• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.147 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.052 gebruikers
  • 9.373.984 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Team (2015-2018)

2 seizoenen
3,40 109 stemmen + Mijn stem

Status: Beëindigd

Genre: Misdaad

Oorsprong: Zwitserland / Oostenrijk / Duitsland / België / Denemarken

Ontwikkeld door: Kasper Gaardsøe en Kathrine Windfeld

Met onder meer: Jürgen Vogel, Lars Mikkelsen en Lynn Van Royen

IMDb beoordeling: 7,0 (3.280)

Oorspronkelijke taal: Duits

Release datum: zondag 22 februari 2015

Eerst uitgezonden op: DR1 (Denemarken)

  • On Demand:

  • myLum (Lumière) Bekijk via myLum (Lumière)
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • Google Play Niet beschikbaar op Ziggo

Plot The Team

The Team is een Europese politieserie over een Europees onderzoeksteam dat een internationale misdaad probeert op te lossen. Het team wordt al snel geconfronteerd met een van de grootste, meest corrupte Europese criminele organisaties.

logo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Acteurs en Actrices

Acteurs en actrices

Gregor Weiss

Harald Bjorn

Paula Liekens

Jackie Mueller

Said Gharbour

Malu Barkiri

Mariam Barkiri

Barbara Weiss

Video's en trailers

Alle Media

Meningen over The Team

Let op: Onderstaande reviews en/of comments zijn slechts een willekeurige greep van het totaal. Wanneer je een review wilt schrijven of een comment wil plaatsen kan dat op een seizoenspagina.

avatar van AniSter

AniSter

  • 864 berichten
  • 673 stemmen
vrijdag 14 januari 2022
The Team seizoen 1 Best wel een aardig seizoen alhoewel een puur Deense misdaadserie tot nu toe bij mij hoger scoort. Wat wel uit dit eerste seizoen van 'The Team' (wat een belabberde titel trouwens) te halen is, is de invloed van Thorsboe. Om het even aan welke serie hij mee heeft geschreven, er zitten steeds dezelfde elementen in: iedere rechercheur heeft issues in zijn/haar privéleven die veel te breed uitgemeten worden. Of cruciale appjes die te laat worden gelezen, of boeven die nét eerder vertrokken zijn dan dat de politie arriveert. Of een rechercheur die in het ziekenhuis belandt. Ga zo maar door. Bij het regelmatig van dit soort series kijken begint dit op een gegeven moment te vervelen. Zo'n internationaal opgezette serie is dan wél weer eens iets anders. Ik vond de cast goed gekozen, met name Veerle Baetens was de enige juiste keuze voor mij, voornamelijk omdat ik kort geleden Code 37 (Serie, 2009 - 2012) met haar heb gezien. Mikkelsen vind ik sowieso goed, ondanks dat hij hier weer een beetje een timide rol speelde. Het hoofdplot zat goed in elkaar. Qua spanning viel het wel mee en de speelduur was zodanig dat het geheel boeiend bleef.
avatar van joolstein

joolstein

  • 453 berichten
  • 1570 stemmen
zaterdag 21 november 2015
The Team seizoen 1 Ik begrijp dat de correctie dus al is ingestuurd? Anders kan ik het wel doen? Ik had toch al op het lijstje staan om in te dienen.
avatar van arevee

arevee

  • 394 berichten
  • 2357 stemmen
dinsdag 4 december 2018
The Team seizoen 1 Iets beter dan het vervolgseizoen maar ook hier, het werkt gewoon niet, het is te veel, het is te chaotisch, het is te veel van de hak op de tak, en te veel verschil qua acteerprestaties, verhaallijnen, ... .
avatar van Boenga

Boenga

  • 259 berichten
  • 213 stemmen
maandag 29 juli 2024
The Team seizoen 2 De plot in dit tweede seizoen is een heel stuk eenvoudiger dan in seizoen 1. Dat is een simpele vaststelling en geen kritiek, want
AniSter schreef:
... dit seizoen was best boeiend met zelfs enkele spannende momenten.
Het blijft inderdaad van begin tot einde best wel meeslepend; maar dat is dan ook het enige wat de serie echt te beiden heeft.
De cast vond ik bij seizoen 2 ook minder dan bij seizoen 1.
Enerzijds is het acteerwerk al niet indrukwekkend. Maar vooral is de casting gewoon rampzalig. Geen van de drie hoofdacteurs slaagt erin om zich als rechercheur in een Europees team te presenteren aan de kijker. De Deense dame oogt en presenteert zich als een vrouwelijke Marvel-hero. De Duitser als iemand met een slecht betaalde job - straatveger ? - want geen diploma secundair onderwijs. En de Belgische Lynn Van Royen, die nog prima werk leverde in Beau Séjour, lijkt hier op een onzekere schooljuf in het derde jaar basisonderwijs die haar best doet om stoer en vol zelfvertrouwen te ogen naar de bende lawaaimakers die voor haar in de klas zitten. Hoe die detectives met elkaar praten, hoe ze verdachten ondervragen... Een nachtelijk politie- en misdaadspel van een groep jongeren van de Scouting is van een hoger niveau. [user=177092]AniSter[/user] zegt het helemaal: als de internationale misdaad in Europa op die manier werd aangepakt, was er geen Europa meer.
Wat tegenviel in het plot was de afschildering van de politie en rechercheurs; die kwamen naar mijn mening niet boven het niveau van een stelletje idioten uit.
Voeg daarbij de overdosis aan toevalligheden - met als max misdadiger Saïd en de zoekende Fatima die elkaar in dit internationale (!) drama toevallig in een Duits station tegen het lijf lopen - en dan kan ik hier toch echt geen 5/10 geven. Er zijn wel meer series die een seizoen teveel hebben. Hier is dat dus het tweede al.