Meningen
Hier kun je zien welke berichten voskat als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Hier kun je zien welke berichten voskat als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
In First Class was het Vaughn die er een a-typische superheldenfilm van maakte
Goed opgemerkt.
Matthew Vaughn en Jane Goldman zijn de grote afwezigen bij het schrijversteam van dit derde deel. En dat merk je nogal.
Simon Kinberg kan het niet alleen af zonder een potje te maken van de persoonlijke relaties tussen de X-heren en X-dames.
Zoals ik al vreesde blijft er inderdaad niks over van de zorgvuldige opgebouwde band tussen Xavier en Magneto. In plaats daarvan wordt de hele Cuba scène uit First Class krampachtig misbruikt om Xavier een bepaalde chemie met Moira aan te smeren, die gewoon totaal niet werkt.
Zonde.
Je vraagt je af of Simon Kinberg en Bryan Singer de Age Of Apocalypse comics überhaupt hebben gelezen. Heel vluchtig doorgebladerd misschien?
Maar goed, als ik daar zuchtend mijn ogen voor toeknijp, dan blijft er qua actie nog best wat te genieten over.
De "nieuwe" personages komen niet allemaal even lekker uit de verf, maar de nieuwe (Arch)Angel mag van mij ook nog eens terugkomen. Daar zit gif in.
De jeugdige Nightcrawler is ook nog wel redelijk geslaagd. En Storm... ja, ziet er gewoon lekker uit. 
Psylocke ook wel, maar die zegt vrijwel niks. Beetje jammer.
Wel geslaagd zijn Jean Grey en Cyclops.
Oscar Isaac heeft een paar sterke momenten als Apocalypse. Viel me erg mee. Ik merk dat veel kijkers zijn beweegredenen een beetje vaag vonden, maar dan hebben ze niet goed opgelet bij zijn donderspeeches. 
Eén van de betere X-Men tegenstanders op het grote scherm.
Al met al kan ik onmogelijk tevreden zijn met deze film als derde deel na die eerste twee films, die zoveel meer diepgang hadden.
Maar op zichzelf staand wel prima vermaak.
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.