• 15.906 nieuwsartikelen
  • 178.669 films
  • 12.256 series
  • 34.047 seizoenen
  • 648.507 acteurs
  • 199.189 gebruikers
  • 9.383.283 stemmen
Avatar
 
banner banner

Marty Supreme (2025)

Sport / Komedie | 150 minuten

Genre: Sport / Komedie

Speelduur: 150 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Josh Safdie

Met onder meer: Timothée Chalamet, Gwyneth Paltrow en Odessa A'zion

IMDb beoordeling: 8,1 (71.307)

Gesproken taal: Engels, Frans en Japans

Releasedatum: 19 februari 2026

Plot Marty Supreme

"Dream big."

Marty Mauser heeft op jonge leeftijd een interesse in tafeltennis. Zo klein het pingpongballetje is, zo groot is zijn ambitie om het in deze sport waar te maken. Op zijn droom wordt echter neergekeken door zijn omgeving. Vastberaden om roemrijk te worden dient hij enorme obstakels te overwinnen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Jotil

Jotil (crew bioscoopreleases)

  • 2242 berichten
  • 426 stemmen

Vanaf 19 februari 2026 in de bioscoop (Independent Films)


avatar van morris_rednalooz

morris_rednalooz

  • 123 berichten
  • 815 stemmen

Nooit zou iemand verwachten dat een film over pingpong zo intens zou zijn, maar dat is die zeker.

Intenser en meeslepender dan welke andere sportfilm dan ook, zelfs meer dan veel van de beste thrillers en crime films. Ik zou het ook niet als een sportfilm omschrijven. Het gaat over iemand met een fanatisme zo groot dat die zichzelf in allerlei problemen en risicovolle situaties stopt om ook maar een kleine kans te hebben van succes. Inderdaad een Uncut Gems 2.0. Deze hele film is ook wederom één grote adrenalinerush. Of één grote paniekaanval, het ligt compleet aan hoe je een leven zoals wat weervegen wordt ervaart. Een verschil is dat bij Uncut Gems het fanatisme gedreven wordt door verslaving, terwijl het bij Marty een passie is die leidt, een passie zo groot dat het de zin van het leven vormgeeft. En het is prachtig hoe de passie op de kijker overspringt, puur door het gedrag en de fratsen van Marty en het fantastische acteerwerk van Timothée Chalamet.

Leuke rollen ook voor Gwyneth Paltrow, Tyler the Creator en Kevin O'Leary, die met hun natuurlijke acteerwerk allemaal helpen om de film als hyperrealistisch te doen aanvoelen.

De film is perfect voor wat het moet zijn. Het zorgt voor een fantastische bioscoopervaring, je ogen zullen geen seconde willen wegkijken van het scherm (behalve voor de mensen voor wie dit te veel wordt), en je wordt compleet meegesleurd in de rit.


avatar van soom

soom

  • 24921 berichten
  • 2753 stemmen

Gezien in New York (bij de/een Regal bioscoop).
Engels is niet mijn familietaal, zeker niet zonder ondertiteling, maar ik dénk dat ik de grote lijnen heb begrepen.
(Chantage. Een wedstrijd expres (moeten) verliezen. Iets met een ontvoerde hond, en een zwangere geliefde > Wel of niet de vader.)

Timothee Chalamet is geweldig, Odessa is fantastisch en Gwyneth is magistraal. Het onderwerp is gewoon niet mijn ding.


avatar van zoutzak

zoutzak

  • 1050 berichten
  • 7002 stemmen

"If it's any consolation, I'll be dropping a third atom bomb on their heads tomorrow"

De kenmerkende nerveuze energie in de films van Safdie is weer volop aanwezig. Chalamet doet het zoals gezegd voortreffelijk als pingpongende hustler in 1950s New York. De intensiteit waarmee hij zijn karakter neerzet is subliem. Hij begon voor deze rol al in 2018 te tafeltennissen. Die Oscar voor beste acteur zal hem ditmaal vast niet ontgaan.


avatar van Basto

Basto

  • 11990 berichten
  • 7422 stemmen

zoutzak schreef:

"If its any consolation, I'll be dropping a third atom bomb on their heads tomorrow"

De kenmerkende nerveuze energie in de films van Safdie is weer volop aanwezig. Chalamet doet het voortreffelijk als pingpongende hustler in 1950s New York. De intensiteit waarmee hij zijn karakter neerzet is ongekend, hij maakt zeker dat de Oscar voor beste acteur hem ditmaal niet zal ontgaan.

Jammer dat deze film in ons land zo'n matige release heeft gekregen, had deze toch wel liever in de bios gezien.

Hij gaat hier vanaf vrijdag draaien in 100 zalen…


avatar van schumacher

schumacher

  • 4597 berichten
  • 4298 stemmen

Schitterende film.
Goei acteurs, goed verhaal, sleepte me helemaal mee ook, dat is wat een film moet doen. Mega goeie film.
Mss de laatste paar minuten had ik mss nog iets extra’s gedaan ofzo….
Wat gaat die dan doen? Heel zijn leven schoenen verkopen en dan manager worden & pingpong opgeven terwijl die zo top was? Ik had het einde toch anders willen zien maar ik begrijp het ergens wel, het is niet dat het einde teleurstellend is als je een vrouw/kind/job hebt


avatar van Nicolage Rico

Nicolage Rico

  • 20222 berichten
  • 2365 stemmen

morris_rednalooz schreef:

Inderdaad een Uncut Gems 2.0. Deze hele film is ook wederom één grote adrenalinerush.

M'n interesse is gewekt.


avatar van omniesbonsai

omniesbonsai

  • 106 berichten
  • 607 stemmen

Chaotisch en onsamenhangend

Leuke muziek

Geweldig acteren

Visueel goed,smerige look

Humor


avatar van HKE

HKE

  • 8 berichten
  • 21 stemmen

Kon mij niet bekoren. Vond het maar een irritant gastje


avatar van RevengeN

RevengeN

  • 199 berichten
  • 206 stemmen

Ik vond er geen moer aan


avatar van Beffrey28

Beffrey28

  • 477 berichten
  • 1345 stemmen

RevengeN schreef:

Ik vond er geen moer aan

Niet echt een verrassing als ik je laatste 10 stemmen zie