• 15.985 nieuwsartikelen
  • 179.041 films
  • 12.274 series
  • 34.084 seizoenen
  • 649.228 acteurs
  • 199.273 gebruikers
  • 9.390.224 stemmen
Avatar
 
End of Watch
Foto: © ANP

End of Watch
Foto: © ANP

Vele filmfans hebben de film End of Watch wel eens gezien, en het overgrote deel kan het er mee eens zijn dat het een film is die zeker het kijken waard is. Reden genoeg voor regisseur David Ayer om er een tv-serie van te gaan maken, om nogmaals succes te behalen met het verhaal over de twee vrienden en collega's bij de politie van Los Angeles.

Het is inmiddels tien jaar geleden dat End of Watch uitkwam en dus is er reden genoeg voor regisseur David Ayer om terug te keren naar zijn succesvolle 'Buddy Cop'-film. Van Fox mag hij, samen met naamgenoot David Matthews, een nieuw script gaan schrijven om End of Watch opnieuw uit te brengen als tv-serie. Net als de film zal de serie gaan over twee jonge politieagenten in het korps van Los Angeles, waarbij we hun vriendschap en dagelijkse leven zien, maar ook de collega's volgen wanneer ze diep in een crimineel web duiken. Het project staat aan het allereerste begin van productie, dus Ayer en Matthews zullen eerst nog flink wat schrijfwerk moeten verrichten voor er aan opnamedagen gedacht kan worden. 

Rauw, hard en goed beoordeeld

De originele film End of Watch, met Jake Gyllenhaal en Michael Peña in de hoofdrol, werd in 2012 een groot succes. Op een budget van slechts 10 miljoen dollar werd in de Verenigde Staten bijna 60 miljoen verdiend. De film was een 'Buddy Cop' die anders was dan veel anderen. Het karakter van Gyllenhaal volgt bijvoorbeeld een cursus filmmaken, en neemt tijdens zijn werk overal een videocamera mee naartoe, soms tot ergernis van collega's. In de film zien we daarom ook dat er veel beelden opgenomen zijn met een schuddende camera, waardoor je soms het gevoel krijgt dat het een documentaire is. De film is rauw, hard en werd in 2012 uitstekend ontvangen door de critici, juist omdat veel clichés achterwege werden gelaten. Ook op MovieMeter is de film goed beoordeeld, met een score van 3,58.

End of Watch
3.57 (1935)

End of Watch (2012)

Taylor (Jake Gyllenhaal) en Zavala (Michael Peña) zijn twee jonge politieagenten en goede vrienden, die patrouilleren in de ruigste straten van South Central Los Angeles. De agenten leggen dagelijks hun leven in de waagschaal en worden geconfronteerd met hun huwelijk, liefde, vaderschap en de realiteit van de straten van Los Angeles, waarbij de familie wordt gedwongen de prijs te betalen.

Geregisseerd door: David Ayer
Met onder meer: Jake Gyllenhaal, Michael Peña en Anna Kendrick

NetflixPathé Thuis

Taylor (Jake Gyllenhaal) en Zavala (Michael Peña) zijn twee jonge politieagenten en goede vrienden, die patrouilleren in de ruigste straten van South Central Los Angeles. De agenten leggen dagelijks hun leven in de waagschaal en worden geconfronteerd met hun huwelijk, liefde, vaderschap en de realiteit van de straten van Los Angeles, waarbij de familie wordt gedwongen de prijs te betalen.

Reacties (1)


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van scorsese

scorsese

  • 13201 berichten
  • 11105 stemmen

kan wel eens goed uitpakken als serie.