• 159.544 films
  • 9.828 series
  • 29.145 seizoenen
  • 609.109 acteurs
  • 355.478 gebruikers
  • 8.904.611 stemmen
Avatar
 
banner banner

Molly's Game (2017)

Biografie / Drama | 140 minuten
3,36 777 stemmen

Genre: Biografie / Drama

Speelduur: 140 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten / Canada / China

Geregisseerd door: Aaron Sorkin

Met onder meer: Jessica Chastain, Idris Elba en Kevin Costner

IMDb beoordeling: 7,4 (183.793)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 26 december 2017

Plot Molly's Game

"Deal with her."

'Molly's Game' vertelt het waargebeurde verhaal van skiester Molly Bloom. Nadat Molly zich net niet weet te kwalificeren voor de Olympische Spelen reist ze af naar Los Angeles om er als cocktailserveerster te werken. Al snel groeit ze via het sociale circuit uit tot organisator van underground pokertoernooien voor de elite in Hollywood.

logo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Charlie Jaffey

Larry Bloom

Douglas Downey

Harrison Wellstone

Harlan Eustice

Judge Foxman

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van des1

des1

  • 1675 berichten
  • 957 stemmen

Goeie film, waarbij de nadruk kwam op verhaal en acteerwerk, omdat er niet veel evenementieels gebeurde. 99% had gekozen voor een deal met de OvJ. Ondanks de psychologie waarom Molly een en ander deed, blijft de moraliteit wat troebel. Ze had er immers eerder mee kunnen ophouden.


avatar van Roger Thornhill

Roger Thornhill

  • 5494 berichten
  • 2157 stemmen

Indrukwekkende film die diverse potentiële obstakels (het vooraf weten hoe de film gaat eindigen, de vrij constante voice-over, de psychologie-van-de-koude-grond-monoloog van Kevin Costner op het bankje bij de schaatsbaan) probleemloos overwint dankzij het superbe spel van Jessica Chastain, de monoloog van Idris Elba, de fantastische dialogen en het dwingende karakter van de plot. Gek rolletje van Chris O'Dowd.


avatar van Donkerwoud

Donkerwoud

  • 7950 berichten
  • 3525 stemmen

Het regiedebuut van Aaron 'The West Wing' Sorkin is een stijlvolle duik in de schaduweconomie rond illegaal pokeren. Voormalig olympisch skiester Molly Bloom (Jessica Chastain) loopt een knieblessure op en ziet zich genoodzaakt om een ander levenspad te kiezen. Tot grote teleurstelling van haar vader Larry Bloom (Kevin Costner), die met diens hardvochtige opvoeding probeerde om zijn dochter een winnaarsmentaliteit bij te brengen. Maar Molly's gefnuikte ambities en onderdrukkende vaderfiguur vormen een voedingsbodem voor haar dubieuze moraal rond het organiseren van pokerpartijen voor de allerrijksten. Met haar superbe mix van mathematisch inzicht, discipline en doorzettingsvermogen zet Molly de competitie buitenspel en neemt zelf de markt over. Voor even terug aan de top. Helaas sluiten de netten zich wanneer zowel de Russische maffia als de FBI haar in het vizier krijgen.

'Molly's Game' (2017) is zo'n film waar een sterk script net dat extra beetje glans krijgt door een aanstekelijk titelpersonage. Zo vaak zie je volgens mij ook niet dualiteit bij een vrouwelijke schelmenfiguur die zelf instigator is van criminele praktijken. Zoals Jessica Chastain haar neerzet als een kameleonachtige verschijning die zich plooit naar de spelregels van mannenbolwerken, maar tegelijkertijd openingen vindt omdat ze stelselmatig wordt onderschat. Het is zeker bevredigend wanneer Molly mannen schaakmat zet wanneer ze worden gehinderd door hun eigen ego en chronische zelfoverschatting. Toch is het jammer dat 'Molly's Game' (2017) wel erg gekleurd lijkt door hoe de werkelijke Molly Bloom haar pokeravonturen heeft opgetekend. Naar het einde toe kreeg ik steeds meer het idee van een typisch Amerikaanse sorry-bekentenis waar de scherpe kantjes zijn afgevijld. De valse heroïek van iemand die de schuld op zich neemt en een beter mens is geworden omdat er inzichten zijn opgedaan.


avatar van Larude

Larude

  • 134 berichten
  • 193 stemmen

Niet overtuigend broddelwerk.


avatar van panax

panax

  • 824 berichten
  • 812 stemmen

prachtige film

wel goed er bij blijven vanwege alle supersnelle dialogen

mooi einde !!

supersterk acteerwerk !!


avatar van pampelonne

pampelonne

  • 265 berichten
  • 116 stemmen

In zekere zin gaat de film niet over het pokerspel maar over hebzucht en macht.

waar ik wel moeite mee had, was de scene, waarin de maffia haar thuis opzoekt en die kerel haar aftuigt.
in het echt zou je dan de politie bellen en naar de eerste hulp moeten, maar ze sluit zich 2 weken op in het appartement. lijkt me ook erg traumatisch.


avatar van Tommeh

Tommeh

  • 7271 berichten
  • 3125 stemmen

Een aardige biopic, helaas met veel te veel voice over. Stel je voor dat je kijkers een keer zelf wat moeten invullen zeg.


avatar van Mickey b

Mickey b

  • 535 berichten
  • 420 stemmen

Was op zoek op Netflix naar een gepaste zaterdagavond film. Genre hangt altijd af van mijn gemoedstoestand van het moment. Vond niet direct mijn gedacht en dan maar aan deze begonnen die al een tijd in mijn favorieten stond. En moet toegeven dat het een zeer aangename film was. Vrij narratief met snelle dialogen en sfeervolle pokeravonden. 2u20 waren zo gepasseerd. Verhaal gaat vnl. over macht (door Molly) over machtige personen en dit op een een eerlijke en menselijke wijze in een bedenkelijk gokmilieu. Echt wel genoten van dit filmpje. Feit dat het gebaseerd is op echte feiten intrigeert me wel wel. Op einde nog een emotionele plotwending waardoor film voor mij 4 sterren verdiend. Jessica Chastain doet bij niet onmiddellijk een belletje rinkelen, maar zet hier toch wel een acteerprestatie neer. Leuke bijrol van de ‘vergeten’ Kevin Costner…