• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.334 films
  • 12.225 series
  • 34.005 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.097 gebruikers
  • 9.377.311 stemmen
Avatar
 
banner banner

Secret Obsession (2019)

Drama / Thriller | 97 minuten
2,12 204 stemmen

Genre: Drama / Thriller

Speelduur: 97 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Peter Sullivan

Met onder meer: Brenda Song, Mike Vogel en Dennis Haysbert

IMDb beoordeling: 4,5 (26.464)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk via Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Secret Obsession

"He’s there to take care of her."

Jennifer is een pasgetrouwde jonge vrouw. Op een dag wordt ze brutaal aangevallen. Ze geneest moeizaam van haar verwondingen en kan zich van haar verleden niets herinneren. Ze vecht om het geheugen terug te krijgen, maar kan ze de mensen om wie ze geeft wel vertrouwen?

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Jennifer Williams

Russell Williams

Détective Frank Page

Nurse Masters

Real Russell

Capt. Fitzpatrick

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Patjée

Patjée

  • 98 berichten
  • 565 stemmen

Net deze film gezien en ik vraag me af waarom ik tot het eind bleef keken. Wat een pulp! Het plot kun je al vanaf het eerste moment van mijlenver zien aankomen, de acteerkunsten zijn zeer ondermaats en het scenario is alles behalve geloofwaardig. De hoofdpersoon, Jennifer, wekte bij me ook alles behalve sympathie op, en de detective kwam alles behalve uit de verf - zijn personage had zo’n beetje de diepgang van een peuterbad. Deze film valt wat mij betreft in de categorie ‘Netflix had nog wat vulling nodig’. Absoluut geen aanrader. Een half puntje voor hier en daar toffe wideshots van de Californische natuur.


avatar van MisterD 1985

MisterD 1985

  • 151 berichten
  • 984 stemmen

Dit einde zie je vanaf de eerste minuten aankomen. Wat matig zeg. Ook de acteerprestaties vielen mij erg tegen. De detective heeft het nog een beetje gered. Nee dit is niet veel!


avatar van KritischVentje

KritischVentje

  • 187 berichten
  • 234 stemmen

Dit is echt heel erg slecht. Ik heb (eindelijk) een account aangemaakt om mensen te informeren hoe slecht deze film is. Het verbaast mij dat Netflix zijn naam hier aan durft te hangen.

Zoals eerder gezegd, heeft Peter Sullivan een waslijst aan kerstfilms op zijn naam staan en dat is ook goed te merken aan de cinematografie van deze film. Spanning was nergens te vinden en de acteerprestaties van zowel Brenda Song als Mike Vogel zijn van het kaliber As The World Turns (no offense).
Toen de 'gruweldaden' van Russell aan het licht kwamen (vermoorde ouders), kon ik niks anders dan gniffelen omdat het zo ongepast was.

Mijn vriendin heeft mij rond de 80minuten mark meerdere malen moeten wakker maken. Dat zegt wel iets voor mij. Wij liggen nu ook half in scheiding omdat zij mij heeft aangedrongen deze film te kijken met haar; iets wat ik haar niet in dank heb afgenomen.

Overigens, check niet de Wikipedia van deze film want de clue staat daar vermeld in de cast list.


avatar van Pikkemoos

Pikkemoos

  • 15 berichten
  • 58 stemmen

Dit is toch wel de slechtste film die ik ooit gezien heb. Niks klopt in deze film. Bagger van Netflix!


avatar van CrystalMeth

CrystalMeth

  • 4 berichten
  • 4 stemmen

Ik heb zojuist de film gekeken, ik vond hem best spannend. Er was alleen één ding wat ik niet begreep aan de film is dat de man die haar achtervolgde bij het toiletgebouw niet meer terug kon plaatsen wat hij met haar te maken had. Het is naar mijn mening een redelijke thriller, maar in vergelijking met andere films van dit soort genre is dit een van de slechtere. Qua acteerwerk heb ik eigenlijk niks op te merken.

5/10


avatar van cor1946

cor1946

  • 1182 berichten
  • 1603 stemmen

Ik begrijp die meningen over deze film niet. ER zijn slechtere. Vond hem niet slecht en toch 3 sterren waard. Echt een film om toch een leuke avond te hebben in plaats van die tv van tegenwoordig.


avatar van Kliko_Green

Kliko_Green

  • 269 berichten
  • 1168 stemmen

Ook al wil de film na een sterk begin verder niet echt spannend worden is het cijfer hier te laag.

Het is een prima film verzorgde film met een misschien wat standaard verhaaltje. Maar verder echt prima!


avatar van AniSter

AniSter

  • 2326 berichten
  • 1868 stemmen

Zeer voorspelbaar en toch goed. Dus ik snap dat sommigen er 1 ster voor geven en sommigen 4.

Vanwege de mooie plaatjes en de achtergrondmuziek geef ik er 3!


avatar van DjFrankie

DjFrankie

  • 3422 berichten
  • 3505 stemmen

Cliche's ja, voorspelbaar ja, toevalligheden ja, al eerder gezien ja. Maar toch wil je weten hoe het verhaal in elkaar steekt. En dat is een plus punt van deze film die vlot wegkijkt.

Legio mindere films gezien iig.


avatar van Black Math

Black Math

  • 5430 berichten
  • 1753 stemmen

Dat was wel heel erg slecht. Uiterst voorspelbaar en onzinnig met een flinterdun plot. Natuurlijk is meteen al duidelijk dat de echtgenoot niet de echtgenoot is. In de echte wereld negeert de politie je wegens tijdgebrek als je meldt dat je gestalkt wordt, maar dat is hier geen probleem, want de rechercheur zet zich vast in een zaak zonder duidelijke aanknopingspunten. Een verdwenen dochter moet zijn betrokkenheid verklaren, maar overtuigend is dat niet. Het matige acteerwerk maakt het plaatje van een flutfilm af. Ik heb werkelijk niets positiefs over deze film te melden. 0,5*.


avatar van jippie2010

jippie2010

  • 2613 berichten
  • 8104 stemmen

ai ai... niet al te best...

Het verhaallijntje is flinterdun, uiteraard de nodige plotholes, en je kunt op je vingers natellen hoe het zich gaat ontwikkelen. En waarbij het Mike Vogel nog aardig lukt om een nare creep te spelen wordt de film volledig om zeep geholpen door Brenda 'overacting' Song. En ik dacht de hele tijd... waar ken ik haar toch van... blijkt dat ze vroeger nog irritanter acteerde in de serie The Suite Life of Zack and Cody (Serie, 2005 - 2008). Al met al moeite gehad om mijn aandacht er bij te houden. Een krappe *2.0


avatar van UmbraVitae

UmbraVitae

  • 4329 berichten
  • 4036 stemmen

Best çva tv-thrillertje, dat nog lekker wegkijkt, nergens wow fzo, gewoon degelijk.