• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.969 films
  • 12.204 series
  • 33.972 seizoenen
  • 646.999 acteurs
  • 198.991 gebruikers
  • 9.371.048 stemmen
Avatar
 
banner banner

Opening Night (2016)

Muziek / Komedie | 90 minuten
2,50 13 stemmen

Genre: Muziek / Komedie

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Isaac Rentz

Met onder meer: Topher Grace, Anne Heche en Taye Diggs

IMDb beoordeling: 5,9 (2.928)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Opening Night

"The show goes the f#&k on."

Ooit was Nick een rijzende ster op Broadway, maar nu is hij de eeuwig gekwelde productiemanager van een nieuwe musical met eendagsvliegen uit de rockmuziek. Nick moet de première van zijn nieuwe show "One Hit Wonderland" zien te redden. Ook moet hij omgaan met de ruziënde acteurs, actrices en productiemedewerkers. Van een temperamentvolle producent tot een mislukte zangeres, Nick moet ervoor zorgen dat de 'show must go on'...

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Biosguru

Biosguru

  • 1557 berichten
  • 5096 stemmen

Een stapeling van subplotten die uiteindelijk geen van allen helemaal lekker uit de verf komen. Uiteindelijk begint het zelfs te vervelen.


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11345 berichten
  • 6677 stemmen

Prima komedie.

Opening Night zal nooit in de prijzen gaan vallen, dat stond vooraf al vast, maar toch moet ik zeggen dat ik verbaasd ben over het feit dat deze film nog best onder het publiek is gebleven. Op papier heeft het namelijk genoeg attributen om een bioscoopfilm waardig te zijn, zoals een perfecte locatie en een grote cast.

Het feit dat de film ook daadwerkelijk op een toneel is gefilmd versterkt het gevoel een beetje van de film, ondanks dat de film er wel voor kiest om de liedjes nog even over te dubben. Opening Night is in dat opzicht een heel typische musical die wel voor een stapje extra wil gaan maar er toch niet helemaal in slaagt om dat ook daadwerkelijk te doen.

Het acteerwerk wordt verzorgd door een ervaren cast waarvan er genoeg bekend zijn met het genre. Grace vind ik altijd een prettig iemand om weer te zien en ook hier stelt hij niet teleur, behalve dan met zijn zangstem. De grote verrassing van de film is verder Chasez die een leuke parodie speelt op het tegenwoordige zangtalent, waartoe hij zelf ondertussen niet echt meer behoort.

Visueel ziet het er allemaal kleurrijk uit en de poster belooft een bijna Gaspar Noe-achtige film, maar houdt er rekening mee dat dit uiteindelijk wel een redelijk typische Amerikaanse muziekkomedie blijft. Heel veel visuele pracht is er dan ook niet te bekennen. Genoeg detail en flair, maar verder houdt het daar ook weer op. Het camerawerk en de montage blijven redelijk achter.

Het is een makkelijk wegkijkende film die uiteindelijk gewoon dat extra's mist. Leuk voor een keertje en het duurt ook zeker niet te lang. Ik vind het eigenlijk best verbazingwekkend dat deze film nog zo weinig bekend is op MovieMeter gezien de film toch zo toegankelijk is. Aardig voor een keertje, verder ook weer een beetje inwisselbaar.