• 15.835 nieuwsartikelen
  • 178.414 films
  • 12.231 series
  • 34.012 seizoenen
  • 647.724 acteurs
  • 199.119 gebruikers
  • 9.378.664 stemmen
Avatar
 
banner banner

Pathaan (2023)

Actie / Drama | 146 minuten
3,46 23 stemmen

Genre: Actie / Drama

Speelduur: 146 minuten

Alternatieve titels: Pathan / Feroz Pathaan / पठान

Oorsprong: India

Geregisseerd door: Siddharth Anand

Met onder meer: Shah Rukh Khan, Deepika Padukone en John Abraham

IMDb beoordeling: 5,8 (165.440)

Gesproken taal: Hindi

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Pathaan

"Buckle your seat belts, a storm is coming"

Pathaan is een verbannen agent die de taak krijgt om de terroristische organisatie Outfit X tegen te houden. Deze groep huursoldaten plant een kernaanval op zijn thuisland. Pathaan moet het onder meer opnemen tegen de leider Jim, maar staat in zijn strijd niet alleen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van filmkul

filmkul

  • 2483 berichten
  • 2254 stemmen

Aardige actiefilm. Het verhaal is gemaakt voor de actie, dus niet te veel over nadenken en gewoon over je heen laten komen als of het allemaal normaal is. De uitwerking is uiteraard op zijn Bollywoods. Lekker over de top actie waarbij men richting het eind zoals zo vaak net iets te veel uit bocht gaat. Maar visueel fraai met veel bombast in beeld gebracht. De plottwists zijn niet echt verrassend. Al met al een lekker potje hersenloos vermaak op hoge snelheid met twee keer een kort rustmomentje in de vorm van wat dans en muziek. 3.0/3.5