• 15.977 nieuwsartikelen
  • 179.040 films
  • 12.273 series
  • 34.081 seizoenen
  • 649.213 acteurs
  • 199.273 gebruikers
  • 9.390.114 stemmen
Avatar
 
Naomi Kawase
Foto: © ANP

Naomi Kawase
Foto: © ANP

De Japanse regisseur Naomi Kawase wordt beschuldigd van fysiek geweld tegen haar werknemers. Ze zou zowel in 2015 als in 2019 een medewerker hebben aangevallen. Dit meldt The Hollywood Reporter. 

Het Japanse magazine Shukan Bunshun onthulde volgens The Hollywood Reporter dat de Japanse regisseur Naomi Kawase meerdere keren geweld heeft gebruikt tegen haar werknemers. Eerst bij een voorval in 2015 en toen nog een keer in 2019.

Kawase, een succesvolle filmmaker uit Japan die al meerdere grote prijzen won  op het Cannes filmfestival en daar ook al eens in de jury zat, zou ook een regieassistent hebben aangevallen in 2019 op de set van haar film True Mothers. Ze zou hem in zijn buik hebben geschopt. Kawase zou dit hebben gedaan omdat hij haar aanraakte, om haar er op te attenderen dat een bepaald shot opnieuw moest. Hier was Kawase niet van gediend, wat uitmondde tot geschreeuw en geweld. Na dit incident stapte de volledige filmcrew op. In een reactie op haar website schreef Kawase dat het voorval intern is afgehandeld. 

Eerder incident

vervolgens werd in het magazine ook onthuld dat dit niet de eerste keer was dat Kawase agressie had getoon tegen een van haar werknemers. In 2015 zou ze iemand hebben aangevallen op het kantoor van haar bedrijf. Ze zou een man tegen de grond hebben geslagen, en door zijn gegaan toen hij al op de grond lag. De andere werknemers van het kantoor moesten wegvluchten. Toen de rest terugkeerde, was het gezicht van de man ernstig gezwollen. De werknemer nam direct ontslag. Hij bevestigt tegen het Japanse tijdschrift dat het voorval heeft plaatsgevonden, maar meer details wil hij er niet over kwijt. 

Deze week ging een nieuwe documentaire van Kawase, Tokyo 2020 Side A, over de Olympische Spelen, in première. De film had tegenvallende bezoekerscijfers. Het is onduidelijk of dit iets te maken heeft met het nieuws dat vrijkwam over de regisseur. Volgend jaar moet het tweede deel van de film verschijnen. 

Reacties (1)


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Uier

Uier

  • 2007 berichten
  • 3751 stemmen

Lol, welke dude laat zich dan ook in elkaar trimmen door een klein oud Japans vrouwtje.