• 15.977 nieuwsartikelen
  • 179.040 films
  • 12.273 series
  • 34.081 seizoenen
  • 649.213 acteurs
  • 199.273 gebruikers
  • 9.390.114 stemmen
Avatar
 
Jimmy Kimmel bij Oscars
Foto: © ANP

Jimmy Kimmel bij Oscars
Foto: © ANP

De Oscars liggen inmiddels een paar dagen achter ons, dus is het terugblikken ook begonnen. Eén van de plekken waar teruggeblikt werd was in de talkshow van Jimmy Kimmel, de presentator van de Oscars van dit jaar. Oud-collega David Letterman was te gast, en samen vonden ze één ding opvallend: waar was Tom Cruise bij deze editie van het prijzengala?

Stel, een film die je hebt gemaakt is genomineerd voor meerdere Oscars, en als producer ben je zelf als persoon ook nog eens genomineerd voor een Oscar op je eigen naam. Kun je dan nog wel wegblijven bij het prijzengala? Tom Cruise deed het wel, maar dat levert hem nu wel kritiek op. Jimmy Kimmel ontving oud-collega David Letterman in zijn show Jimmy Kimmel Live!, en daar was Tom Cruise het onderwerp van gesprek. "Hier is iets dat een beetje gevoelig ligt: Tom Cruise," zo begon Letterman. "Waar was Tom Cruise?" Het officiële excuus dat er 'productieproblemen' waren op de set van de nieuwe Mission: Impossible-film noemde Letterman "nonsens." Kimmel was het met hem eens. "Precies. Het is enorm niet-specifiek. Maar we hebben geen idee wat er gebeurd is." Volgens Letterman had hij er gewoon bij moeten zijn om "zijn grote jet pack Maverick-show te vieren," waarop Kimmel antwoordde dat hij wellicht niet op kwam dagen omdat hij niet dacht dat hij ging winnen. "Maar uiteraard had hij erbij moeten zijn. Hij is de prins van Hollywood," zo sloot Kimmel af.

De avond zelf

Jimmy Kimmel zelf was bij de Oscars afgelopen zondag de presentator, en ook daar haalde hij al uit naar de afwezigheid van Tom Cruise, en ook die van James Cameron. "Tom Cruise en James Cameron zijn niet op komen dagen vanavond. De twee gasten die blijven aandringen dat we naar de bioscoop moeten gaan, komen zelf niet." De vrouw van Kimmel, die zelf co-producer was van de Oscars, vertelde eerder deze week al aan Variety dat Jimmy Kimmel zelf erg teleurgesteld was dat Cruise er niet was, juist omdat hij fan is van de acteur. "We hadden ongeveer drie minuten van de monoloog toegewijd aan Tom Cruise, om hem te eren voor wat hij voor de filmindustrie heeft gedaan. We waren zo teleurgesteld dat we een paar dagen van tevoren hoorden dat hij er niet zou zijn. Jimmy houdt van hem en wilde hem echt een eer bewijzen." Dat Kimmel nu op deze manier ingaat op de afwezigheid van Cruise, is dan ook niet gek.

Het volledige gesprek tussen Kimmel en Letterman is hieronder te bekijken.

Reacties (2)


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Graaf Machine

Graaf Machine

  • 9875 berichten
  • 1430 stemmen

Wat een gezeur over niks. Laat Cruise en Cameron lekker zelf uitmaken of ze er wel of niet heen willen.

En wat dat met het aansporen van mensen om naar de bioscoop te gaan te maken heeft begrijp ik niet. Echt een argument bij gebrek aan argumenten.


avatar van Karst

Karst

  • 457 berichten
  • 1460 stemmen

Dat uithalen viel nogal mee vond ik. Laten we het niet overdrijven. Het werd aangekaart en Jimmy was teleurgesteld. C'est tout..