• 13.714 nieuwsartikelen
  • 171.463 films
  • 11.376 series
  • 32.351 seizoenen
  • 633.966 acteurs
  • 197.105 gebruikers
  • 9.221.741 stemmen
Avatar
 
Seth MacFarlane reboot Revenge of the Nerds
Foto: © ANP

Seth MacFarlane reboot Revenge of the Nerds
Foto: © ANP

Variety meldt dat Family Guy-bedenker en Ted-regisseur Seth MacFarlane bezig is met een reboot van de jaren 80 comedy hit Revenge of the Nerds voor 20th Century Fox. Naar verluidt hebben de tweelingbroers Keith and Kenny Lucas, bekend van rollen in o.a 22 Jump Street, een hoofdrol in de film. Ook schreven ze mee aan het script van Alex Rubin.

De originele Revenge of the Nerds (1984) van regisseur Jeff Kanew (met hoofdrollen voor Robert Carradine en een nog onbekende Anthony Edwards) was destijds een grote hit en heeft inmiddels een flinke cultstatus. Ook verschenen er een aantal vervolgen. In de film volgen we een aantal aantal 'nerds' die op campus een eigen dispuut opzetten om zo aan de vrouw te komen en zichzelf te beschermen tegen een groep atletische pestkoppen (The Alpha Beta’s).

Kritiek

Deze reboot wordt naar verluidt geen letterlijke kopie van het eerste deel. Door de jaren heen is de film nogal eens bekritiseerd voor het positief verbeelden van een verkrachting. In plaats daarvan gooien de makers het vooral op wat het betekent een ‘nerd’ te zijn in de 21ste eeuw, nu de cultuur mainstream is geworden.

In 2006 werd een poging om de film te remaken op het allerlaatste moment afgeblazen. Wanneer we de film kunnen verwachten is nog niet bekend.


Dit artikel is geschreven door as

Reacties (2)


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van wess16

wess16

  • 515 berichten
  • 3726 stemmen

Haha, dit zag ik niet aan komen. What’s next? Porky-reboot? Deze regisseur heeft trouwens wel geinige films gemaakt.


avatar van Antonev

Antonev

  • 1759 berichten
  • 1146 stemmen

Kom eens met wat nieuws joh.

Gerelateerde Clips