- Home
- terschelling
- Meningen
Meningen
Hier kun je zien welke berichten terschelling als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Bailout: The Age of Greed (2013)
Alternatieve titel: Assault on Wall Street
Misschien net ff niet te aangrijpend/ indringend maar een van de weinige films tot nu toe die de hebberigheid van al die rijken aantipt. Purcell lijkt wel nooit te kunnen lachen maar daar was hier ook geen reden toe. De een na laatste scene verrassend en de laatste dan weer te makkelijk. Al met al wel een aanrader.
Barber, The (2001)
McDowell is een acteur die echt wel appearence heeft maar gek genoeg komt dat in deze film (ook weer) niet van de grond. De hele film komt ook niet echt tot een climax. Je blijft maar wachten op 'iets'.
McDowel kan echt dat nare kleinzielige typetje neerzetten. Iets wat hem in Evilenko wel lukt.
Before I Go to Sleep (2014)
Film nu twee weken geleden gezien en er is weinig blijven hangen. Kidman vond ik vlak acteren. Maar t verhaal was wel redelijk. Vermaak voor een avondje.
Behind the Red Door (2003)
Helaas niet zo eens met mijn voorganger. Als je aids indringend neergezet moet worden dient toch wel aan kaliber films als Philadelphia gedacht te worden.
Het begin was sterk, maar ik vroeg me juist af waar de film toch zijn waardering onder de drie punten aan had verdiend en dat bleek wel uit de rest.
Je maakt je echt belachelijk als je herhaaldelijk het temperaturen van iemand laat zien en zo heeft hij nog 40 en enkele seconden later is het al weer gezakt op de thermometer. Dit soort medische details brachten het echt om zeep, niet nodig, had in de grove lijnen blijven filmen en blijf bij de intermenselijke zaken hangen en laat het aids vraagstuk aan de zijlijn meelopen.
Sutherland spelde als gay overtuigend, Sedgwick als te luchtig onderdrukt zusje.
Voorts mag je Sutherland niet vergelijken met Hanks, die is zijn film van een andere planeet.
Black Rock (2012)
Een b-film zelfs onwaardig.
Actiescènes zijn echt knullig en doen haast denken dat vrouwen dom zijn.
Kortom verspilde moeite om er iets over te zeggen laat staan om verder te schrijven. 1 'moeitepuntje'
Butterfly Room, The (2012)
Vol verwachting aan de film begonnen, maar o jee wat amateuristisch zowel acteren en filmisch en dat voor een film uit 2012. Dat mag toch eigenlijk niet meer!
Zelfs om zomaar te kijken een verspilling van tijd.
