• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.278 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.082 gebruikers
  • 9.376.444 stemmen
Avatar
 
banner banner

Zhuo Mi Cang (2016)

Mystery / Thriller | 105 minuten
3,05 20 stemmen

Genre: Mystery / Thriller

Speelduur: 105 minuten

Alternatieve titels: Hide and Seek / 捉迷藏

Oorsprong: China

Geregisseerd door: Jie Liu

Met onder meer: Wallace Huo

IMDb beoordeling: 5,9 (730)

Gesproken taal: Mandarijn en Duits

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Zhuo Mi Cang

Een man leidt een comfortabel leven in een mooi appartement met zijn vrouw en zijn dochter. Hij is geobsedeerd door netheid en smetvrees, heeft vreemde dromen en worstelt met een mysterie uit zijn verleden. Hij gaat op zoek naar zijn verloren broer die van hem vervreemd is en realiseert zich weldra dat die man mogelijk een verschrikkelijke misdaad heeft begaan.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5982 stemmen

Chinese remake van Sum-bakk-og-jil (2013)


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87597 berichten
  • 12849 stemmen

Remakes.

China is de laatste tijd blijkbaar dol op Zuid-Koreaanse films en recycleert ze zonder schroom. Vaak is het resultaat niet eens zo slecht, zo ook deze Hide & Seek. Het verhaal is misschien wat te simpel om van een waardig meesterwerk te spreken en ook de regie komt net dat ene stapje tekort, maar als genre entertainment een erg leuke film.

Dat China in het Westen nog steeds geen voet aan de grond heeft, heeft in ieder geval niks te maken met beschikbaar. Deze film staat ondertussen toch al een tijdje op Netflix, maar ik voel me hier met m'n eerste stem méér dan thuis.

Onbekende acteurs dan allicht, en misschien wat aversie tegen de taal? Mandarijns is niet meteen de mooiste taal. Verder zou ik niet weten wat het belet is. Hide & Seek werd stijlvol in beeld gebracht, is sfeervol genoeg en bevat voldoende spanning om van een geslaagde thriller te spreken. Een benedengemiddel Amerikaans genrefilmpje sleept moeiteloos 100 stemmen uit de brand, deze zie ik met moeite de 10 halen.

Wie eens een aardige Chinese thriller wil zien (lekker exotisch enzo), dit is zeker geen verkeerde keuze. Wel core genre werk, maar goed uitgevoerd en zonder negatieve punten.

3.5*


avatar van SmackItUp

SmackItUp

  • 3505 berichten
  • 2629 stemmen

Inderdaad erg sterk.

Pakt vanaf het begin meteen de aandacht, en verzwakt lange tijd niet. Behalve de laatste 15 minuutjes, die best weer wat clichématig zijn. Is verder niet heel erg, want voor het grootste gedeelte is dit toch een spannende thriller. En dat ondanks dat het weinig nieuws biedt. Verder ziet het er verzorgd uit, en zijn de acteurs op niveau.

Beter dan de gemiddelde hollywoodthriller.

Zelfde als mijn voorganger, 3,5*


avatar van Flat Eric

Flat Eric

  • 6443 berichten
  • 1026 stemmen

Doet niet onder voor een Hollywood produktie.

Een vleugje stalkerisme en home invasion zijn meestal wel goede ingrediënten voor een spannende film. Het contrast tussen de rijke familie en de arme bewoners van het klaar-voor-de-sloop appartement wordt treffend in beeld gebracht. Prima vermaak alhoewel het einde wel wat tot vervelens toe lang duurt en vrij voorspelbaar verloopt.


avatar van LauraCharlotte

LauraCharlotte

  • 131 berichten
  • 878 stemmen

Best spannende film! Zag er allemaal zorgvuldig gemaakt uit.

Aanrader wat mij betreft.


avatar van mjk87

mjk87 (moderator films)

  • 14534 berichten
  • 4518 stemmen

Film begint wel sterk, met een fijne sfeer (mooie tegenstelling tussen die achterbuurt en de luxe nieuwe hoogbouw), prima acteerwerk, mooie kleding bij de rijkere personages en een goede opzet. Daarna helaas verdwijnt die sfeer en wordt dit allemaal wat duisterder en bloediger met een twistje hier en daar waardoor de film mij steeds minder wist te boeien. Jammer, want de potentie was er wel in het begin. 2,5*.