• 15.801 nieuwsartikelen
  • 178.294 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.542 acteurs
  • 199.091 gebruikers
  • 9.376.876 stemmen
Avatar
 
banner banner

Real Life (1979)

Komedie / Mockumentary | 99 minuten
3,05 29 stemmen

Genre: Komedie / Mockumentary

Speelduur: 99 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Albert Brooks

Met onder meer: Albert Brooks, Charles Grodin en Frances Lee McCain

IMDb beoordeling: 7,0 (4.572)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Real Life

"An American comedy."

Regisseur Brooks wil een getrouw beeld geven van het Amerikaanse gezin. De opzet is dit gezin 24 uur per dag te filmen, wat helemaal fout uitpakt: het eens zo hechte gezin blijkt uit elkaar te vallen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Albert Brooks

Warren Yeager

Jeannette Yeager

Lisa Yeager

Councilman Harris

Dr. Howard Hill

Dr. Ted Cleary

Mort Lindsey

Paul Lowell - Realtor

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kos

kos

  • 46695 berichten
  • 8851 stemmen

Ik vond het toch niet echt mislukt en er zaten een paar erg grappige stukjes in (die camera's uit Nederland ). Grodin en Brooks zijn erg goed als een stelletje neuroten. Probleem was echter dat Brooks af en toe een beetje moest overdrijven met die belachelijke eind-scene: huis in vlammen als dieptepunt.


avatar van gotti

gotti

  • 14075 berichten
  • 5889 stemmen

Als sartire misschien iets te 'gewoontjes', maar toch zitten er een paar erg sterke humoristische momenten in.

Klopt het overgens dat Charles Grodin jaren na deze film in de Beethoven serie speelde?


avatar van neo

neo

  • 15435 berichten
  • 10038 stemmen

Net zo vervelend als het veel latere Edtv. Nog steeds is The Truman Show de enige die goed is met een soort gelijk reality gevoel. Albert Brooks is pijnlijk ongrappig, zoals ie ook al was in veel andere films. 1.5 sterren


avatar van Mescaline

Mescaline

  • 7089 berichten
  • 3227 stemmen

Voor mij als Albert Brooks liefhebber vond ik deze film echt een hele grote meevaller. De speelvreugde van Brooks en van andere acteurs spat er gewoon vanaf en de film is erg spontaan gemaakt.

Brooks die zichzelf speelde en zeer regelmatig tegen de camera praten vond ik echt geniaal en natuurlijk de Nederlandse cameras die ze gebruikte om het te filmen.

De laatste 20 minuten is Brooks misschien een tikkeltje te enthousiast geweest en wordt het allemaal een stukje chaotischer en rommeliger maar ach, dit was zijn eerste echte film dus echt kwalijk nemen kan ik het hem ook niet.

Real Life verwachte ik door de velen negatieve reacties hier op MM niet teveel van, maar heb me hier toch weer heel erg mee kunnen vernaken en zelfs meerdere keren hardop om moeten lachen!

3,5*