• 18.076 nieuwsartikelen
  • 184.921 films
  • 12.852 series
  • 35.407 seizoenen
  • 653.722 acteurs
  • 201.172 gebruikers
  • 9.522.309 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van ichi. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

Frank (2024) 3,0

28 oktober, 13:50 uur

stem geplaatst

details  

Happy Gilmore (1996) 3,0

28 oktober, 04:12 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,5 sterren

details  

Syrinx (1965) 4,0

26 oktober, 02:45 uur

stem geplaatst

details  

Street Musique (1972) 2,5

25 oktober, 17:05 uur

stem geplaatst

details  

En Marchant (1968) 3,5

Alternatieve titel: Walking, 25 oktober, 16:57 uur

stem geplaatst

details  

The Hidden Talent of Gilbert Gottfried (2023) 3,5

25 oktober, 12:52 uur

stem geplaatst

details  

Elvis on Tour (1972) 3,5

Alternatieve titel: Elvis on Tour in Multiple-Screen, 25 oktober, 02:36 uur

stem geplaatst

details  

The Drag (1966) 2,5

Alternatieve titel: L'Homme Cheminé, 24 oktober, 17:19 uur

stem geplaatst

details  

Divine Fate (1993) 3,0

Alternatieve titel: Destin Divin, 24 oktober, 16:59 uur

stem geplaatst

details  

Perspectrum (1975) 3,5

Alternatieve titel: Perspectre, 24 oktober, 16:59 uur

stem geplaatst

details  

Paradise (1984) 3,0

23 oktober, 23:15 uur

stem geplaatst

details  

How Death Came to Earth (1971) 3,5

23 oktober, 23:15 uur

stem geplaatst

details  

The Bead Game (1977) 3,5

23 oktober, 23:15 uur

stem geplaatst

details  

Afterlife (1978) 3,5

23 oktober, 19:14 uur

stem geplaatst

details  

Illusions Fantasmagoriques (1898) 2,5

Alternatieve titel: The Famous Box Trick, 22 oktober, 01:26 uur

stem geplaatst

details  

Arabesque for Kenneth Anger (1961) 2,5

21 oktober, 23:16 uur

stem geplaatst

details  

The One and Only Dick Gregory (2021) 3,5

21 oktober, 17:14 uur

stem geplaatst

details  

Gail Daughtry and the Celebrity Sex Pass (2026) 3,5

21 oktober, 00:44 uur

stem geplaatst

details  

Danse Macabre (1922) 3,0

18 oktober, 16:23 uur

stem geplaatst

details  

Spook Sport (1940) 3,0

18 oktober, 13:42 uur

stem geplaatst

details  

Norm: The Tale of Norm MacDonald (2026) 3,0

18 oktober, 12:57 uur

stem geplaatst

details  

Red's Dream (1987) 2,5

17 oktober, 01:52 uur

stem geplaatst

details  

La Fée aux Choux, ou la Naissance des Enfants (1900) 2,5

Alternatieve titel: The Cabbage-Patch Fairy, 17 oktober, 01:47 uur

stem geplaatst

details  

The Sacred Art of Tibet (1972) 3,5

17 oktober, 01:17 uur

stem geplaatst

details  

Lemon (1969) 4,0

17 oktober, 00:56 uur

stem geplaatst

details  

High Steel (1965) 3,0

Alternatieve titel: Charpentier du Ciel, 16 oktober, 13:55 uur

stem geplaatst

details  

Go! Go! Go! (1964) 3,5

16 oktober, 00:26 uur

stem geplaatst

details  

The Genius of Lenny Breau (1999) 3,5

15 oktober, 21:51 uur

stem geplaatst

details  

History of the World in Three Minutes Flat (1980) 2,5

14 oktober, 14:57 uur

stem geplaatst

details  

Tango (1981) 3,0

14 oktober, 03:45 uur

stem geplaatst

details  

Glimpse of the Garden (1957) 2,5

13 oktober, 21:09 uur

stem geplaatst

details  

Lights (1966) 3,0

13 oktober, 19:13 uur

stem geplaatst

details  

The Dundee Project (2017) 3,0

Alternatieve titel: Mark Borchardt's Dundee Project, 10 oktober, 03:12 uur

stem geplaatst

details  

The Degenerate: The Life and Films of Andy Milligan (2025) 3,5

9 oktober, 23:01 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,0 sterren

details  

Boorman and the Devil (2025) 4,0

7 oktober, 00:58 uur

stem geplaatst

details  

Akira (1988) 3,5

Alternatieve titel: アキラ, 6 oktober, 19:13 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 2,5 sterren

details  

Thank You Very Much (2023) 3,5

1 oktober, 03:24 uur

stem geplaatst

details