• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.926 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.971 gebruikers
  • 9.370.360 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Emperor's New Clothes (2015)

Documentaire | 107 minuten
2,60 10 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 107 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten / Verenigd Koninkrijk / Frankrijk

Geregisseerd door: Michael Winterbottom

Met onder meer: Russell Brand

IMDb beoordeling: 7,0 (1.426)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Emperor's New Clothes

"The truth is, we've been sold a lie."

Michael Winterbottom bundelt zijn krachten met acteur, komiek en provocateur Russell Brand voor een kijk op de wereldwijde financiële crisis. De film bouwt voort op Brand's opkomst als activist na zijn boek Revolution uit 2014, waarin hij uithaalt naar de collectieve tirannie, ecologische onverantwoordelijkheid en de economische ongelijkheid en wordt aangevuld met archiefbeelden uitgevoerd in de financiële centra van Londen en New York.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kos

kos

  • 46687 berichten
  • 8844 stemmen

Russell Brand in een Michael Moore rol. Hm.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87592 berichten
  • 12835 stemmen

... en geregisseerd door Winterbottom. Zelfs al gaat het fout, mijn interesse is gewekt.


avatar van morpheus2000

morpheus2000

  • 599 berichten
  • 10378 stemmen

Ok,

Totaal geen fan van Russell Brand en zijn drukke gedoe, maar hij komt er in deze documentaire goed mee weg. Met zijn bekende kop en brutaliteit dendert hij elk gebouw binnen om aan de hooggeplaatste figuren daar een spervuur van vragen aan de schenen te leggen. En dat doet hij gewoon op een leuke fanatieke manier.


avatar van Mat_

Mat_

  • 737 berichten
  • 1334 stemmen

De eerste keer dat Winterbottom uit de bocht gaat, gaat hij meteen stevig uit de bocht. Geen idee in hoeverre hij echt verantwoordelijk was voor deze documetaire, maar deze gaat hopelijk zo snel mogelijk de vergeetput in.