• 15.963 nieuwsartikelen
  • 178.976 films
  • 12.270 series
  • 34.074 seizoenen
  • 649.095 acteurs
  • 199.244 gebruikers
  • 9.388.184 stemmen
Avatar
 
MR. HARRIGANS PHONE
Foto: © ANP

MR. HARRIGANS PHONE
Foto: © ANP

De gloednieuwe horrorfilm Mr. Harrigan's Phone van regisseur John Lee Hancock is vanaf vandaag te bekijken op Netflix. In deze film, naar het korte verhaal If It Bleeds van Stephen King, volgen we het verhaal van Craig, die een onwaarschijnlijk vriendschap sluit met een steenrijke kluizenaar en na diens dood via zijn iPhone met hem kan blijven communiceren. 

In Mr. Harrigan's Phone volgen we de relatie tussen de jonge Craig en zijn rijke, oudere buurman, Meneer Harrigan. Craig was negen jaar oud toen hij voor hem begon te werken. Elke feestdag stuurde meneer Harrigan hem een wenskaart per post samen met een loterijticket. Meneer Harrigan was enorm rijk en had een conglomeraat voordat hij zich terugtrok in zijn landhuis in het kleine stadje Harlow in Maine. Wanneer Craigs buurman komt te overlijden, ontdekt hij iets ongelofelijks over zijn oude iPhone. Hiermee is hij namelijk in staat om contact te houden met Meneer Harrigans eigen toestel, die met hem het graf in is gegaan. 

Mr. Harrigans Phone 

Mr. Harrigan's Phone is een verfilming van het gelijknamige verhaal dat onderdeel uitmaakt van de verhalenbundel If It Bleeds geschreven door Stephen King. De film is aangepast voor het scherm door scenarist Ryan Murphy en wordt ingeblikt door John Lee Hancock, die je eveneens zou kunnen kennen van titels als The Founder en Saving Mr. BanksHoofdrollen in de titel worden gespeeld door Donald Sutherland, die het personage van Meneer Harrigan voor zijn rekening neemt, en Jaeden Martell (ook bekend van Stephen Kings ITdie in de huid kruipt van Craig. Andere namen zijn onder meer Kirby Howell-Baptiste en Joe Tippett

Mr. Harrigan's Phone is vanaf vandaag te zien op Netflix. Hieronder is de trailer te bekijken. 

Reacties (3)


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van ibendb

ibendb

  • 5043 berichten
  • 3240 stemmen

Yes, zo benieuwd naar. Het kortverhaal was best creepy en goed onderbouwd. Laat maar komen! ☺️


avatar van mrkos

mrkos

  • 1034 berichten
  • 1809 stemmen

Volgens de eerste reviews is het meer een drama. Zitten zo te horen weinig creepy scenes tussen.


avatar van hans233

hans233

  • 69 berichten
  • 789 stemmen

Ik vond het wel een leuke film niet echt een horror film