

Genre: Actie / Thriller
Speelduur: 94 minuten
Alternatieve titel: Silent Witness
Oorsprong:
Nederland / Duitsland
Geregisseerd door: Dick Maas
Met onder meer: William Hurt, Jennifer Tilly en Denis Leary
IMDb beoordeling:
4,9 (2.660)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 4 november 1999
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Amazon Prime
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
-
Claim tot 100 euro bonus bij Jacks.nl
Heb je nog geen account bij Jacks.nl? Dan wordt in samenwerking met MovieMeter je eerste storting verdubbeld tot 100 euro!Claim je welkomstbonus van €100,- bij Jacks.nl
Wat kost gokken jou? Stop op tijd, 18+
Plot Do Not Disturb
"When you can't scream you can only run..."
De Amerikaanse Walter Richmond gaat voor zaken naar Amsterdam, vergezeld van zijn vrouw en hun 10-jarige doofstomme dochter Melissa. Bij het hotel waar ze verblijven is Melissa getuige van een moord en de daders doen er alles aan om deze getuige te pakken te krijgen.
Externe links
Video's en trailers
Reviews & comments

bart007bond
-
- 1447 berichten
- 350 stemmen
Wat is dit toch een leuke film.
Goede actie en zwaar vermakelijk.
En met een heerlijke Tilly en een grappige Commish.
Heerlijk als een film in Amsterdam speelt.

Supernatural
-
- 954 berichten
- 805 stemmen
leuke film van dick maas .heb hem lang geleden eens gezien. jammer dat ie niet op dvd\bluray te krijgen is.

xxERWINxx
-
- 1531 berichten
- 833 stemmen
Vandaag weer eens herbekeken voor de 3e keer!
Blijft nog steeds een spannende goede film!
De hele film gebeurd er wel wat, het drama speelt zich al snel af en daarna zien we alleen maar spannende achtervolgingen en andere leuke scenes.
Vooral het einde de auto achtervolging was spectaculair.
Ook veel bekende gezichten en ook zag ik stukjes terug komen van De Lift en Flodder.
Jammer dat hij nog steeds niet op dvd te krijgen is.

bart007bond
-
- 1447 berichten
- 350 stemmen
Nog steeds leuk en nog steeds belachelijk dat deze film niet te krijgen is.
Grootste bagger is overal verkrijgbaar, een topfilm als deze niet.

bart007bond
-
- 1447 berichten
- 350 stemmen
Ik heb nooit gesnapt waarom Dick Maas zo negatief behandeld word door de filmindustrie.
Goed, hij maakt geen diepzinnige films maar altijd nog veel beter dan die romkom onzin die massaal uitgebracht word op dvd en blu-ray.
Dick Maas krijgt slechte verknipte uitgaven en deze film is alleen via een Duitse versie te krijgen.
De duitse versie van de flodder trilogie is zelfs beter dan de bluray uitgave van DFW

Quentin
-
- 10172 berichten
- 8303 stemmen
Vandaag de Schokkend Nieuws special over Dick Maas in de brievenbus, inclusief een interessant (lang) artikel over de moeizame totstandkoming van deze eerste Engelstalige film van Maas.
Verplicht leesvoer: hoe een 'kleine' film uit de hand loopt, The Missing Diaries op het laatste moment ontspoort, de hoofdrol eigenlijk voor Kurt Russell is maar uiteindelijk naar William Hurt gaat, hoe Michael Jackson onder juridische dwang uit het script verdwijnt én na 20 jaar wordt onthuld welke Oscar-nominated scenarist betrokken was bij het script.

Mr. Chiel
-
- 873 berichten
- 2426 stemmen
Dinsdag 26 januari voor het eerst in 13 jaar weer op tv. Rtl7, 22.35 uur.

bart007bond
-
- 1447 berichten
- 350 stemmen
Vast verknipt en in verkeerd formaat met slechte ondertiteling.
Het is Dick Maas, dus een beetje kwaliteit van rtl7 hoeven we niet te verwachten

BlueJudaskiss
-
- 11285 berichten
- 4706 stemmen
Vast verknipt en in verkeerd formaat met slechte ondertiteling.
Het is Dick Maas, dus een beetje kwaliteit van rtl7 hoeven we niet te verwachten
Nee daarom. Enorm benieuwd hiernaar maar RTL7 inderdaad een heel klein beetje kennende....

bart007bond
-
- 1447 berichten
- 350 stemmen
Ik ga wel kijken, alleen al om mijn ongenoegen later te mogen uiten tegenover rtl7

bart007bond
-
- 1447 berichten
- 350 stemmen
Zou mooi zijn als deze een nette release zou krijgen. Raar dat deze nooit in Nederland is uitgebracht, terwijl de meest domme films wel zijn verschenen.

Danielo.
-
- 49 berichten
- 63 stemmen
leuke erg vermakelijke film. snap niet waarom deze hier zo laag beoordeeld is.

Tup&Joep
-
- 207 berichten
- 2417 stemmen
Ondernemend meisje voor een tienjarige. Verder een beetje over de top allemaal, soms knullige actie en opeens kunnen alle Nederlanders perfect Engels spreken. Heel knap! Maar wel vermakelijk en leuk om een keer gezien te hebben.

bjerik76
-
- 2130 berichten
- 1563 stemmen
wat een vreselijke slechte film.
Iedereen in Amsterdam spreekt Amerikaans ?
acteerprestaties zijn echt bagger, zelfs de nog beetje bekende Amerikaanse acteurs / actrices zetten een slechte rol neer. Van een kind kan je het nog wel verwachten, maar de volwassenen doen het hier ook net zo slecht als het kind.
Ook de scenes sloegen nergens op ( hoe ze verdwaald bijvoorbeeld en door het hele hotel ( KAN) komen en zo moeilijk is het ook niet de receptie / ingang toch te vinden?

Shadowed
-
- 6787 berichten
- 4479 stemmen
Mwa.
Aardig gezien het van Nederlandse bodem afkomstig is, maar Do Not Disturb is een beetje het soort film die we typisch van Maas kunnen verwachten. Zwak plot en veel focus op thriller en actie. Al zijn de genres in dit geval over de film verdeeld, waarbij de thriller meer het eerste uur inneemt en de actie in het overige gedeelte zegeviert.
Ik verdenk Maas ervan een te groot ego te hebben waardoor een goede zelfreflectie niet mogelijk is. Zijn films zijn aardig voor een Nederlandse film enzovoort, maar nooit ver bovengemiddeld. Ik bedoel, ik heb nooit een cijfer hoger dan een 3,0* aan Maas z'n films gegeven. Het is allemaal aardig kijkvoer, maar totaal niet van het soort waarmee je in de toplijsten terecht zal komen. Of Maas daar naar streeft zal ik nooit weten, maar ik denk het niet.
Do Not Disturb is eigenlijk helemaal niet zo'n dramatische NL actie/thriller. De poster hier op MM geeft een hele slechte indruk hier, maar de film zelf valt nog mee. Aardig geschoten met wat oog voor detail, en zoals we van Maas gewend zijn komen er ook nog een hoop domme types voorbij. In dit geval dus ook.
Het maakt de film iets luchtiger, maar zit de spanning in de weg. Niet dat die al heel briljant was, maar het had dus veel beter kunnen zijn. het thrillergedeelte is nu wat flauw, met wat verstoppertje spelen door een hotel. Het ziet er aardig uit qua look, maar wil nooit spannend of intrigerend worden, waardoor het alle paden van een tamme thriller lijkt te betreden.
Verder ook nog een hoop problemen met de timing, sommige dialogen lijken er random tussen geplakt te worden of volgen elkaar te traag op waardoor er toch een ongemakkelijke nasmaak in de mond belandt. Nadat we wat hebben geklooid met spanning gaat het in de laatste 20 minuten wel goed los, en dat is eigenlijk de redding van de film.
Maas zorgt namelijk voor een hoop spektakel en zelfs explosies door de straten van Amsterdam. Het had wat strakker geschoten mogen worden, maar aangezien je niet vaak zulk spektakel in een Nederlandse film ziet is het stiekem best genieten. Het lijkt een soort beloning te zijn aan de kijkers die niet zijn afgehaakt tijdens het eerste uur, en ik vind het erg geslaagd.
Duurt verder ook niet te lang en het wordt vermakelijk genoeg gehouden, maar het acteerwerk en soms gebrekkige regie doen de film deels de nek om. Het heeft charme gezien het van Nederland afkomstig is, en heel dramatisch was dit eigenlijk niet. Leuk om eens gezien te hebben denk ik zo.

@themovies
-
- 12 berichten
- 26 stemmen
Zeer benieuwd naar deze film maar ik kan hem nergens vinden.
Iemand die weet waar ik deze kan streamen (want op dvd is die hier blijkbaar nooit uitgebracht)?
In Amerika is deze wel uitgekomen op dvd als Silent Witness als ik me niet vergis.
De dvd box van Maas heb ik al lang. Wat een geweldige films maakt die man toch.
Amsterdamned, Moordwijven, Sint, Quiz, Prooi en natuurlijk Flodder vind ik allemaal fantastisch.
Hopelijk hoort deze ook in dat rijtje thuis.
Echt zeer...zeer benieuwd.
Alvast bedankt!

Basto
-
- 9501 berichten
- 6663 stemmen
Ik kan tegenwoordig veel meer genieten van ‘slechte’ films. Heerlijke doldwaze achtervolging film door Amsterdam met een hoog Home Alone gehalte. Kijkt prima weg.
3,5

Basto
-
- 9501 berichten
- 6663 stemmen
Zeer benieuwd naar deze film maar ik kan hem nergens vinden.
Iemand die weet waar ik deze kan streamen (want op dvd is die hier blijkbaar nooit uitgebracht)?
Er is een prima dvd van uit in Duitsland. Geen dubs, maar het engels is vrij makkelijk te volgen.

Het laatste nieuws

Arnold Schwarzenegger zegt ja tegen Marvel-film: 'Als de rol goed is', 'Alias Grace'-actrice Samantha Weinstein (28) overleden | MovieMeter Recap

Martin Scorsese kondigt nieuwe film over Jezus aan na ontmoeting met Paus Franciscus

'The Last of Us'-ster Bella Ramsey pleit voor meer erkenning van non-binaire acteurs bij prijsuitreikingen: "Dat is echt belangrijk"

Psychologische thriller 'Shutter Island' van Martin Scorsese verdwijnt binnenkort van Netflix
Bekijk ook

Silver River
Western, 1948
11 reacties

Five Minutes of Heaven
Drama, 2009
58 reacties

The Laughing Policeman
Misdaad / Drama, 1973
15 reacties

Der Clown
Misdaad / Actie, 2005
21 reacties

The Secret Invasion
Oorlog / Avontuur, 1964
12 reacties
Gerelateerde tags
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes | Publishing Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.
Social media
Realtimes | Publishing Network
- Registreer |
- Contact ons |
- Over ons |
- Adverteren |
- MovieMeter Films Wiki |
- Series Wiki |
- Algemene voorwaarden en privacybeleid |
- Consent wijzigen |
- RSS Feeds |
- API

© 2023 MovieMeter B.V.