• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.079 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.077 acteurs
  • 199.013 gebruikers
  • 9.372.303 stemmen
Avatar
 
banner banner

Deadly Illusions (2021)

Drama / Thriller | 114 minuten
2,14 93 stemmen

Genre: Drama / Thriller

Speelduur: 114 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Anna Elizabeth James

Met onder meer: Kristin Davis, Dermot Mulroney en Greer Grammer

IMDb beoordeling: 3,8 (14.335)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Deadly Illusions

"To write the perfect novel, she needed a touch of Grace."

Een goedverkopende schrijfster, die last heeft van een writer's block, huurt een onschuldige jonge vrouw in om op haar tweeling te passen. Terwijl de romanschrijfster zich helemaal overgeeft aan haar nieuwe bestseller, vervaagt de grens tussen het leven waarover ze schrijft en het leven dat ze leidt.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van BlueJudaskiss

BlueJudaskiss (moderator films)

  • 11900 berichten
  • 5309 stemmen

Dus een soort re-make van Swimming Pool?


avatar van bjerik76

bjerik76

  • 2356 berichten
  • 1804 stemmen

mierzoete tv film.

Kan makkelijk naar 12jr, er zitten absoluut geen schokkende, enge of erotische scenes in.

Het kijkt wel lekker simpel weg, maar t wekt nergens echt spanning of iets onverwachts op.

Mede door de muziek die elke keer aansterkt weet je al dat er iets gaat gebeuren, maar nergens schiet het uit met bloederige of spannende details.


avatar van Donnie Vallermee

Donnie Vallermee

  • 223 berichten
  • 204 stemmen

Gave film en een dikke 9 !

Denk dat niet veel mensen zien wat er op het allerlaatste moment in de film gebeurt

Grace loopt uit de psychiatrische inrichting en niet Mary


avatar van UmbraVitae

UmbraVitae

  • 4318 berichten
  • 4024 stemmen

Nogal lage score hier, ik vond dit uiterst boeiende thriller, die me goed vasthield, heerlijke spanning, toch subtiel. De cast stelde ook niet teleur. Dikke aanrader.


avatar van JanArends

JanArends

  • 36 berichten
  • 67 stemmen

Best mooi gemaakt, spannend en mooi geschoten, matig einde.


Wat een pulp...slecht, slecht slecht.

Flinterdun plot, next


avatar van AniSter

AniSter

  • 2325 berichten
  • 1865 stemmen

Het begon best goed. Je weet dat er iets niet klopt en met wie er iets niet klopt, maar het blijft lang onduidelijk wat er nu precies aan de hand is. Tja, en dan kom je bij de laatste 20 min. en dan slaat het verhaal om en blijft er niets meer van de film over. Erg jammer. De cast was op zich niet slecht. Het slot was voorspelbaar. Net zoals het ook duidelijk was wie er na de moord op Elaine naar buiten liep.


avatar van DoctorMovie

DoctorMovie

  • 164 berichten
  • 96 stemmen

De beste sexfilm ooit


avatar van CocoNutz_IV

CocoNutz_IV

  • 49 berichten
  • 62 stemmen

Het verhaal en het begin van de film hadden al snel mijn aandacht. Een schrijfster die het druk met het gezinsleven heeft en weinig tijd en inspiratie voor schrijven vindt, neemt een oppas in huis. Maar naarmate de film vordert, wordt het nergens spannend of interessant. Je verwacht meer, maar wordt daar niet mee beloond en zo kabbelt het maar voort waarbij het pas in het laatste kwartier spannend en interessant wordt. Overigens moet je daar ook niet heel veel van verwachten.

De film laat je met wat vragen zitten en eindigt dan. Een film waar meer in had gezeten en onderdelen beter uitgewerkt hadden kunnen worden. Met de erotische scenes was overigens niks mis mee.

1,5*


avatar van schumacher

schumacher

  • 4561 berichten
  • 4263 stemmen

Zwakke film.

Ga meteen tot de laatste 30 min want al de rest is zzzzzzzz.

En het einde was ook wtf gedoe.

Geen goeie film.


avatar van princesspeach

princesspeach

  • 511 berichten
  • 559 stemmen

Standaard filmpje, veelste zoet maar ik bleef wel door kijken dus dat zegt ook wel wat. Totaal onlogisch, maar verstand op 0 en kijken maar.


avatar van brabusRUS

brabusRUS

  • 1628 berichten
  • 2808 stemmen

Ik zie in de comments dat paar mensen deze film een zeer hoog cijfer hebben gegevens (4.5* en 5.0*), maar ik zie het het niet terug in het tabel.

Deze film staat in de top10 op plaats 10 in de dagelijkse Netflix top10. Dit moet wel goed zijn.


avatar van Ebenezer Scrooge

Ebenezer Scrooge

  • 2150 berichten
  • 3092 stemmen

Amateuristische meuk.
In de openingsscène betreden we een boekenzaak waar de camera inzoomt op een uitstaltafel vol boeken en juist op dat moment loopt er een klant voorbij die een boek van de stapel grist.
Zij is zo'n typische huisvrouw (schrijfster, maar toch) die voor haar man nog een ontbijt klaarmaakt en een tik op haar billen krijgt voor hij de deur uitgaat, alsof het 1974 is. Bedroevend slechte erotische scènes, met de deken d'r overheen, geen naakt te zien.
Voer je een sollicitatiegesprek in je huis, ga je koffiezetten, gaat je sollicitant intussen, alsof dat niet hartstikke vreemd is, een zelf meegenomen boek zitten lezen. Die sollicitaties zijn overigens ongegeneerd gejat van Single White Female.
De nietszeggende bijrolletjes zijn natuurlijk weer eens aan zwarte acteurs weggegeven, als een soort diner en wat er dan van overblijft is voor de hond.
Beroerd acteerwerk, dat 'Oh my God! What happened?' als ze haar man op de badkamervloer ziet liggen die daar ligt dood te bloeden. 'What happened?' Ja, ik ben uitgegleden over een zeepje en ben daarbij vijf keer op een vleesmes gestuiterd, nou goed.. Maar vooral de intonatie, die totaal niet past bij wat ze ziet, alsof ze iemand heeft zien vallen maar eigenlijk wel weet dat er niet veel aan de hand is.


avatar van kinkymen

kinkymen

  • 222 berichten
  • 565 stemmen

Ik vond het wel een spannende film en heb me er zeer mee vermaakt. Daarnaast verblind door de schoonheid van de au-pair bleef ik maar smullen als zij in beeld was. Helemaal mijn type vrouw.


avatar van Luudje10

Luudje10

  • 248 berichten
  • 265 stemmen

Wederom matige film van Netflix. Series zijn goed maar films op een uitzondering na blijven beneden peil. De film begint erg traag. De ouders van de tweeling, die denk ik een jaar of 10 zijn, worden gespeeld door acteurs die respectievelijk 56 en 57 zijn. Hier gaat het al mis. Je weet dat het mis gaat met de nanny en dat gebeurt dan ook.

Op het laatst een klein beetje spanning en een open eind. Moer er niet aan denken. dat er een vervolg opkomt (lol).


avatar van MosquitoSmasher

MosquitoSmasher

  • 743 berichten
  • 6 stemmen

Donnie Vallermee schreef:
Gave film en een dikke 9 !

Denk dat niet veel mensen zien wat er op het allerlaatste moment in de film gebeurt

Grace loopt uit de psychiatrische inrichting en niet Mary


Ik dacht ook aan die mogelijkheid op dat moment, maar hoe weet je het zo zeker?

Verder was dit gewoon echt een slechte film, acteerwerk wat me aan soaps deed denken van vroeger. Echter zoals een bepaalde reviewer op YouTube zei, zo slecht dat het eigenlijk goed wordt. Ik heb me dan ook wel vermaakt ermee, ondanks dat dit natuurlijk niet van een erg hoog niveau is.


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31148 berichten
  • 5448 stemmen

De film haalt de mosterd bij andere gelijkaardige thrillers, maar weet niet altijd goed hoe alles in een eigen geheel te gieten. Het evenwicht is soms wat zoek, al zit er wel voldoende potentie in. Het blijft allemaal vrij voorspelbaar en braaf helaas, al had hier meer ingezeten. Er zit weinig animo in.


avatar van Noodless

Noodless

  • 10042 berichten
  • 6178 stemmen

Toch wel een heel andere mening over deze film. Het verhaal neemt de tijd voor de nodige opbouw, onderlinge relaties, werk waarbij realiteit en fantasie elkaar voortdurend mengen. Als schrijfster weet Kristin Davis ( Sex and the City ) de kijker voldoende op een dwaalspoor te brengen wat nu wel of niet echt is. Speelt alles af in haar fantasie voor het nieuwe boek of wordt het ook uitgevoerd door haar of iemand anders ? Natuurlijk zijn er weinig verdachten en is de mooie naturel oppas Greer Grammer één van de hoofdverdachten , maar is dat ook zo? De film laat je lang in het ongewisse en laat dan pas voor mij de steekjes vallen. De schizofrenie van de oppas zag ik niet aankomen en is een leuk gegeven, maar de uitwerking daarvan laat de wensen over. De vervorming van haar stem, hoe de schrijfster op zoek gaat naar haar verleden en de tante ontmoet. De chaotische wendingen op het einde kwamen ook niet bevredigend over. Het slot is dan wel weer leuk en kan je zelf je einde fantaseren. 6,5/10


avatar van mikey

mikey

  • 28986 berichten
  • 5138 stemmen

schrijfster wiens vermogen is verdampt door haar schofterige man die gokt op de aandelenmarkt, begint aan een nieuwe erotische thriller voor een flink bedrag en huurt een nanny in omdat die best wel heet is.

Na wat vermeende lesbische seks, of waren het deadly illusions (wordt niet duidelijk gemaakt), begint ze te twijfelen aan de ware identiteit en motivaties van het koddige poesje. Ondertussen begint de kijker te twijfelen aan de motivaties van de karakters, aan de brainfart van de regisseuse, aan zichzelf, en aan de ontelbare plotholes.

De actrice van sex in the... was helemaal de weg kwijt, ze wist niet wat ze deed in de film.

Misschien wel de slechtste film op de netflix, ooit. Misschien daarom de moeite waard.


avatar van Aapje81

Aapje81

  • 2227 berichten
  • 5186 stemmen

In theorie had deze film erg leuk kunnen zijn maar in de praktijk valt het allemaal erg tegen. Voornaamste probleem was dat alles enorm traag was. Na 20 minuten dacht ik dat de film 1 uur bezig was maar tot mijn schrik moest ik toen nog anderhalf uur.

Op elk front is deze film een mislukking. Het scenario is zwak, het acteerwerk is ondermaats en er zit simpelweg geen fut in de film.

Sla gerust over. Mocht je de kwelling willen ondergaan dan is dit te zien op Netflix.


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4082 stemmen

De jaren 90 belde, ze willen hun verschrikkelijk afgezaagde filmtitel terug.

Wat dat betreft weet je dan al gelijk al wat je voorgeschoteld krijgt. Na het recentelijke Crush/Shattered komt Netflix vrij rap met de volgende "thriller" waarbij er een op het oog onschuldig meisje in huis wordt genomen, maar waarbij je natuurlijk al direct weet dat dit niet goed gaat aflopen. Het enige dat ze hier wel goed doen is dat het niet gelijk uit de doeken wordt gedaan wat er precies aan de hand is en dat er niet direct vanaf het begin rare dingen in het huis gebeuren. AMaar het had allemaal wat spannender gemogen, wat minder preuts en meer sexy. Ook allerlei nutteloze plotelementen hadden weggelaten mogen worden (man die geld verkeerd heeft geïnvesteerd) om de film wat consistenter te houden. Die consistentie mis ik ook in de overgang van volledig vertrouwen naar het paranoia worden en beseffen dat er dingen aan de hand zijn. Het was allemaal wat te plots en vanaf dit moment was de film me compleet kwijt.

Ik wist van tevoren wat ik kon verwachten. Ik ben niet de film in gegaan met de hoop dat dit een onverwachtse topper zou worden. Daarom blijf ik nog mild in mijn beoordeling, want het heeft wel gedaan wat ik van tevoren verwachtte.

2,5*


avatar van Black Math

Black Math

  • 5430 berichten
  • 1753 stemmen

Een film waarbij ik het gevoel krijg dat ik alles al veel vaker heb gezien in andere vormen. Waar de schrijfster doorheen gaat, is het fantasie of realiteit? Die laatste vraag is al zo vaak in andere films voorbijgekomen dat je met iets bijzonder verrassends aan moet komen om mijn interesse te wekken. Dat gebeurt niet, alles gaat gewoon volgens het boek natuurlijk blijkt het geen fantasie van de hoofdpersone te zijn, de babysitter is werkelijk wacko. En natuurlijk krijgen we een scène aan het einde te zien waarbij in het midden gelaten wordt wie nou de inrichting verlaat. Niets verrassend, mijn beoordeling is dan ook weinig verrassend: 1*.


avatar van djwutru072

djwutru072

  • 42 berichten
  • 22 stemmen

Geen idee waar ik naar heb zitten kijken, al was het niet slecht.