• 15.739 nieuwsartikelen
  • 177.890 films
  • 12.199 series
  • 33.965 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.954 gebruikers
  • 9.369.855 stemmen
Avatar
 
banner banner

Smash (2012-2013)

Drama / Muziek | 2 seizoenen
2 seizoenen
2,63 4 stemmen + Mijn stem

Status: Geannuleerd

Genre: Drama / Muziek

Oorsprong: Verenigde Staten

Ontwikkeld door: Theresa Rebeck

Met onder meer: Debra Messing, Jack Davenport en Katharine McPhee

IMDb beoordeling: 7,7 (18.839)

Oorspronkelijke taal: Engels

Release datum: maandag 6 februari 2012

Eerst uitgezonden op: NBC (Verenigde Staten)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • Google Play Niet beschikbaar op Ziggo

Plot Smash

Julia Houston en Tom Levitt beginnen een musical te schrijven over het leven van Marilyn Monroe. De excentrieke producer Eileen maakt het de twee auteurs echter niet gemakkelijk. Wanneer de beslissing moet worden genomen over wie de titelrol zal spelen, moet de keuze worden gemaakt tussen de ervaren Ivy Lynn en de frisse, dromerige Karen Cartwright.

logo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Social Media

Seizoenen

Komt er een Smash seizoen 3?

Acteurs en Actrices

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Alle Media

Meningen over Smash

Let op: Onderstaande reviews en/of comments zijn slechts een willekeurige greep van het totaal. Wanneer je een review wilt schrijven of een comment wil plaatsen kan dat op een seizoenspagina.

avatar van Bubblez

Bubblez

  • 233 berichten
  • 409 stemmen
maandag 4 mei 2020
Smash seizoen 1 Deze serie heb ik inmiddels twee keer gezien. Echt genieten. Alles is er interessant aan; het speelt op Broadway, acteurs zijn stuk voor stuk goed, het thema (een theatermusical over Marilyn Monroe) is interessant en dan is het door alle intriges achter de schermen en tijdens repetities ook nog spannend: wie krijgt de rol van Marilyn? Ik vind het een topper, met als hoogtepunt uiteraard de finale, maar tussendoor ook het zeer kleurrijke Bollywood-nummer A Thousand and One Nights. Seizoen 2 was helaas een zeer, zéér slap aftreksel van het eerste, waarna een cancellation onvermijdelijk was.