• 17.974 nieuwsartikelen
  • 184.416 films
  • 12.787 series
  • 35.283 seizoenen
  • 659.065 acteurs
  • 201.036 gebruikers
  • 9.514.035 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Daan258. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

Whistle (2025) 2,0

8 oktober, 18:30 uur

stem geplaatst

details  

Brüno (2009) 3,5

8 oktober, 18:19 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 2,0 sterren

details  

Linkin Park: Unshatter (2026) 3,5

8 oktober, 18:12 uur

stem geplaatst

details  

Deadstream (2022) 2,0

8 oktober, 18:10 uur

stem geplaatst

details  

Psycho Killer (2026) 1,5

8 oktober, 18:09 uur

stem geplaatst

details  

Insidious: Out of the Further (2026) 3,5

8 oktober, 18:08 uur

stem geplaatst

details  

Insidious: The Red Door (2023) 2,5

Alternatieve titel: Insidious 5, 8 oktober, 18:07 uur

stem geplaatst

details  

Mike and Dave Need Wedding Dates (2016) 2,5

8 oktober, 18:06 uur

stem geplaatst

details  

Donnie Brasco (1997) 2,5

8 oktober, 18:06 uur

stem geplaatst

details  

Wolf Man (2025) 1,5

9 september, 15:56 uur

stem geplaatst

details  

I Know What You Did Last Summer (2025) 2,0

9 september, 15:55 uur

stem geplaatst

details  

The Long Walk (2025) 3,0

9 september, 15:50 uur

stem geplaatst

details  

Lakeview Terrace (2008) 2,0

9 september, 15:49 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 1,5 sterren

details  

The Whole Truth (2021) 1,0

Alternatieve titel: ปริศนารูหลอน, 9 september, 15:48 uur

stem geplaatst

details  

The Rip (2026) 2,5

9 september, 15:40 uur

stem geplaatst

details  

Fighting with My Family (2019) 2,5

9 september, 15:36 uur

stem geplaatst

details