Donderdag is de eerste trailer vrijgegeven van de nieuwe Uncharted-film met Tom Holland in de hoofdrol. Door middel van de ruim twee en een halve minuut durende video die op het YouTube-account van de film werden geplaatst, krijgen we een eerste sfeerimpressie van hetgeen we in de film kunnen verwachten.
Gisteren is de eerste volwaardige trailer verschenen van de nieuwe Uncharted-film van regisseur Ruben Fleischer. In de video, die werd gedeeld via het officiel YouTube-kanaal van Sony Pictures, zien we hoofdrolspelers Tom Holland en Mark Wahlberg voor het eerst in acties als de jongere versies van hoofdpersonages Nate Drake en Victor Sullivan terwijl ze de hele wereld rondreizen op zoek naar 'de grootste schat die nooit gevonden is.' Daarbij kruipen ze door grotten en klimmen ze over losgeraakte pallets vracht die achter een vliegtuig bungelen. Naast Wahlberg en Holland zien we ook Sophia Ali, Tati Gabrielle and Antonio Banderas voorbij komen.
Gamereeks
De speelfilm, met Tom Holland en Mark Wahlberg in de hoofdrol, vertelt het oorsprongsverhaal van de personages uit de populaire adventure-gamereeks. Het eerste spel verscheen in 2007 op Playstation en liet spelers het personage van Nathan Drake besturen, een schattenjager die tijdens zijn vele survivalmissies op allerlei obstakels stuit. Bij zijn release werd het spel met lovende recensies ontvangen en knalde dan ook uit de schappen. In totaal werden vijf spellen gemaakt voor Playstation 3 en Playstation 4, waarvan gezamenlijk ruim 28 miljoen exemplaren werden verkocht.
Het personage Nathan Drake en zijn levensloop komen voort uit de hersenspinsels van bedenker Amy Hennig, die haar verhaal vorig jaar toevertrouwde aan regisseur Ruben Fleischer. In plaats van door te borduren op de games, werd gekozen om de focus te leggen op het leven van Drake voor zijn alom bekende avonturen in de regenwouden van Panama. Oorspronkelijk stond de film gepland voor een release op 8 oktober 2021, maar vanwege omstandigheden is deze een paar keer van datum gewisseld. Als alles loopt volgens plan kunnen we de film op 17 januari 2022 op het witte doek aanschouwen.
Ik heb niks tegen Tom Holland, maar als Nick Drake vind ik dit geen beste keuze. Trailer geeft de indruk dat we weer een standaard 2,78* filmpje gaan krijgen.
Reacties (2)