• 15.855 nieuwsartikelen
  • 178.561 films
  • 12.249 series
  • 34.035 seizoenen
  • 648.327 acteurs
  • 199.158 gebruikers
  • 9.381.576 stemmen
Avatar
 
banner banner

Trespassers (2018)

Horror / Thriller | 88 minuten
2,62 24 stemmen

Genre: Horror / Thriller

Speelduur: 88 minuten

Alternatieve titel: Hell Is Where the Home Is

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Orson Oblowitz

Met onder meer: Angela Trimbur, Zach Avery en Janel Parrish

IMDb beoordeling: 4,9 (2.943)

Gesproken taal: Duits, Engels en Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Trespassers

"You can’t stop what’s coming."

Twee disfunctionele koppels huren een luxe huis in de woestijn voor het weekend in de hoop hun verwarde levens te weer op orde te krijgen. Net als ze op het punt staan een leuke avond te beginnen, verschijnt er een buurvrouw bij hun voordeur die zegt dat ze autopech heeft. En dat is wanneer de moorddadige problemen echt beginnen. Want zonder het te weten, zijn de vier vrienden op de verkeerde tijd op de verkeerde gewelddadige plek beland.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87599 berichten
  • 12859 stemmen

Hmmm.

Nogal lastige film om te beoordelen. Eentje die scherp in twee delen verdeeld is. In het eerste deel krijg je vier vervelende mensen voorgeschoteld, die een beetje rondhangen, slecht acteren en in fout drama terechtkomen. Je weet als kijker al lang wat er gaat komen (kijk naar de titel), maar het komt maar niet.

Tijdens het tweede deel barst het dan eindelijk los en hoewel het nergens echt over the top gaat, blijkt Oblowitz een bekwame regisseur in z'n vaak. Hij weet de spanning goed op te drijven (zo'n beetje wanneer de politie binnenvalt) en de horror is ook bruut genoeg, ondanks dat het zelden écht grafisch wordt.

Verder ook netjes in beeld gebracht, al is het in z'n geheel niet zo heel opvallend. Belichting tijdens de tweede helft helpt duidelijk mee. De echte afwikkeling is dan weer iets te vluchtig, maar op dat moment is het toch vooral gewoon genieten. Jammer dat je 45 minuten onzin doormoet om daar te geraken. Tweede deel zorgt ervoor dat de film in z'n geheel nét geslaagd is, maar de volgende keer mag Oblowitz zich wat meer richten op thriller en horror, minder om de aanloop er naartoe.

3.0*


avatar van joolstein

joolstein

  • 10844 berichten
  • 8950 stemmen

Air BnB Home-Invasion-Thriller die wat punten scoort door de Argento'esken-kleurtjes. De rest is helaas onlogische, rommelig en niets nieuws. Met de eerste handelingen wil men spanning opbouwen maar aangezien veel van de suggestie al is weggegeven is het vooral wachten. Daarbij hielpen de karakters nu ook niet echt mee! Een van de twee koppels socialiseerde met drugs. Dit was zo overduidelijk geplaatst om het verhaal verder te helpen, eveneens als het onverwerkte drama van het andere koppel. Fairuza Balk (The Craft, Almost Famous) leek wel op het laatste moment erin geschreven te zijn want haar korte cameo had geen toegevoegde waarde voor het verhaal. Toch slaagt de film erin, mede door wat bloederige taferelen, om net bevredigend te zijn.


avatar van barcam

barcam

  • 910 berichten
  • 896 stemmen

Eerste deel is erg irritant en tweede deel is een verzameling van alle mogelijke clichés.

Met griezelige maskers, machetes, kleurfilters en een verzameling van wierdos kon men misschien nog weg raken in de jaren 80 maar men doet er gewoon niets speciaals mee.

Om snel te vergeten.


avatar van Shinobi

Shinobi

  • 4305 berichten
  • 2552 stemmen

"The wrong place, the wrong time."

Dit leek mij wel een aardige home invasion film te worden.

Twee stelletjes huren een luxueuze villa ergens in de woestijn om er even tussenuit te gaan. Eén koppel heeft ondertussen al het nodige drama achter de rug, terwijl het andere koppel louter eropuit is om zoveel mogelijk te feesten. Een mysterieuze vrouw met autopech verpest al deze plannen.

Ergens snap ik wel waarom deze personages irritant overkomen, maar zelf had ik er eigenlijk weinig problemen mee. Er wordt een stukje achtergrond meegegeven, waardoor het gebeuren enigszins verklaard wordt. Hoewel bepaalde ontwikkelingen gewoon aan slecht schrijfwerk te wijten is; het verloop is onzinnig.

De tweede helft maakt het wachten meer dan waard. De spanning zit er gelijk goed in en er gebeurt genoeg. Ondanks dat de gore vrijwel achterwege blijft, zijn de taferelen lekker gewelddadig te noemen. Een voordeel is ook dat 'Trespassers' er enorm clean uitziet, met name de belichting draagt daar aan bij. Wat dat betreft is de productiewaarde in orde

Al met al een vermakelijke horror voor tussendoor.

Kleine 3,0 sterren.