• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.096 films
  • 12.213 series
  • 33.985 seizoenen
  • 647.094 acteurs
  • 199.024 gebruikers
  • 9.372.990 stemmen
Avatar
 
banner banner

Dare to Be Wild (2015)

Biografie / Drama | 100 minuten
2,92 18 stemmen

Genre: Biografie / Drama

Speelduur: 100 minuten

Oorsprong: Ierland

Geregisseerd door: Vivienne De Courcy

Met onder meer: Emma Greenwell, Tom Hughes en Alex Macqueen

IMDb beoordeling: 6,4 (1.859)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Dare to Be Wild

"Throw a lifeline to the wilderness."

“Dare to be Wild” vertelt het romantische, avontuurlijke en waargebeurde verhaal van de Ierse tuinvrouw Mary Reynolds, de jongste winnares ooit van de beroemde Chelsea Flower Show. Al van jongs af aan voelt Mary zich diep verbonden met de natuur en droomt ze ervan haar talent voor vormgeving te gebruiken om aandacht te vragen voor milieuproblemen. Met haar alternatieve aanpak en verfrissende blik op de wereld botst ze al snel met de nogal conservatieve organisatoren en deelnemers van de traditionele Chelsea Flower Show. Maar samen met de charismatische botanicus Christy en zijn team overwint Mary alle weerstand en lukt het haar uiteindelijk om de harten van de jury en zelfs van Prince Charles te veroveren.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Mary Reynolds

Christy Collard

Charlotte 'Shah' Heavey

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Pazmaster

Pazmaster

  • 2776 berichten
  • 5875 stemmen

Een clichématige, romantische film over een teruggetrokken plattelandsmeisje dat naar de stad vertrekt om tuinontwerpster te worden. Wanneer het niet zo loopt als gepland besluit ze mee te doen aan de prestigieuze Chelsea Flower Show. Dit gaat echter niet zonder slag of stoot. Het verloop is niet echt verrassend en er wordt ook niet al te sterk gespeeld. Een middelmatig filmpje dat niet veel om het lijf heeft.


Een prachtige film over de natuur! Alles wat ik ben zit er in! Ontroerd om de schoonheid en fijnheid waarmee deze film is gemaakt. Als je een Keltisch hart hebt weet je wat ik bedoel.Echt gewéldig! Dank!


avatar van K. V.

K. V.

  • 4361 berichten
  • 3767 stemmen

Een film over bloemen en tuinen, niet echt een veel voorkomend onderwerp, maar vond het toch de moeite om gezien te hebben. Ik moest wel even in de film komen, maar dan kon hij me boeien tot het einde.

De cast deed het ook prima en zag er goed uit.

Toch wel een goeie film.


avatar van Zoevene

Zoevene

  • 49 berichten
  • 1325 stemmen

Gefilmd met een lelijk kleurfilter en twee hoofdrolspelers die geen greintje sympathie oproepen.

En die schamele tuin? Ik neem aan dat de echte er heel wat beter uitgezien heeft.


avatar van jordorientje

jordorientje

  • 491 berichten
  • 431 stemmen

Zoevene schreef:

Gefilmd met een lelijk kleurfilter en twee hoofdrolspelers die geen greintje sympathie oproepen.

En die schamele tuin? Ik neem aan dat de echte er heel wat beter uitgezien heeft.

Haha eigenlijk ook wat ik dacht. Maar vond hem toch 3 sterren waard, vanwege de "based on a true story" ??


avatar van porcupine3

porcupine3

  • 142 berichten
  • 6111 stemmen

Een film over en voor boomknuffelaars, met een hoofdrolspeelster die geen greintje sympathie weet te genereren. Totaal oninteressant.