In deze MovieMeter Recap nemen we je in vogelvlucht mee langs het meest gelezen nieuws uit de wereld van films en series van vandaag. Onderstaand vind je de meest besproken onderwerpen uit de entertainmentindustrie die vandaag op onze site verschenen zijn, gebundeld in één artikel. Zo ben je binnen een paar minuten weer volledig op de hoogte van alle ontwikkelingen.
De Oscars 2023: 'Everything Everywhere All at Once' heer en meester met zeven prijzen, 'Banshees' grijpt mis
Vannacht was het dan zover: de uitreiking van de Academy Awards, door velen gezien als de grootste prijs binnen de filmwereld. Hoewel we met de uitreiking van de Golden Globes en de nominaties voor onder meer de BAFTA's al een voorspelling konden maken, heeft de jury vandaag dan echt gesproken. Kanshebber in de meeste categorieën tijdens de 95e editie was Everything Everywhere All at Once met maar liefst elf nominaties. Daarvan wist het er maar liefst zeven te verzilveren, inclusief de categorie 'Beste Film.' Benieuwd naar alle winnaars? Klik dan hier om het hele artikel te lezen!
Overleden Anne Heche (53) en Charlbi Dean (32) 'vergeten' tijdens memoriam bij Oscars
Actrices Anne Heche en Charlbi Dean, die afgelopen jaar kwamen te overlijden, maakten geen onderdeel uit van de jaarlijkse memoriam bij de Oscar-uitreiking. Ook Leslie Jordan en Paul Sorvino werden niet uitgelicht. Net als voorgaande jaren leidde de afwezigheid van deze namen tot grote discussie zowel binnen als buiten Hollywood. Hele artikel lezen? Klik hier!
Vrouw Tom Egbers (65) te midden van beschuldigingen: 'Gaat niet goed met zijn gezondheid'
NOS Sport-presentator Tom Egbers kampt momenteel met gezondheidsproblemen, aldus een persverklaring van zijn vrouw Janke Dekker, die per direct aftreedt als directeur van meldpunt Mores. Dit bericht komt nadat er in de Volkskrant beschuldigingen van wangedrag op de werkvloer van het sportprogramma zijn geuit tegen Egbers. Dekker ontkent de beschuldigingen en stelt dat haar man en gezin er mentaal en fysiek onder lijden. Hele artikel lezen? Klik hier!
Reacties (0)