• 15.835 nieuwsartikelen
  • 178.414 films
  • 12.235 series
  • 34.017 seizoenen
  • 647.724 acteurs
  • 199.122 gebruikers
  • 9.378.898 stemmen
Avatar
 
banner banner

Shaitaan (2024)

Horror / Thriller | 132 minuten
2,62 17 stemmen

Genre: Horror / Thriller

Speelduur: 132 minuten

Alternatieve titel: शैतान

Oorsprong: India

Geregisseerd door: Vikas Bahl

Met onder meer: Ajay Devgn, Janki Bodiwala en R. Madhavan

IMDb beoordeling: 6,5 (56.099)

Gesproken taal: Hindi

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk via Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Shaitaan

"Hell comes home"

Het leuke weekendje weg van Kabir en zijn gezin neemt een nachtmerrieachtige wending wanneer ze een vriendelijke maar mysterieuze vreemdeling in hun huis toelaten. Deze laatste neemt het lichaam van de tienerdochter in bezit en laat haar over aan de genade van zijn steeds sinistere bevelen. Terwijl de klok doortikt, wordt de familie gedwongen om hun ergste angsten onder ogen te zien.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van filmkul

filmkul

  • 2483 berichten
  • 2254 stemmen

Sterke thriller. Het verhaal zit best goed in elkaar. De uitwerking is grotendeels geslaagd. De opbouw is goed en de spanning wordt prima opgebouwd. Als kijker wordt je meegetrokken in het verhaal, dat is goed gedaan. De film kent een aantal zenuwslopende scènes. Helaas vliegt de film richting het einde flink uit de bocht en dat doet behoorlijk afbreuk aan het geheel. Het acteerwerk is goed, zeker Bodiwala zet een sterke rol neer. Visueel verder prima. 3.5/4.0