten
- 33 stemmen
De film is af en toe een beetje flauw, maar het zijn een leuke 2 uur. Ik vond Rob Schneider in een van de bijrollen de leukste.
Cicero
-
- 116 berichten
- 0 stemmen
Niet supergoed, maar wel komisch en vermakelijk. 2,5
AmerOne
-
- 27 berichten
- 27 stemmen
een vermakelijk "achter-over-hang-sprookje" niet nadenken maar lekker plaatjes kijken. Als je er op die manier tegen aan kijkt is het best te pruimen.
dus een 2.5
Het laatste nieuws

Spaanse Netflix-film '100 Metros' doet het ontzettend goed: 'IJzersterk drama'

Netflix verruilt 'The Grand Budapest Hotel' voor 'The French Dispatch' van Wes Anderson

Nog niet gezien? 'Escape at Dannemora' kijk je nu gewoon op SkyShowtime

Catherine O'Hara (71) overleden: van deze films zou je haar onder meer kunnen kennen
Bekijk ook

Akeelah and the Bee
Drama, 2006
42 reacties

Jing Wu Men
Actie / Misdaad, 1972
58 reacties

Bruce Lee: A Warrior's Journey
Actie / Documentaire, 2000
11 reacties

Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story
Animatie / Komedie, 2005
144 reacties

Bröderna Lejonhjärta
Fantasy / Familie, 1977
30 reacties

Tang Shan Da Xiong
Actie / Misdaad, 1971
55 reacties
Gerelateerde tags
parijs, frankrijklonden, engelandnew york cityjules vernesan francisco, californiëhot air balloonjourney around the world steampunkqueen victoria
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.









