• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.965 gebruikers
  • 9.370.105 stemmen
Avatar
 
banner banner

Slow Learners (2015)

Komedie / Romantiek | 96 minuten
2,00 8 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 96 minuten

Alternatieve titel: Bad Boys Crazy Girls

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Don Argott en Sheena M. Joyce

Met onder meer: Adam Pally, Sarah Burns en Reid Scott

IMDb beoordeling: 5,8 (2.955)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Slow Learners

Jeff en Anne zijn twee goede vrienden en collega's van elkaar. Beiden zijn ze ontzettend ongelukkig in de liefde. Ze besluiten een plan te smeden om een zomer vol seks en alcohol te beleven en zodoende te transformeren. Maar waarin precies?

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Collins

Collins

  • 7282 berichten
  • 4306 stemmen

Slow Learners is een variatie op de klassieke romcom When Harry Met Sally... (1989). De film waarin een vriendschap tussen een man en een vrouw met horten en stoten uitgroeit tot liefde. Slow Learners verbindt dit thema met twee erg late coming of age processen. In het middelpunt Jeff en Anne die niet per se sympathiek zijn maar zich erg neurotisch gedragen en moeite hebben zich sociaal aan te passen. Gedrag dat pijnlijke alsook grappige scènes veroorzaakt.

Het vinden van een partner staat hoog op de agenda maar dat lukt uiteraard niet goed. Beiden zijn leraar en besluiten in de zomervakantie een andere levensstijl te hanteren. Extravert te worden. Cool te zijn. Eindelijk iemand aan de haak te slaan. Het verhaal is voorspelbaar maar niet saai. Binnen het verhaal gebeuren voldoende grappige dingen die voor vermaak zorgen. Ik had steeds associaties met een sitcom. Best leuk.

Bijzonder vond ik de niet-romantische manier waarop Slow Learners gestalte geeft aan het begrip romcom. Zowel bij Jeff als bij Anne worden juist niet de positieve en lieve kanten benadrukt maar juist de nare en vermoeiende kantjes. Beiden worden nooit de sympathieke underdogs die je als kijker alle goeds toewenst.

De dialogen zijn niet steeds even sterk. Ik kan me altijd erg verheugen op grappige dialogen en oneliners. Die vielen in deze film wat tegen. De humor wordt meer gezocht in het onnatuurlijke gedrag van de beide hoofdpersonages en de moeite die het hun kost zich aan de coole wereld aan te passen. En dat vermaakt redelijk tot goed.