• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.193 films
  • 12.222 series
  • 33.996 seizoenen
  • 647.352 acteurs
  • 199.058 gebruikers
  • 9.374.710 stemmen
Avatar
 
banner banner

Kite (1998)

Animatie / Thriller | 60 minuten
2,83 35 stemmen

Genre: Animatie / Thriller

Speelduur: 60 minuten

Alternatieve titels: A Kaito / ア カイト

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Yasuomi Umetsu

Met onder meer: Shingo Oyamada

IMDb beoordeling: 6,6 (6.207)

Gesproken taal: Japans en Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Kite

Het jonge schoolmeisje Sawa is tevens een huurmoordenaar. Ze wordt sterk onder de duim gehouden door de geheimzinnige Akai, waar ze opdrachten voor moet uitvoeren. Op een gegeven moment ontmoet ze een jongeman van haar leeftijd die hetzelfde 'beroep' uitoefent. Het is Sawa's levensdoel wraak te nemen op de mensen die haar ouders hebben vermoord.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Sawa (stemrol)

Oburi (stemrol)

Akai (stemrol)

Kanie (stemrol)

Comedian A (stemrol)

Comedian B (stemrol)

Bodyguard A (stemrol)

Bodyguard B (stemrol)

Bodyguard C (stemrol)

Old Lady (stemrol)

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87595 berichten
  • 12845 stemmen

Matige filmpje, dat goede dingen met slechte dingen afwisselt.

Artstyle is allesbehalve consequent. Soms mooi, soms aardslelijk. Net hetzelfde met de animatie. Soms sterk geanimeerde scenes, soms vreselijke lange stills op de meest ongepaste momenten.

Het verhaaltje is niks, maar wordt bijna volledig gered door het sterke einde. Actiescenes zijn leuk en vlot, de porno tussendoor vreselijk misplaatst. In ieder geval een film die zeker niet zal bijdragen aan de goeie naam die anime verdient, maar enkel de clichés (sex & violence) versterkt.

1.5* voor de actiescenes en nog een * extra voor het knappe einde. 2.5*, meer verdient deze echt niet.


avatar van Shinobi

Shinobi

  • 4305 berichten
  • 2550 stemmen

Rare combo tussen anime en hentai.

Ik was Netflix een beetje aan het afstruinen op zoek naar een interessante anime en toen zag ik toevallig deze titel ertussen staan. Eenmaal een kijkje genomen bij de opmerkingen, zag ik dat het ging om een gecensureerde versie. Dus via de bekende weg de ongecensureerde versie binnengehaald en hier ben ik.

Enfin, het verhaal heeft weinig om het lijf en de film moet het dan ook meer hebben van de over-the-top actiescènes die gepaard gaan met veel bloederigheid. Het gaat er vrij hard aan toe moet ik zeggen. De redelijk expliciete seksscènes ertussen vind ik ietwat misplaatst, maar op een rare manier heeft het toch nog enige samenhang met het verhaal. Jammer dat het einde een beetje onbevredigend is.

De animatie had op momenten alleen wel beter gekund; het is wisselvallend te noemen. Daarnaast is het opmerkelijk dat er voor jazzmuziek is gekozen, al laat het een mooie contrast zien tussen hetgeen wat je ziet en datgene wat je als kijker hoort.

Al met al best vermakelijk om eens gezien te hebben. Om het geheel beter te begrijpen, is het wel aan te raden om voor de ongecensureerde versie te gaan.

Kleine 3,0 sterren.