Goed en slecht nieuws voor fans van de Disney+-serie Star Wars: The Bad Batch. Er is namelijk een derde seizoen van de populaire animatieserie aangekondigd, maar er is ook bekend gemaakt dat dit derde seizoen, dat in 2024 moet verschijnen, ook meteen het laatste zal zijn.
De animatieserie Star Wars: The Bad Batchis verlengd met een derde seizoen, dit werd maandag aangekondigd door de uitvoerend producenten van de show bij het Bad Batch-panel tijdens het Star Wars Celebration Europe-evenement. Dit derde seizoen van de serie, met hoofdrollen voor onder andere Dee Bradley Baker en Freddie Prinze Jr., zal ook meteen het laatste zijn en moet in 2024 in première gaan. Het tweede seizoen van 16 afleveringen kwam in januari naar de streamingdienst en eindigde niet lang geleden in maart.
The Bad Batch
The Bad Batch volgt de heldhaftige Clone Force 99, een groep elite en experimentele klonen die ook bekend staan als de Bad Batch, terwijl ze hun weg vinden naar een snel veranderend sterrenstelsel in de onmiddellijke nasleep van de Clone War. Leden van Bad Batch, een uniek team van klonen die genetisch verschillen van hun broers in het Clone leger, bezitten elk een uitzonderlijke vaardigheid die hen buitengewoon effectieve soldaten en tot een uitstekende bemanning maakt.
Aan het einde van seizoen 2 stierf teamlid Tech en werd Omega gevangen genomen, samen met de onthulling dat ze een zus heeft. Seizoen 3 gaat logischerwijs verder waar seizoen 2 eindigde, en naast het nieuws dat het derde seizoen eraan komt, werd er ook een exclusieve teaser-trailer onthuld, waarmee enkel aanwezige fans een voorproefje kregen van wat er in seizoen 3 gaat gebeuren. Deze trailer begon met de Emperor, wederom ingesproken door Palpatine-acteur Ian McDiarmid, die Dr. Royce Hemlock, de leider van het kloon-programma van The Empire bezoekt op Mount Tantiss. In deze teaser zouden ook glimpen van Republic-commando's, klonen, Rex, en de premiejager Fennec Shand zijn gezien.
Reacties (0)