• 17.997 nieuwsartikelen
  • 184.438 films
  • 12.808 series
  • 35.325 seizoenen
  • 659.065 acteurs
  • 201.052 gebruikers
  • 9.515.326 stemmen
Avatar
 
banner banner

Borderlands (2024)

Sciencefiction / Actie | 101 minuten
2,43 215 stemmen

Genre: Sciencefiction / Actie

Speelduur: 101 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Eli Roth

Met onder meer: Cate Blanchett, Kevin Hart en Jack Black

IMDb beoordeling: 4,7 (61.009)

Gesproken taal: Engels en Spaans

Releasedatum: 8 augustus 2024

Plot Borderlands

"Chaos loves company."

De beruchte mysterieuze bandiet Lilith is op zoek naar de verdwenen dochter van Atlas en keert hiervoor naar haar thuisplaneet Pandora terug. Ze bundelt de krachten met enkele andere buitenstaanders waaronder de voormalige soldaat Roland, de jonge bommaakster Tiny Tina, diens bodyguard Krieg, de wetenschapper Tannis en de robot Claptrap. Terwijl de groep aliens en criminelen bevecht ligt het lot van het universum in hun handen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Sergio Leone

Sergio Leone

  • 4501 berichten
  • 3182 stemmen

Niet goed.

Ik lees hier en daar dat het bronmateriaal wat explicieter zou zijn. Dan kan ik mij best inbeelden dat deze variant op films als Guardians of the Galaxy een tegenvaller is. Ook voor zij die het bronmateriaal niet kennen, is het een matige film. Hoewel het tempo hoog ligt, valt er amper iets van te maken. Het boldert maar verder, met zeer formulematige keuzes. De enige geslaagde keuze is om de wereld behoorlijk levendig en kleurrijk te houden. Zo is er tussen al het lawaai door wat te zien. Cate Blanchett is op basis van talent de grootste naam uit de cast, maar zet waarschijnlijk haar slechtste acteerprestatie neer. Echt een rol en een setting die haar totaal niet afgaan. Ik begrijp ook niet dat zij, met haar oeuvre, deze rol heeft aangenomen.

2


avatar van Vikanohara

Vikanohara

  • 996 berichten
  • 1382 stemmen

Film voor de ADHD-generatie? Een soort mix van Guardians of the Galaxy en Mad Max. Al vind ik deze door de Mad Max achtige elementen dan net iets leuker, wel. Dus mij persoonlijk dan wel wat een raadsel waarom die meer dan een volle ster hoger scoren en op IMDb bijna het dubbele.

Ik heb 3 Borderlands games liggen waarvan nog geen enkele gespeeld maar van wat ik ken van gameplay filmpjes is het toch een redelijk geslaagde verfilming ervan. Wie daarover heel anders oordeelt, is toch niet al te mild ingesteld, meen ik dan.

Nu, puur als film beoordeeld, is me dit wat te rommelig en te veel episch gedoe, overdaad aan special effects, ... kortom, niet zo aan mij besteed. Maar omdat hij toch grotendeels m'n aandacht wist vast te houden nog wel 2,5. De Guardians of the Galaxy films moet ik misschien nog eens herbekijken, maar voor nu zou ik deze Borderlands dus nipt erboven plaatsen.


avatar van K. V.

K. V.

  • 4453 berichten
  • 3833 stemmen

Ik ben niet bekend met het bronmateriaal, dus kan zeker niet vergelijken.

De film zelf deed me aan een aantal verschillende films denken die ze wat gemixed hebben. Vond de film wat wisselend. Er zaten wel goeie stukken in, maar ook wat mindere.

De cast deed het verder wel goed en de film zag er prima.

Heb me er niet mee verveeld, maar een must-see is het spijtig genoeg niet geworden.


avatar van mrklm

mrklm

  • 12790 berichten
  • 10678 stemmen

Een intergalactische premiejager [Cate Blanchett] keert terug naar haar thuisplaneet om te voorkomen dat Tina [Arianna Gleenblaat], de “dochter” van Atlas [Edgar Ramírez], in handen valt van de meedogenloze jagers op een illustere schat. Tina zou een van de drie sleutels hebben en wordt nu beschermt door een agent [Kevin Hart] en een vechtmachine [Florian Muteanu]. Geforceerde humor met de robot Claptrap [Jack Black], matige actiescènes en een overkoepelend gevoel van deja-vu doen dit al snel de das om. Een enorme flop met o.a. Jamie Lee Curtis en Gina Gershon in bijrollen.