• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.146 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.196 acteurs
  • 199.048 gebruikers
  • 9.373.809 stemmen
Avatar
 
banner banner

Overdose (2022)

Actie / Misdaad | 119 minuten
2,94 43 stemmen

Genre: Actie / Misdaad

Speelduur: 119 minuten

Oorsprong: Frankrijk

Geregisseerd door: Olivier Marchal

Met onder meer: Sofia Essaïdi, Assaad Bouab en Alberto Ammann

IMDb beoordeling: 5,8 (2.453)

Gesproken taal: Frans

  • On Demand:

  • Prime Video Bekijk via Prime Video
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Overdose

Sara, hoofd van de narcoticabrigade van de politie van Toulouse, onderzoekt een go-fast tussen Spanje en Frankrijk, waarin haar vroegere minnaar, Raynal, is geïnfiltreerd. Ze ontdekt al snel dat haar zaak verband houdt met de moord op twee tieners in een Parijs ziekenhuis, waar Richard, het hoofd van de plaatselijke recherche, de leiding over heeft. Sara en Richard worden gedwongen samen te werken om de moordenaar te vinden en een einde te maken aan de go-fast, en komen terecht in een adembenemende race tegen de klok op de wegen van Spanje en Frankrijk, terwijl hun aantrekkingskracht voor elkaar groeit.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Sara Bellaïche

Richard Cross

Eduardo Gracia

Saïd Masriche

Vanessa Sanchez

Bob Fontana

Franck Darcheville

Lucie Di Marco

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van schumacher

schumacher

  • 4562 berichten
  • 4264 stemmen

Er zat wel iets in maar tkon me niet mee slepen, het gaat niet echt vooruit waardoor ik nooit echt met spanning zat te kijken.

En dan nog eens 2 uren, nee, ik heb die niet uitgekeken.


avatar van 013brownie

013brownie

  • 14 berichten
  • 20 stemmen

Lees vooraf goed het plot om het overzicht te hebben. Daarna niet wegzappen bij de openingsscène ene je hebt een harde spannende film te pakken.


avatar van Bond,TeBond

Bond,TeBond

  • 52 berichten
  • 50 stemmen

Kei hard/ zeer spannend/ goed gespeeld/ mooie type


avatar van Drifter

Drifter

  • 488 berichten
  • 1859 stemmen

wat een chaos, geen touw aan vast te knopen


avatar van joolstein

joolstein

  • 10835 berichten
  • 8922 stemmen

Als een film bijna twee uur duurt en nog steeds gehaast aanvoelt, is er ergens iets misgegaan...De problemen beginnen eigenlijk al direct, aangezien het lijkt alsof men drie/vier verschillende plotelementen allemaal tegelijk wil vertellen. Het verhaal zit vol plotholes en de eigenlijke personages worden slecht gepresenteerd. De rechercheurs worden nog enigszins menselijk neergezet met kwaliteiten en zwakheden. Maar politieagenten zijn er om neergeknald te worden en de gangsters zijn alleen maar stoer...Deinsen er niet voor terug om met een grote hoeveelheid drugs een autoparade en twee motoren op te voeren...en om onderweg nog even te stoppen bij een onschuldige schapenboer en zijn gezin. Waar de gangsterbaas nog even stomende seks heeft met een geheel naakte Naïma Rodric! Er zijn een aantal leuke buitensporige uitbarstingen van actie maar het verhaal is erg routineus en buigt het scenario om, zodat alles soepel wegkijkt. Grijze middelmaat dus..!


avatar van UmbraVitae

UmbraVitae

  • 4321 berichten
  • 4027 stemmen

Ik keek hier best wel hard naar uit, om deze te kijken. Een Franse misdaad-actiefilm, met de nodige brutaliteit en geweld, waar Fransen toch al vaak hun kunnen in hebben getoond. De film had echt wel het potentieel om zich tussen de Franse toppers in het misdaad-actie genre te nestelen. Ik zeg duidelijk 'had', want voor mij werd het vrij snel een oninteressant geheel en dat gevoel bleef constant aanwezig en wakkerde zelfs nog verder aan en dit gaat puur over het verhaal en groot deel vd karakters en te veel zaken die belachelijk en irritant overkwamen. Her en der zijn zeker wat brutere actiescènes en rauwheid aanwezig, maar dat trekt deze film totaal niet, naar een goed niveau, dat terwijl ik voor Franse films in dit genre, toch vaak wel lof heb, net zoal laatste jaren, ook Spaanse en Italiaanse films, die de hardheid en rauwheid niet schuwen, mij sterk weten te boeien.

Deze blijft spijtig genoeg rondbengelen tussen of zelfs net onder de middelmaat vd grijze muizen. Een 4.5/10, net gebuisd dus, dat wordt hier een 2*.


avatar van DjFrankie

DjFrankie

  • 3417 berichten
  • 3500 stemmen

Snoeiharde misdaad film, logica komt pas aan het einde


avatar van AngelicV

AngelicV

  • 916 berichten
  • 1108 stemmen

Verrassend goed rauw realistisch drama over de drugs aanvoerlijnen uit Marokko naar Spanje. Goed acteerwerk wat natuurgetrouw overkomt. Opmerkelijke quote in de finale, waar de marokkaanse dader en zoon, van een in aanzien staande drugsfamilie,en die een gehele familie inclusief kind vermoord heeft..."Je moet tradities respecteren" en "als erfgenaam van mijn vader moest ik hem eren."