• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.145 films
  • 12.219 series
  • 33.990 seizoenen
  • 647.196 acteurs
  • 199.046 gebruikers
  • 9.373.686 stemmen
Avatar
 
banner banner

Die Kaiserin - Seizoen 2 (2024)

3,50 4 stemmen

Alternatieve titel: The Empress

IMDb beoordeling: 7,8 (21.122)

Afleveringen: 6

Speelduur: 5 uur en 25 minuten

Ontwikkeld door: Katharina Eyssen

Met: Devrim Lingnau, Philip Froissant en Melika Foroutan

Oorsprong: Duitsland

Datum van release: vrijdag 22 november 2024

Eerst uitgezonden op: Netflix (Nederland)

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk seizoen 2 via Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • Google Play Niet beschikbaar op Ziggo

Plot Die Kaiserin

De rebelse jonge keizerin Elisabeth von Wittelsbach, oftewel Sisi, die prinses van Beieren is, reist af naar het Weense hof, omdat Franz Josef, keizer van Oostenrijk-Hongarije, met haar zus gaat trouwen. Ze worden echter verliefd op elkaar. In het Oostenrijk van de negentiende eeuw staat deze liefde tussen de passievolle en opstandige jonge keizerin en de nog ervaren keizer onder druk door intriges en machtsstrijd aan het Weense hof. Ze worden zo geconfronteerd met een hof vol beperkingen, een machtsstrijd en ongelooflijk veel machtsspelletjes.

Externe links

Afleveringen Seizoen 2 (2024)

  1. 1. Ein Thronfolger

    22 november 2024 (47 minuten)

  2. 2. Der Traum

    22 november 2024 (56 minuten)

  3. 3. Ein Brief der Kaiserin

    22 november 2024 (53 minuten)

  4. 4. Die Sterne am Tag

    22 november 2024 (52 minuten)

  5. 5. Der Wald in uns

    22 november 2024 (1 uur en 03 minuten)

  6. 6. Alles was wir tun können

    22 november 2024 (54 minuten)

Reviews & comments

zoeken in:
avatar van Fransman

Fransman

  • 3022 berichten
  • 2267 stemmen

Ook in dit tweede seizoen zijn de historische feiten en personen hooguit de achtergrond voor voor van alles en nog wat aan verhalen en intriges. Er wordt lustig op los gefantaseerd. In deze zes delen speelt een geheimzinnige hofdame die plotseling verdwijnt en de naderende oorlog met Frankrijk en Sardinië over de Italiaanse provincies van Oostenrijk, een grote rol. De achtergrond is de Italiaanse strijd voor eenwording en veel Italiaanse gebieden behoren tot dan toe aan Oostenrijk: Lombardije, Modena, Toscane, Parma. Die strijd is wel interessant en de feiten kloppen wel. Ook de broer van de keizer, Maximiliaan speelt een belangrijke rol, evenals als Maria, de zuster van Elisabeth. Ik vond deze zes afleveringen beter te verteren dan het eerste seizoen. Devrim Lingnau, die Elisabeth speelt is een schoonheid en lijkt zelfs wel enigszins op het origineel, hetgeen niet geldt voor de jonge Frans-Jozef. De serie eindigt zodanig dat er een nieuwe seizoen aan vastgeplakt kan worden.


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op TvMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.