• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.968 gebruikers
  • 9.370.253 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten Madeliefje als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Kiss of the Spider Woman (1985)

Alternatieve titel: O Beijo da Mulher Aranha

Prachtig, heel veel subtiele chemie tussen de hoofdpersonen. De films die Molina beschrijft maken het verhaal een prachtige mengeling tussen realiteit en fictie, het deed me allemaal een beetje denken aan The Fall. Het is natuurlijk de hele film lang dramatisch, maar ik had het eind het liefst iets hoopvoller gezien. Verder fantastisch, deze film zal me nog wel een tijdje bijblijven.

4*

Knowing (2009)

Een hele spannende film, die me zeker op het puntje van mijn stoel heeft laten zitten, ook vond ik het acteerwerk heel goed. Lekker mysterieus door die fluisterstemmen en steentjes, dat paste wel goed bij de film. Ik vond het wel jammer dat het einde zo snel ging, er werd weinig aandacht besteed aan het feit dat die moeder doodging, en ik vond dat afscheid een beetje snel afgeraffeld. Ook vond ik dat ruimteschip verschrikkelijk cliché. Ik zat die film te kijken en zei hardop toen het shot omhoogging Als dit een spaceship is ga ik zo lachen. Tsja, dat verpestte de film voor mij eigenlijk een beetje. Al vond ik waar de kinderen op het laatst terecht waren gekomen wel passen in de sfeer van de film. Het deed me trouwens denken aan de wereld waar het meisje uit de film The Lovely Bones terecht was gekomen, met dat koren en zéker met die boom. Al met al vond ik tot het einde de film echt super, dus 4 sterren..

Kreis, Der (2014)

Alternatieve titel: The Circle

Heel mooi! Interessant onderwerp voor een documentaire, en door -zoals hierboven al wordt genoemd- drama met documentaire te combineren, ontstaat een aansprekende en ontroerende film.