Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Roodezand.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Selecteer maand & jaar
The Choral (2025) 3,5
26 september, 18:41 uur
Eleanor the Great (2025) 0,5
26 september, 16:19 uur
Mamlaket al-Qasab (2025) 4,0
Alternatieve titel: The President's Cake, 26 september, 16:13 uur
Empire of Light (2022) 4,0
19 september, 19:10 uur
I Swear (2025) 4,0
15 september, 21:36 uur
Elvis (2022) 2,0
Alternatieve titel: Baz Luhrmann’s Elvis, 15 september, 19:21 uur
The Hanging Sun (2022) 2,0
15 september, 19:20 uur
Nobody 2 (2025) 2,5
14 september, 20:04 uur
O Agente Secreto (2025) 3,5
Alternatieve titel: The Secret Agent, 14 september, 19:06 uur
Tatort – Ein Guter Tag (2025) 1,0
Alternatieve titel: Tatort – A Good Day, 8 september, 10:23 uur
Marty Supreme (2025) 3,0
8 september, 10:06 uur
