• 15.771 nieuwsartikelen
  • 178.104 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.155 acteurs
  • 199.028 gebruikers
  • 9.373.194 stemmen
Avatar
 
banner banner

The American Society of Magical Negroes (2024)

Fantasy / Komedie | 104 minuten
1,45 11 stemmen

Genre: Fantasy / Komedie

Speelduur: 104 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Kobi Libii

Met onder meer: Justice Smith, David Alan Grier en An Li Bogan

IMDb beoordeling: 3,8 (12.866)

Gesproken taal: Engels

Plot The American Society of Magical Negroes

"Comfort is an illusion."

Aren is een idealistische Afro-Amerikaan. Hij wordt door de ervaren agent Roger meegetrokken in een geheim genootschap. Deze oeroude organisatie maakt gebruik van magie om het leven van blanke mensen gemakkelijker te maken. Voor Aren gaat dit gepaard met veel uitdagingen en onverwachtse wendingen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van zoutzak

zoutzak

  • 1046 berichten
  • 6975 stemmen

Benieuwd naar alle hartverwarmende, humanistische, diepzinnige en weloverwogen reacties


avatar van Mickey b

Mickey b

  • 748 berichten
  • 565 stemmen

Getwijfeld of ik deze ging uitkijken. Slecht geacteerd, totaal geen emotie of chemie tussen de personages. Alsof deze film gemaakt is door een student als hobbyproject. En ja, er zit een moraal achter het verhaal, maar dat maakt de film op zich niet goed. De titel zegt eigenlijk genoeg.

Niet voor mij. 1*


avatar van LhKsoft

LhKsoft

  • 125 berichten
  • 444 stemmen

Begod, dit is een slechte film zeg.

Ik begrijp dat ze in de VS de geschiedenis willen omdraaien om de zwarte medemens beter voor de dag te laten komen, en in sommige films en series is ze dat ook gelukt, maar zeker niet in deze film. Zo'n super slecht verhaal, zo softe personages, zo dom dat ze de "witte" mensen (die ze in deze film moeten beschermen) laten voordoen.

Na een dik half uur kijken (ik dacht, misschien gaat het nog komen, misschien wordt de film beter door nog ff geduld te hebben), maar nee, zo slecht zeg, dus de film afgezet.

Nooit meer kijken deze. Zonde van de tijd.


avatar van Night owl

Night owl

  • 43 berichten
  • 83 stemmen

Het begint heel leuk en lijkt interessant, maar wordt dan zo slecht. Chaotisch, onafgemaakte dingen, soms saaie stukken, onlogisch.


avatar van Karst

Karst

  • 454 berichten
  • 1450 stemmen

Ik sluit me aan bij vorige twee reviews. Absoluut onkijkbaar. Mist op alle fronten de bal. Vooruit, het ziet er best redelijk uit en het acteren gaat ook nog wel. Blegh..