• 15.783 nieuwsartikelen
  • 178.144 films
  • 12.218 series
  • 33.989 seizoenen
  • 647.194 acteurs
  • 199.043 gebruikers
  • 9.373.605 stemmen
Avatar
 
banner banner

¿Qué Culpa Tiene el Niño? (2016)

Komedie / Romantiek | 105 minuten
2,58 25 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 105 minuten

Alternatieve titel: Don't Blame the Kid

Oorsprong: Mexico

Geregisseerd door: Gustavo Loza

Met onder meer: Karla Souza, Ricardo Abarca en Biassini Segura

IMDb beoordeling: 6,6 (5.934)

Gesproken taal: Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot ¿Qué Culpa Tiene el Niño?

"There are hangovers that last 9 months."

Maru is een 26-jarige directeur en dochter van een politicus. Na een onenightstand met de jonge en onvolwassene Renato, raakt ze zwanger. Geconfronteerd met deze onverwachte situatie, besluit ze alsnog een relatie met hem aan te gaan.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Malse filmpies

Malse filmpies

  • 332 berichten
  • 392 stemmen

Vermakelijke romantische komedie over een succesvolle vrouw die zwanger raakt van een student. Ben deze film in eerste instantie gaan kijken, omdat het van de makers van No Se Aceptan Devoluciones (2013) - MovieMeter.nl is, maar deze film haalt niet eens bijna het niveau van die film. De film is nergens echt vernieuwend of verrassend. Verder kijkt de film, ondanks de langere speelduur, vlotjes weg. Acteerwerk is prima en Souza en Abarca hebben samen een leuke klik. Deze acteurs waren voor mij nog onbekend, maar ik heb er zeker van genoten. Soundtrack van de film is verder ook prima te doen. Het einde vond ik een beetje tegenvallend en vooral weinig toevoegen aan de rest van het verhaal; beetje overbodig.

3*


avatar van milannn

milannn

  • 119 berichten
  • 1842 stemmen

Vreselijk irritante film.


avatar van david bohm

david bohm

  • 3075 berichten
  • 3439 stemmen

Flitsend gemonteerde film waarbij de hoofdrolspelers best innemend en goed op elkaar ingespeeld zijn. De twist op het einde tja niet geheel onverwacht. Onderhoudend al met al.


avatar van IH88

IH88

  • 9731 berichten
  • 3184 stemmen

¿Qué Culpa Tiene el Niño?

Leuke romcom die door het spel van Karla Souza zeer genietbaar blijft. Want de film zelf is wat voorspelbaar, en ondanks dat het een Mexicaanse productie is zitten er erg veel Amerikaanse romcom clichés in. Maar de film oogt fris en is op momenten ook scherp en humoristisch. Met nog een belachelijke, maar wel grappige twist op het einde die zo uit een Spaanse telenovela komt.


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Op sommige momenten aardige komedie, maar het melodramatische einde is er teveel aan. Nogal formuleachtig en afgezien van de verrassende twist erg voorspelbaar.


avatar van Jeffrey050

Jeffrey050

  • 115 berichten
  • 2136 stemmen

Prima tussendoortje, niet meer dan dat, ik vond het einde toch wel verrassend, je zal de film wel hoe goed gekeken moeten hebben, wil je alle hints meteen door hebben