• 15.972 nieuwsartikelen
  • 179.027 films
  • 12.272 series
  • 34.078 seizoenen
  • 649.208 acteurs
  • 199.265 gebruikers
  • 9.389.672 stemmen
Avatar
 
'Squid Game: The Challenge'
Foto: © Netflix

'Squid Game: The Challenge'
Foto: © Netflix

Twee mensen die meedoen aan de real-life versie van de Squid Game, genaamd Squid Game: The Challenge, overwegen juridische stappen tegen Netflix vanwege de fysieke ongemakken die ze hebben ervaren tijdens de opnames. Deze intense spelshow is nu beschikbaar op de streamingdienst en lijkt op bepaalde manieren zelfs net zo uitdagend te zijn als zijn fictieve voorganger.

De twee deelnemers die overwegen juridische stappen te ondernemen, hebben specifieke klachten met betrekking tot het openingspel van de show. In het spel 'Red Light, Green Light' moeten de deelnemers een robotpop ontwijken. De twee deelnemers, die een advocaat hebben ingeschakeld, beweren dat ze tijdens de opnames in Groot-Brittannië last hadden van onderkoeling en zenuwschade hebben opgelopen.

David tegen Goliath

Volgens een persverklaring van het advocatenkantoor dat betrokken is, hebben de deelnemers nu schadeclaims ingediend bij Studio Lambert, een mede-producent van het programma. Hoewel er momenteel geen rechtszaak is aangespannen, rijst de vraag wat er zal gebeuren als de makers van The Challenge geen actie ondernemen met betrekking tot de claims van de deelnemers. "We kunnen ons voorstellen dat mensen dit snel gaan zien als een klassiek 'David tegen Goliath'-verhaal", stelt de CEO van het advocatenkantoor in een verklaring. De claims zijn opgesteld op basis van gezondheidsrisico: de deelnemers moesten zich in koude omstandigheden lange tijd bewegingsloos opstellen om in competitie te kunnen blijven.

Een vertegenwoordiger van Squid Game: The Challenge benadrukt dat de gezondheid van de deelnemers zeer serieus wordt genomen. Hij bevestigt dat er op dit moment geen rechtszaak is ingediend door een van de deelnemers, maar gaat niet in op de kwestie van de verzonden schadeclaims.

Reacties (1)


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van deLeeuw

deLeeuw

  • 678 berichten
  • 1945 stemmen

Heerlijk toch dit. Meedoen aan een spelshow gebaseerd op een fictieve show waarin je door je kop wordt geschoten als je een spel verliest, en dan zeuren dat je het koud hebt gehad.