Meningen
Hier kun je zien welke berichten dutchtuga als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Woods, The (2006)
Lekker sfeervol en mysterieus, maar McKee weet vaak niet welke kant op te gaan. Enerzijds is dat juist de kracht van de film, maar ik kwam er daardoor nooit echt helemaal goed in. Visueel is dit verder een genot en ook Bruce Campbell is altijd wel leuk, al is zijn rol wel erg klein.
3*
Wreckage (2010)
Drie keer niks. Ontzettend slechte horrorfilm dit, die op beschamende wijze speelt met slasher clichés. Niets wil werken. De personages zijn een stel oninteressante figuren, de gore volledig afwezig en de humoristische insteek nergens grappig. Asher denkt leuk te doen door met genre-elementen te experimenteren, maar hij bakt er werkelijk niets van.
1*
Wrestler, The (2008)
Prachtig mooi portret over een gebroken man die moeite heeft mee te draaien in een maatschappij die hem enkel een thuishaven biedt in het worstelwereldje. Intens en werkelijk angstaanjagend echt acteerwerk van Mickey Rourke, die hier zonder twijfel zijn beste rol ooit neerzet. Schande dat de oscar aan zijn neus voorbij is gegaan, maar aan de andere kant is het waarschijnlijk een eer. Randy the Ram staat erboven. Aronofsky pakt het rustiger aan, maar de filmervaring is er niet minder op geworden.
4*
Wrong Turn 2: Dead End (2007)
Alternatieve titel: Wrong Turn 2
Wrong Turn 2 bevestigt het voor mij: deze reeks behoort tot de betere horror reeksen van het laatste decennium. Deel een vond ik al overtuigend en deze flikt hetzelfde, maar dan met een compleet andere aanpak. Weg is de serieux en terug is de gortdroge humor. Zo vond ik de compleet tegendraadse volgorde van personages die het loodje leggen erg tof en vond ik bepaalde insteken van mutantenseks de film een vleugje absurdisme geven. Wrong Turn 2 neemt zichzelf totaal niet serieus en geeft de horrorfan waar hij op aast. De gore is in dit deel echt om te smullen en behoorlijk vakkundig tot leven gebracht. Veel inventieve kills, wat gelijk duidelijk wordt gemaakt met de openingsscène. En zo zitten we met een 'take no prisoners' bloederig en droog horrorspektakel, wat op zich een opvallend gegeven is in de mainstream horror van nu. Nergens echt een hoogvlieger, maar samen met Hostel toch wel de leukste franchise op het moment, wat mij betreft. Typisch Amerikaans, maar toch wel het type horror waar zij op het moment punten mee scoren.
3,5*
Wrong Turn 3: Left for Dead (2009)
Erg jammer. Deel een en twee zijn prima vermakelijk films om verschillende redenen, maar dit derde deel bederft wat een mooie trilogie had kunnen zijn. Wrong Turn 3 is zo standaard als maar kan. Vervelend monster, lame personages, weinig creatieve gore en gewoonweg een lange zit. Dodelijke missers voor een horrorfilm als deze. Met weinig oog voor het genre gemaakte film. Flinke domper.
1*
Wrong Turn 4: Bloody Beginnings (2011)
Slecht. De film kent een aardig uitgangspunt en goede setting, maar daar wordt maar bar weinig ut gehaald. De gore houdt de film enigszins genietbaar, maar dat is een kleine troost.
1,5*
