• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.264 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.080 gebruikers
  • 9.376.162 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Overnight (2022)

Horror | 90 minuten
1,64 7 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Bobby Francavillo en Kevin Rhoades

Met onder meer: Zebedee Row, Rajeev Varma en James Lorinz

IMDb beoordeling: 2,7 (1.318)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Overnight

Architect David en zijn vriendin Jessie, een blogger, gaan op een romantische vakantie. Tijdens een stop bij een antiekwinkel raakt David gefascineerd door een griezelige pop. Later veroorzaakt deze autoproblemen waardoor het koppel terechtkomt bij een verouderd hotel. Binnen treffen ze de vreemde manager Salim aan, die hen waarschuwt dat een storm op komst is. Hun verblijf begint angstig te worden als ze andere gasten tegenkomen die vastzitten in dodelijke tijdlussen. Terwijl ze naar een uitweg zoeken, ontdekken David en Jessie dat ze aas zijn voor een demon die op de loer ligt in de onderbuik van het gebouw.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11408 berichten
  • 6711 stemmen

Beter dan gedacht.

Vooral gekeken omdat de poster er best goed uitzag. Dit soort films hebben zelden een groot budget uiteraard waardoor ze vooral ooit eens op internet worden gedropt zonder te veel omzet te maken, maar posters als deze hebben altijd wel een bepaalde mate van brutaliteit. Er wordt dus een grove film beloofd.

Voor de liefhebbers die films voor dat soort materie kijken; helaas. Je zal toch echt een film verder moeten klikken, want The Overnight is eerder wetenschappelijk van aard. Geen bloedspetters, maar gewoon een verhaal dat zich meer richting het paranormale wil richten. Daar zitten wat goede ideeën bij, maar het is wel zo dat er vanuit de kijker wordt verwacht dat ze deze al begrijpen, want ze worden niet uitgelegd.

Acteerwerk is redelijk en de setting is mysterieus en onheilspellend genoeg om er wat aandacht naartoe te trekken. Door eigenlijk al vroeg te beginnen met de kern van de film krijgt de kijker snel een uitnodiging om met de film mee te denken. Vervolgens trekken de makers allerlei elementen uit de kast om de aandacht te trekken vanuit de kijker op meerdere kanalen, en het weet ze best aardig te lukken ook.

Dat weet echter niet te verhullen dat het narratief uitermate rommelig is en de film veel te makkelijk nadenkt over de uitwerking. Er gewoon vanuit gaan dat het allemaal volstrekt duidelijk is, is een slecht excuus om er maar gewoon overheen te skippen. Dat is toch wel het voornaamste pijnpunt van de film, want achter de rommeligheid ligt een geheel dat goed wegkijkt.


avatar van Alathir

Alathir

  • 2130 berichten
  • 1636 stemmen

Ja je merkt wel dat het niet het beste script is, soms voel je wel wat slechte sturing of dat het niet helemaal vlot loopt. Verhaal is wel behoorlijk. De vrouwelijke protagonist ook geen misse verschijning. Eigenlijk gedragen alle andere personages zich al van bij de ontmoeting met het koppel vreemd. Later komen we te weten waarom.. Echt horror is het niet. Het had wat meer slasherachtig mogen zijn of wat enger. Het was vrij standaard maar qua verhaal niet mis. Uitvoering, budget en acting hadden soms wel beter gemogen.