• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.968 gebruikers
  • 9.370.277 stemmen
Avatar
 
banner banner

OBEX (2025)

Fantasy | 90 minuten
3,25 2 stemmen

Genre: Fantasy

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Albert Birney

Met onder meer: Albert Birney, Callie Hernandez en Frank Mosley

IMDb beoordeling: 6,0 (192)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot OBEX

"It's just a game..."

Conor Marsh leidt een teruggetrokken bestaan met zijn hond Sandy tot hij het nieuwe en geavanceerde computerspel OBEX begint te spelen. Wanneer Sandy spoorloos komt te verdwijnen, vervaagt de grens tussen het spel en de realiteit. Conor trekt op pad in de bizarre wereld van OBEX om zijn geliefde viervoeter terug te vinden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van shugenja

shugenja

  • 644 berichten
  • 1601 stemmen

De eerste film die Birney alleen maakt. Met een minimaal budget (of zo ziet de film er in ieder geval uit). Ik vond het wel aardig gemaakt maar wat mij betreft heeft deze film ernstige tekortkomingen.

Het duurt ruim een uur (EEN UUR!) voordat Conor eindelijk in het spel verdwijnt. Helaas is de spelwereld gewoon een bos met wat grappige vondsten er wel in, maar echt het idee dat je in een spel zat kreeg ik er niet bij.

De spanning... die is er niet. Er wordt een soort zielzuigende slechterik geponeerd maar je zou niet denken dat er echt een gevaar is aangezien deze film in een tempo zichzelf voortsleurt waar een gemiddelde 80 jarige nog van zou denken "kan het niet wat sneller?" .

Wat overblijft. Een kundig gemaakt en geacteerd filmpje, die het aanzien waard is. De jaren '80 vibe is wel lekker. Maar ook inmiddels wel wat uitgewoond sinds stranger things de hype heeft aangewakkerd. 3 sterren dus.