• 17.989 nieuwsartikelen
  • 184.425 films
  • 12.793 series
  • 35.290 seizoenen
  • 659.065 acteurs
  • 201.044 gebruikers
  • 9.514.678 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van skipy05. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

Supergirl (2026) 3,0

afgelopen woensdag om 21:17 uur

stem geplaatst

details  

Project Hail Mary (2026) 4,0

8 oktober, 07:27 uur

stem geplaatst

details  

Scary Movie (2026) 1,5

Alternatieve titel: Scary Movie 6, 7 oktober, 20:59 uur

stem geplaatst

details  

10 Truths about Love (2022) 2,5

19 september, 21:27 uur

stem geplaatst

details  

Thrash (2026) 2,0

16 september, 20:07 uur

stem geplaatst

details  

Skjelvet (2018) 2,5

Alternatieve titel: The Quake, 10 september, 21:25 uur

stem geplaatst

details  

Send Help (2026) 2,0

9 september, 21:17 uur

stem geplaatst

details  

Only the Brave (2017) 3,5

2 september, 21:58 uur

stem geplaatst

details  

Highest 2 Lowest (2025) 0,5

2 september, 20:35 uur

stem geplaatst

details  

Heat (1995) 1,0

2 september, 20:26 uur

stem geplaatst

details