Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Glacius.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Selecteer maand & jaar
Huo Zhe Yan (2025) 3,5
Alternatieve titel: The Furious, 16 oktober, 00:27 uur
Fall 2: Deadpoint (2026) 2,0
13 oktober, 23:55 uur
The End of Oak Street (2026) 2,5
11 oktober, 23:10 uur
Spider-Man: Brand New Day (2026) 3,5
11 oktober, 01:03 uur
The Forever Purge (2021) 2,0
Alternatieve titel: The Purge 5, 9 oktober, 22:39 uur
Resident Evil (2026) 3,5
23 september, 23:54 uur
Doragon Bôru Z 11: Sûpâ Senshi Gekiha! Katsu no Wa Ore Da (1994) 2,0
Alternatieve titel: Dragon Ball Z Movie 11 - Bio-Broly, 13 september, 00:11 uur
Doragon Bôru Z 6: Gekitotsu! Hyakuoku Powâ no Senshitachi (1992) 3,0
Alternatieve titel: Dragon Ball Z: Return of Cooler, 13 september, 00:11 uur
Doragon Bôru Z 4: Super Saiyajin da Son Gokû (1991) 2,5
Alternatieve titel: Dragon Ball Z: Lord Slug, 13 september, 00:10 uur
Doragon Bôru Z 9: Ginga Girigiri!! Butchigiri no Sugoi Yatsu (1993) 3,0
Alternatieve titel: Dragon Ball Z: Bojack Unbound, 13 september, 00:08 uur
Doragon Bôru Z: Tatta Hitori no Saishû Kessen ~Furîza ni Idonda Z Senshi Son Gokû no Chichi~ (1990) 3,5
Alternatieve titel: Dragon Ball Z: Bardock, the Father of Goku, 13 september, 00:07 uur
Doragon Bôru Z: Zetsubô e no Hankô!! Nokosareta Chô Senshi - Gohan to Torankusu (1993) 3,5
Alternatieve titel: Dragon Ball Z - The History of Trunks, 13 september, 00:07 uur
Doragon Bôru Chô: Burorî (2018) 3,5
Alternatieve titel: Dragon Ball Super: Broly, 13 september, 00:07 uur
Doragon Bôru Z 10: Kiken na Futari! Sûpâ Senshi wa Nemurenai (1994) 3,0
Alternatieve titel: Dragon Ball Z 10: Broly - Second Coming, 13 september, 00:06 uur
Doragon Bôru Z 5: Tobikkiri no Saikyô tai Saikyô (1991) 3,0
Alternatieve titel: Dragon Ball Z: Cooler's Revenge, 13 september, 00:05 uur
Doragon Bôru Z 8: Moetsukiro!! Nessen Retsusen-chô Gekisen (1993) 3,0
Alternatieve titel: Dragon Ball Z: Broly! The Legendary Super Saiyan, 13 september, 00:05 uur
Doragon Bōru Sūpā: Sūpā Hîrô (2022) 2,5
Alternatieve titel: Dragon Ball Super: Super Hero, 13 september, 00:04 uur
The Whisper Man (2026) 3,0
4 september, 09:42 uur
